Jump to content
Rust

ЧРД на Рацера (roadracer)

Recommended Posts

ЧРД Рацер , да си жив и здрав , много пари и късмет .... и все така да си голям пич !

Публикувано изображение и наздраве !

 

Честит празник и на другите рожденници , които не познавам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Публикувано изображениеПубликувано изображение Редактирано от da6kata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А честито и от мен на Рацера :):) Баце бъди жив и здрав, суров и курав, другото си го знаеш сам и дано много скоро вкараш не една, а няколко нови Хонди в колекцията (дай боже да са и 160 к.с., VTi ) :):) Наздраве :) и да почерпиш при първа възможност ей :);)П.С. Честито и на другите ! Нека и те да са живи и здрави и да им се сбъднат всичките желания :)

Редактирано от Olmy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД на всички!Бате рацере, ти си звездата! квот си наумиш да го изпълняваш и пълен напред и мноо простотия \m/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД, много здраве и любов и късмет! :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй одъртяя! Все така да няма скука при теб! Присъединявам се към пожеланията на Olmy!А и да не забравиш да почерпиш! :) :) Честито и на останалите родени днес.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито и от мен на главния виновник за организирането за сумайти и софри , маси , банкети и т.н. Жив и здрав братле и винаги така весел , жизнерадостен и добър фен . :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД и от мен, жив и здрав.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ч.Р.Д бахур и да си най-вече жив че те много здрави си отидоха.... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен! Давай го лабаво ! Ам що тъй докторицата вика че си одъртял бе? По кво съди ???:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честит и от мен жив и здрав това е най-важното :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мноо ви 10ю ... мили френдове ... най-големия ми подарък е че ви познавам ! :) Дани ... не я слушай докторицата ве ...тя шото ма иска само за себе си ... затфа ми праи такава реклама ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и от мен, Ивоооо! :) :) :) Да си жив, здрав и много късмет да имаш, хубави хонди да караш и много кинти да има!П.С. За какво одъртяване говорят тез хора ве :)Не ги слушай - напръхнала репичка си напрао :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мене едно жив и здрав баце! :) И от диваци като нас - да не се отървеш! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД Май френд жив и здрав, и всичко по-по най :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде ЧРД и от мен на Рейсъра - весел празник!p.s. и като прекалите довечера - утре да не ви боли глава :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден, Рацер, бъди все така луд и продължавай да ни радваш и да ни събираш по софрите :) И да слушаш кака, ей, и Хонда да и купиш, да я почерпиш за рождения ден :) Да са живи и здрави и другите рожденици :)Наздраве!! :):):)

Редактирано от Morridina

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една голяма Честитка и от мен за един от най-готините фенове :)Иво Честит Рожден Ден, пожелавам ти здраве, щастие, любоффф с хубавото Весе и много бързи и яки хонди в гаража :) Пожелавам ти всичките ти мечти да се сбъднат с изключение на една.. защото ако човек винаги трябва да има за какво да мечтае :))Весело изкарване на празника от мен и много усмивки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден мой, да си жив, здрав и много късмет. А туй за рекламата си беше направо антиреклама ама какво да се прави аз и по телефона ти го казах :)Тей дни очакваме включване :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден и от мен на всички рожденници!Много здраве,пари и коли ви пожелавам:) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден, на най-забавния фен на Хонда, жив и здрав и от Хонда, да не се оттървеш :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД о от мен Ивко желая ти всичко най най най в живота .....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stanislava

Да си жив и здрав поне 150 години оттук нататък и всяка година да ти се случват поне по 150 хубави неща!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ивооооооооо,да желая ти от сърце бацка да си все такъв готин шубрак :D ,дивак и гъсталак :lol::D:D много здраве и късмет разбира се.........за либофта кфо ти кажа,повече от тва ко искаш..........и жината та обича и ний (сичките шубраци)та аресваме..........весел празник и наздаве!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейй хора ... пуснах една сълза от щастие ... да сте живи и здрави всички ... за да мога да ви събирам по партита по честичко ! Да са живи и здрави и всички колеги сърожденници ! Аз минавам в режим .... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Brutalism

Жив и здрав,колега ЕГ3, странно ама точно в момента бият камбана в широка лъка :lol: ....Много щастие и още повече събирания с хондаджийците.ВиВа Ла RoadRACER :D:D фургам ти 2 бири от мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Plevelcho

Ч.Р.Д. ИВО!Много здраве и щастие и от мен и Razorsedge!Пожелавам ти един Prelude i едно VTI,ей така да си ги менкаш според настроението :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

жив и здрав да си братле, много готини мигове ти желая :lol::D Наздравичката :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ian

Опса, Иве! Ах ти, мамин благ... ой ти, пиуе шарено :D... айде и тука да та поздравим, ве...

 

От сърце пожелавам много живот на Рейсъра, много здраве на Рейзъра, много успехи на Рацера и много споделена лебоф на Рицара!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я сеичас увидел,что здес нада поздравляем.С день рождения:huh: :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Ей хора .. такъф ЧРД не бяф изкарвал .. голема емоция в рамките на 2 деня ! Искам да благодаря на 'Шубрак-тийм'/Антон,Ники и Конова/ за развилите се събития м/у 19-00ч на 29.08 и 23-30ч на 31.08 !

10х и на Ангел/founder , Дида/dida 81 и Орлин/olmy за хубавите срещи !

:lol:

 

Публикувано изображение

 

Ей го матряла .. ф снимки и едно видеоце ... ... ЧРД-ИВО/roadracer 29-31.08.2008

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...