Jump to content
kadi

Honda Civic Turbo Vs Cupra 1.9tdi

Recommended Posts

някой знае ли какво е барано че така върви тая печка ???

http://seat-bg.com/viewtopic.php?t=4998&am...rar&start=0 Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://seat-bg.com/viewtopic.php?t=4998&am...rar&start=0...тук пича в тая тема споделя какво е правено по дизелчето :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вместо да се радват хората че има хора който правят такива коли ..плякат само като патки без основа...супер сте .....зависта и злобата немат край ...тряя да ви е срам :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е чак пък завист и злоба...:huh: не става въпрос за колата, а за някой с 2 мнения, който пуска тема, без описание, само пост клипче ???Сещаш се нали ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой с 2 мнения, който пуска тема, без описание, само пост клипче ???Сещаш се нали ;)

...а ти сещаш ли се защо е направил така .....щото ни знае ква сме секта и с какви лайна ще осерем темата и ние никак не го разочаровахме ;):D:huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.youtube.com/watch?v=0V6TBzEiBrs"Този път Драгича си беше оправил (прилично повишил) налягането и след 400-ият метър... някъде около 600-700-ият метър кантар, на Алианца (1,4 км) беше с 2-3 коли пред мен. За максимална скорост Купрата печели... причината за това е , че Хондата в момента приключва на около 220км/ч"Respect Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ем .. фактите като говорят и боговете мълчатопредлено след 1-вите стартове хондата вече е доста по близо

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е чак пък завист и злоба...:D не става въпрос за колата, а за някой с 2 мнения, който пуска тема, без описание, само пост клипче ???Сещаш се нали :huh:

То4но това имах впредвид о6те в 1-вия си пост ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички от този форум !

Въпросната Купра е моя, това е и причината да се регна тук... след като прочетох всичко(доста интересни неща) сметнах за необходимо да поясня някои неща...

Това е очакваният 3-ти старт между наХтовата Купра и Турбо Хондата от снощи http://www.youtube.com/watch?v=0V6TBzEiBrs

в допълнение на клипа Ви споделям , че след 600-700-ият метър Хондата ме изравни и на 1,4 км от старта беше с 2-3 коли пред мен!

За максимална скорост Купрата печели засега.

Относно какво е правено по печката ... :huh: нищо кой знай кво специално, силовият и тунинг е осъществен благодарение на TST Racing (Тони и Миро) и се състои в ЧЕП и ГЕНЕРАЦИЯ (отлично свършена работа според мен)... има и спортен филтър(нещо което го има всеки прохождащ рацер). Сменена е и скоростната кутия, причина за , което НЕ Е АВАРИЯ (подчертавам за тези които се съмняват в издръжливостта на печката) а нещо като настройка .

Двигател не е отварян, дюзи не са сменяни, карам дори със заводския кулер . Колата вече е на 56 000 км и не е имала проблем, кара се всеки ден , както на къси така и на дълги разтояния ...на кратко казано 14 секундна евридейка с разход 6л/100км комбинирано и V-max 260+ ...общо взето мен си ме кефи.

Относно Турбо Хондата... вложено е много и ефекта е налице , може да се гордеете със съфорумци като Драгича ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е с този отговор от страна на Иво темата може да се затвори.И всички по живо по здраво пак по гаражите за тЮнингование :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво аз няма да мирясам,оправям си стартовете и сме на 4ертата...сега кто гледам клипа сложих 3-та на 50-тия метър :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей най-обичам спортната злоба (обаче без лоши чувства) :huh:SEAT SPORT значи има какво още да бараш по печката. Колата наистина върви ЯКО и дано не се засягаш че й викаме "печка". Просто сме любители на бензина ;) Някой преди година ако беше ми казал, че дизел ще бие турбо Хонда щях да се сцепя от смях. Ама факт. Успех за напред ! SEAT SPORT и Dragi4 ако продължат в същия дух да тюнинговат усещам че ще има на какво да се радваме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако няма спортна злоба тунинг фирмите 6те фалират :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шшш цяла БГ научи за ваще гонки заеби :D евала момци :huh: ръгайте въглища в СЕАТА ... зобете ХОНДАТА яко и си правете шоуто ;) в крайна сметка тези неща ни прават щасливи нас истинските фенове на автомобилния спрот ;) Винаги ще има , кой да плямпа глупости просто бъдете нат тея неща ;) УСПЕХ И НА ДВАМАТА ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doggy

а каде е продължението на 3-тото клипче че ми се вижда поизрязано баш където хондата бие :huh: пп.Драго вий летящ старт що не направите бе?там май си по силен в момента

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво аз няма да мирясам,оправям си стартовете и сме на 4ертата...сега кто гледам клипа сложих 3-та на 50-тия метър :)

Даже на мен ми се стори ,че излезна от vtec-a ... лично за мен с едно добро каране на този сетъп ще биеш още на 400-ния метър :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Паднаха много оборотите към 4000 :) Но как да е на таз дисциплина :) съм по-слаб.Скоро 6те има интересна гонка надявам се...S2000 Charger 1,2-1,4 bara от летящ старт до мойта максимална

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

Скоро 6те има интересна гонка надявам се...S2000 Charger 1,2-1,4 bara от летящ старт до мойта максимална

е това ще е яко :) Чакаме клипче !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tinki

...................................................

Евала........мъжки думи ........печелят уважение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, добре.Следях темата но нещо не ми се пишеше чесно.Сега обаче когато нещата се поуспокоиха се престраших :lol: За драго нищо няма да казвам той си знае :lol: и евала на момчето с купрата.Човека се регна и съвсем културно поуспокои страстите ...Това N-та тема вече в която има караници и раздори! Аз не мога да разбера защо се озлобявате толкова.И не само за гонки!Кой си праил реклама, кой незнам си кво.Еми нормално е.Интернета стана ежедневие и всеки взе да рови и да ръси глупости навсякъде.Тва трябва да се предвиди и съответните хора да вземат мерки на лични и т.н. за да не стават верижни реакции.Лично за тази тема още първият път когато Драго каза, че не иска да се пускат клипчетата трябаше незабавно да се изтрият.А за тези които ще скочат "Ама защо да се трият, то тва в Ютуб" ще допълня: ако някой ви снима тогава когато НЕ искате и после ви пусне из нета и форумите?Няма значение какво правите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това с пускането в нет-а е както с еването и боя - никога не можеш да си го върнеш :angry: Така , че кво се косите ся и разтягате локуми , карай да върви :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не съм съгласен с теб.Помисли си само колко ли би ти станало неприятно ако видиш нещо в интернет,което е свързано с теб,но не ти е приятно поради дадени причини да става обществено достояние и то на хора,с които се знаеш.Просто не е коректно!И ако ти си потърпевш,а не просто някой който гледа отстрани едва ли ще мислиш така.А може и аз да не съм разбрал,може би подстрекаваш хората да си купуват писти :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

dantes и sturshel: пичове, не разбрахте ли какво пише Krelion?

 

No offence, но тези дребни житейски драми можете да си ги уредите на лични. Вижте каква интересна тема с културни събеседници си имаме... Ако толкова много искате да спорите отворете една нова тема и който иска да я чете.

 

Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KamiKadzeDelSolTypeR

Не проследих цялата тема, но изкам да отбележа че най бъзите джипове са дизел :lol:, а относно това има мно добри агрегати не само японски и немски и американски английски други сериозни няма!!! По този въпрос искам да кажа че и ладовите двигатели също не са лоши но няма афтърмаркет :D и всяка кола се държи по различен начин!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...