Jump to content
Krelion

Има ли рибари в тоя форум?

Recommended Posts

Искам да предупредя,че следващите снимки да не се гледат от рибари със слаба психика:)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

За 26 часа уловихме 12 шарана от 2кг до 3,5кг и 1 амур 2.7кг на ДЪРЖАВЕН язовир,тия които са с билетче.

браво на вас :) ,кой е този държавен язовир???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

яз. Ястребино

ЩЕ ГО ПРОБВАМ,АКО НЯМА НА КОПРИНКА.МЕРСИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко но от сърце.....

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде колеги,никой ли не е ходил скоро за рибка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МАЛКО СНИМКИ ОТ ЛЯТОТО http://www.elsama.snimka.bg/fishing/jrebch...537954.20847941 - яз. жребчевотази тема май не е от най посещаваните :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смятам утре да ходя,ако не ми мине котка път,ще направя една Марица ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде ,наслука и ще чакам снимки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, всички рибари които ходят на Жребчево, да не пускат във водата какъвто и размер щука хванат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля, всички рибари които ходят на Жребчево, да не пускат във водата какъвто и размер щука хванат.

от една стра си прав,от друга е хубаво да се развъди.риболова на щука е атрактивен.в русия във всички водоеми има щуки и няма проблеми за останалите риби.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето един Кефал уловен на едно блато до Костенец докато ловях бабушки с директен :thumbs1:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СУПЕР :thumbs1: ,ТАЗИ ТЕМА МОЖЕ И ДА ЖИВНЕ :D:punk::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние редовно ходим със Бате Емчо, Ванката, Дими, Кокодав, но вие ни подтискате с тия големи риби дето ловите и ни е срам да пишем :P да се организираме някъде да отидем тази събота-неделя? времето се разваля но става като за закриване на сезона за палатки...дайте предложение за язовир и да се съберем силна група :P Жребчево, Копринка къде? може и някое по малко и неизвестно язовирче...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Жребчево и аз съм навит, само да не стане много студено тия дни :P

прогнозата за Нова зогора е сравнително благоприоятна :P температури над 10 градуса и спаби превалявания, като за това време на годината мисля че е добре, с повечко ракия и огън мисля че ще ни се стори лято :Pако ти като местен знаеш места, удобни за палатка и за стигане и най-вече излизане от там предложи някое и да започваме организацията. ако имаш и друго инфо за ниво на язовира, какво кълве итн ще е още по-добре :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събота и неделя ходих на Брягово - събота цял ден само 4 кила каракуда, неделя до обяд - 6-7 кила. Язовира пада яко и рибата трудно кълве.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Жребчево и аз съм навит, само да не стане много студено тия дни :P

прогнозата за Нова зогора е сравнително благоприоятна :D температури над 10 градуса и спаби превалявания, като за това време на годината мисля че е добре, с повечко ракия и огън мисля че ще ни се стори лято :Pако ти като местен знаеш места, удобни за палатка и за стигане и най-вече излизане от там предложи някое и да започваме организацията. ако имаш и друго инфо за ниво на язовира, какво кълве итн ще е още по-добре :P
НЕЗНАМ ДО СЪБОТА ДАЛИ ЩЕ СЕ ПРИБЕРА,ИНАЧЕ ИДЕЯТА Е ДОБРА.ПО ДОБРЕ Е ЖРЕБЧЕВО ИЗЛИЗА ПОВЕЧЕ РИБА.ОСНОВНО КОСТУР И ЩУКА ,НО КОСТУРА Е ДОБЪР.НЯМАМ ТЪРПЕНИЕ ДА СЕ ПРИБЕРА.ЗА ПАЛАТКА СТАНА МАЛКО СТУДЕНО.ИМА МАЛКИ ХОТЕЛЧЕТА В СЕЛОТО ДО ЯЗОВИРА.АКО СЕ ПРИБЕРА ЩЕ СЕ ВИДИМ :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих на Марица за щука,но само дребна каракуда ;) ще пробвам пак ако има циганско лято,за ккоето се говори ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще има развитие тази теме ;) , в петък се прибирам така ще скоро ще има нов снимков матерял.ако някой е решил да идва в неделя съм на жребчево,да пише ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много готина тема ;) Чакам да се покаже малко слънцето и мисля да ходя да въртя малко блесни по Камчия....После ще споделя резултата ;) Иначе скоро ходих по Осъм в Плевенския край. Излизат кленчета но трябва да се ходи в едни джунгли бедна ви е фантазията ;) Ако някой има актуална информация за Камчия в района на село Венелин нека сподели.Поздрави и наслука ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Местата ги знам, почивните дни цяло лято съм там, но в момента тук вали. Влизането и излизането в момента са доста трудни. Мисля, че това беше краят на сезона... :)

