Jump to content
Draik

ЯГОДИТЕ 3, СЗ-парти

Recommended Posts

Та идеята е следната:На 12,13,14.09.2008г. организираме едно последно парти за това лято на комплекса в с. Ягода. На наше разположение ще е басейна ( който никак не е лош ), ресторанта и къщите за отпочиване ;)Цената е 25 лв на човек, като басейна е безплатен за гости на хотела. В ресторанта ще се пие и яде който каквото му хареса. Мисля че това е един добър завършек на летния сезон.Недейте да чакате ами почвайте да се записвате, защото местата са ограничени ( 45 ) ;)Малко инфо за тези които не са присъствали на предишните 2 сбирки в с. ЯгодаКомплекс ЯгодитеКакво повече му трябва на човек: басейн, ресторант, хубави стаи и чист въздух :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде аз да открия списъка ;) Две места за мен на 12.09 и 13.09, а пък Вий групата си знаете останалото ;) Аре не останаха местата :);)П.С. Тони да ми заредиш барбеккюто от Майната, ама не с въглища, а с яки яки мръвки :)

Редактирано от Olmy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чеки да се запиша .. шото тоя път Конова и Тони ше са организаторите и мое да артисам ... ;):);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Записвам се отма - за 2 нощувки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво повече му трябва на човек: басейн, ресторант, хубави стаи и чист въздух :D

Е как какво му трябва... бира на корем, кюфтетата на мама Дида и две китари :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я,ма фиксираите и мен!Две нощувки моля. :D В стая задвама :D;):D;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее,един ден нямам нет и глей кфа темичка щях да изпусна........я да са фана и аз на хорцето,че много ми са танцува с вас ;);):D за двата дни моля(12-14.09)за двама чиляци.Аре не останааааааааааа!П.С.Антонскиииии тфа за басейна ,стайте и чистия въздух мно добре приятелю ама ако моеше и некви мацки да шляпат наокол нямаше да е зле нали? :D:D:P П.С.2.Кифтенца ша има за всички ,мама ше си ги нарани милите ми!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stan4o

Бройте два броя Тюлени :DАз и Тишо. двойна стая с изглед към... абе някоя по-романтична такаваЗа двата дни естественно!

Редактирано от stan4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте два броя Тюлени :DАз и Тишо. двойна стая с изглед към... абе някоя по-романтична такаваЗа двата дни естественно!

Алоооо,романтиците! :P:Dп.с. Поляна-купон,ша са праи ли?Или само в реста?Или ша стане нощно басеин-парти? :D Да знаим ква подготофка да творим!И дека да фъргаме мъни?Сметка? Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bate_em4o

Офффф,пак сам аз.Едно приятелче иска и тои да доде.Гого с рендето,кво да праим(некои го знаят от Узана и др. места).Ако кажете "ок",да пишем още една двоина за две нощувки. :D И ша му лепна на Рендето "Honda fen" :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе.. да дойде човеко с рендето... ама то от пловдив до там има поне 100км дали ще успее да стигне :Dто това с тюлените голема корупция големо нещо, искат подкупи да те вкарат в клуба:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах само да помъкваме ли барбекюта и месища..........ил само от ресторанта ше се консумира?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе според мен истинското парти е навън до сабале, така че по-добре да понапазаруваме екстрици. И повече русалки да има. :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....... така че по-добре да понапазаруваме екстрици. И повече русалки да има. :P;)

:D За пазаруването, дам трябва сериозно да се помисли по въпроса с мръшляците и другите му там екстри ;) И да не забравите да си вземете барбекютата, че пак ме сърбят ръчичките да Ви пекна с nikolai_fox-a, около 50-60 килца мръвчок, а и от моя специалитет "македонска луканка" (печен лук на бербекю), както на баните последният път :D Ама бяха вкусни..... А по въпроса с русалките (шъ ви издам една малка тайна), тоз път организаторите са решили освен русалки за басейна, да ни осигурят и самодиви (къде диви, къде полудиви ;)) за хладните Старо-Загорски (ягодовски-нагодовски) вечери. :D П.С.1 Аре да идва вече това време, че шъ полудеем до тогава ей :DП.С.2 Мама Дида да почва да меси каймата за онез вълшебни кифтета-мифтета дето още ги сънуваме петдесетина човека :D Редактирано от Olmy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bate_em4o

Тоя път вземам квот трябва,щот на мин.бан. са поизложиф!шатра,осветление,акумолатор,2бр.столчета,ма

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dida81

Бате Емчо всичко не разбра ли? :D Аз вече меся тука каймица и я слагам у фризера прясно замразена.........има и още ма не казвам,ша кусате и тогаз рекламации! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dida81

Бате Емчо не разбра ли всичко може,аз дори вече меся тука каймица за да няма непочерпени ора.........ще има и друго от кухнята на мама Дида,ма нека има и некъф елемент на изненада! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Olmy
Тоя път вземам квот трябва,щот на мин.бан. са поизложиф!

