Jump to content
Brutalism

Месечни срещи плевен, къде сте?

Recommended Posts

Искам да питам, има ли месечни в Плевен,ве хора.Влюбен съм в една девойка от там и си търся така 1-2 причини да събера и да отида след месец може би.Тъкмо ще дойда на сбирка,тя ще кара курсовете и викам да те зарибявам ли с хонда ся и тя каза : ако можеш да ме изкушиш,давай...Наточете най - яките хонди за месечна, заради мен :rolleyes: Втора плевенчанка си харесвам и 2-те са УДАРНЯЧКИ,ама заради тази ще отида в Плевен за ден - два,нищо че си има приятел за съжаление....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кажи кога ще дойдеш и ще организирам една срещичка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как се казва може да я познаваме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мани не думай, ще вземе гаджето й да прочете :).В Плевен много готини момичета има... направо толкова го обичам тоя град, въпреки че съм си карал казармата там :)Имаше едно стихче...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... направо толкова го обичам тоя град, въпреки че съм си карал казармата там :)Имаше едно стихче...

90% от българите с тва го свързват :D От тук си вадя изводи, че който не е ходил в казарма не обича Плевен :D ПС: Плевен Плевен - град прочут с курви и студ ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надали някой ще я познава,тя завършва тая година музикалното училище,иначе наистина си има много хубави момичета в Плевен,аз от 3-4 години искам да отида и ако не ще дойда за някоя среща, за по едно кафе...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато дойдеш врътни една шайба 0897353554-Милен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... направо толкова го обичам тоя град, въпреки че съм си карал казармата там :offtopic:Имаше едно стихче...

90% от българите с тва го свързват ;) От тук си вадя изводи, че който не е ходил в казарма не обича Плевен :offtopic: ПС: Плевен Плевен - град прочут с курви и студ ...
ха ха ха това последното ме изкефи добра римичка ха ха :):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре кажете къде и кога се събирате с хондите в плевен, че изкам и аз да отида. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...