Редактирано от Desislav

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да е сега и без това съм болен. Другата седмица може би. На блесна има ли смисъл да я мъча ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Местата ги знам, почивните дни цяло лято съм там, но в момента тук вали. Влизането и излизането в момента са доста трудни. Мисля, че това беше краят на сезона... :P

рано е още,за мен сега започва :) с лодки вадят ли нещо?основно търся бяла над 2кг.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да е сега и без това съм болен. Другата седмица може би. На блесна има ли смисъл да я мъча ?

ходих на камчия,на моста на пода.водата е много мътна .казват че имало щука ,но не съм хващал.най добре е на горе към дуранкулак,село езерец ако не се бъркам.много риба има ,но за блесна местата са ограничени.трябва ти жива стръв.лятото даваше костур,щука и сомчета около 1кг,но само от 0.00 до към 04.00 това е най доброто място за риболов около варна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бялата риба леко се изгуби покрай тия Щуки които изтърваха.

разбрах че само малки щукички вадели,до 2 кг.нещо по голямо някой да е вадел?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне аз не съм чул или хванал :)

ДЕ СЕ НАДЯВАМЕ ЧЕ СКОРО ЩЕ МОЖЕ ДА ВИДИТЕ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес се прибрах и веднага реших да отида до язовира,но уви нищо след 2 часа въртене.вренето е много лошо и има много вятър. утре ще стана по рано дано да е по добре времето,ако има нещо ще пиша :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес ходих за риба :D ,на язовир жребчево. резултата е 4 щукички,по 700-800грама на блесна и 12 хубави костура на рибка.снимки утре.за сега времето е ужасно, духа много вятър. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДНЕС ХОДИХ ПО ЯЗОВИР КОПРИНКА, НА РИБКА.ПЪЛНА СКРЪБ, :dry: ЗА ЦЯЛ ДЕН ХВАНАХ САМО 3 ЩУКИЧКИ И ТО НА ВОБЛЕР.КОЙТО Е РЕШИЛ ДА ХОДИ ПО НАШИЯ КРАЙ САМО НА ЯЗ. ЖРЕБЧЕВО.ТАМ Е ИСТИНАТА :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ТАЗИ ТЕМА МАЙ ЗАМРЯ,НИКОЙ ЛИ НЕ ХОДИ ЗА РИБКА ИЛИ НЯМА С КАКВО ДА СЕ ПОХВАЛИТЕ КАТО МЕН :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петъка въртях блесни в дъжда. Осъма беше много мътен и вдигнал, но за мое учудване хванах, че имаше и няколко добри кленчета :P На другия ден - капо :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По принцип съм шаранджия и ходя предимно на платени места като Кастел-http://www.carpbg.com/details.php?id=51,Церова Кория-http://www.carpbg.com/details.php?id=66 и Монтана лейк-http://www.carpbg.com/details.php?id=72,както и доста други райчета за отдих и добри шаранови екземпляри.Тази година най големия мущмурок е 14кг искаран на Церова Кория май месец:

Публикувано изображение

Ето и малко други снимки от излетите ми:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Надявам се не съм ви отегчил със снимките,поздрави на всички колеги който си обичат както хонделите така и хобито.

Скоро ще има и снимки от Овчарица.....!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се не съм ви отегчил със снимките,поздрави на всички колеги който си обичат както хонделите така и хобито.Скоро ще има и снимки от Овчарица.....!в сряда и аз съм на овчарица.та че ще има инфо :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

жабешка му работатея цаци хич не са за показване ама айде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...