шатра,осветление,акумолатор,2бр.столчета,ма

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bate_em4o

Бате Емчо всичко не разбра ли? :D Аз вече меся тука каймица и я слагам у фризера прясно замразена.........има и още ма не казвам,ша кусате и тогаз рекламации! :D

Кажи мааааа!Аз,язва имаам! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ti6o

Как сме тръгнали, май и към палатки отиват нещата. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа не, като знам какви тежки празненства се очертават, предпочитам да има къде да положа морна глава, на легълце и възглаве, че трябват сили за бира и кифтета, Ягоди са това, Ягодииии, с хондаджииии, няма 6 - 5 :lol::lol::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ареее народе записвайте се бре :lol: Не видяхте ли репортажите от темата за "Старо-Загорските бани- Част 1", какъв ЯК Хондовски купон се получи и на поляните двете вечери, а на басейна пък беше...... Е те там направо се размазахме :lol: Аре пак да Ви приканя, не е за изпускане. Записвайте се дорде е време, че после ще съжалявате, че не сте дошли и....... Аре агодки-нагодки,боровинки-моровинки, дам, дам, таририрам, ша ви изям :P:D

Редактирано от Olmy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

към мойта регистрация искам да резервирам и място за един дебел задник + халба бира на брега на басейна!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.......+ халба бира на брега на басейна!

Хахахаха. Абе Вълчо ти не разбра, че басейна щял да бъде пълен със студена бира само заради нас :lol: Че иначе им свършва бирата на бара и не смогват да заредят :P Така, че се не бой бирата я имаш и от мен да пиеш на корем, колкото поемеш :lol: Аре :lol::lol::lol:П.С. Тъй като се замисля ти бая поемаш, тъй че да не влезна вътрешно с тия обещания да му се не види ей :D Редактирано от Olmy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дрейк е пропуснал да спомене, че хората, които бяхме на Баните са с предимство в записването! Ако останат места тогава ще включим и други. Извинявам се на всички колеги, надявам се ще разберете!Този път обаче май ще поохладя страстите, като ви кажа, че барбекюта няма да има.....поне не в базата! Тъй като има служебни барбекюта и перфектна тераса на ресторанта за купони с ди джей!

Редактирано от Д-р Конова

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дрейк е пр.......................Този път обаче май ще поохладя страстите, като ви кажа, че барбекюта няма да има.....поне не в базата! Тъй като има служебни барбекюта и перфектна тераса на ресторанта за купони с ди джей!

DJ-супер!Тераса+басеин-супер!Само да не стресираме персонала и "управителя"! :lol: Да разбираме ли,че няма да носим нищо и консумираме от ресторанта. :D Или носим мръвите и печем на служебните барбекюта? :lol: Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[Да разбираме ли,че няма да носим нищо и консумираме от ресторанта. :lol: Или носим мръвите и печем на служебните барбекюта? :lol: Ще отговоря със сигурност на тоя въпрос до няколко дни!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този пат няма да се каня много, ама сам с двата крака в кюпа.Да се :lol: около басейна. :lol::D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Записвам се за двете вечери единична стая :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аре и аз да са запиша - за двете вечери - мощно наздраве ша има - баси кога ша дойде тоя петък :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Personal MessageД-р Конова View Member Profile Add as Friend Send Message Add to PM block list Forward PM Find Member's Topics Find Member's Posts Здрасти, Today, 07:27 PM ПотребителGroup: MembersPosts: 55Member No.: 2196Joined: 17-July 06 Съжалявам, но Дрейк е пропуснал да спомене в темата, че хората, които бяхме на Баните са с предимство в записването и евентуално ако останат места, тогава ще включим други. Поздрави!

Приятно прекарване! по-добре си се разбирайте по телефоните като сте само "Избраните" аз си мислех че това е форум Хонда фен клуб...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее жалко, тъкмо мислех да заколям Гошко на село и да го апнем и имам едни 20литра Троянска сливова отлежала в мазата, нямя кой да я пие, ама нищо де ще го направим другаде, няма да ви претисняваме. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идем ..., 2 нощувки в двойна стая, моля! :bye:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

по-добре си се разбирайте по телефоните като сте само "Избраните" аз си мислех че това е форум Хонда фен клуб...

Точно това е "форум Хонда фен клуб" и когато има няква уговорка м/у неговите членове/избраните/ .. е редно да се спазва ! Конова се извини за пропуска ... а личните съобщения принципно са конфиденциални ... мерси за разбирането ! Поздрави :bye:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет!Искам да попитам организаторите - възможно ли е и ако има достатъчно места да се резервира стая за двама, само за петък вечерта?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краен срок за записване на желаещите е 31.08.

"Избраните" желаещи или второ качество желаещите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stan4o

Имаше желание, но след като се почувстваш нежелан се изпарява...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Станчо ... Благодаря ти че вдигаш темата ! И понеже съм силно разчувстван от репликите ,ше запиша колежката Glupi и колегата Paulaner без да са присъствали на баните !Офф .. изпуснах парата ! Кервана се събира лека-полека ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...