Jump to content
Draik

ЯГОДИТЕ 3, СЗ-парти

Recommended Posts

Иво, точно за теб и Конова винаги съм твърдял, че сте едни от най-качествените хора в този форум и не съм искал да влизам в кофликт с вас. Лошото е че още от националната се започнаха да се чуват гласове за резделение на групички итн, еми вече и официялно има такава. ето ти още един безплатен Ъп на темата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Янеееее .. де си ваааа .... идиш лииии лиии лииии ..... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тоз път и аз съм inside в ягодките!тествал съм ги лично чудесно е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее .. ти са събуде ве Тошеее ! Янчо прав си във всяко едно отношение ! По късно днес ше дам полвин крачка назад и ше плясна един списък с класацията ! За момента бройката се върти около 30 хомосапиенса :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ian, Ще ни порадваш ли със стабилни бомби, като предия път! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bate_em4o

Контактираф с Росенчо,ама пича каза,че не е в известност дали е свободен тогаз.Ама чух по алото как Мичка,(маи беше) взе да му търтолясва нещо! ;);)п.с Тои Шмиргелот,още ли е в немилост?Некои да знай?

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та идеята е следната:На 12,13,14.09.2008г. организираме едно последно парти за това лято на комплекса в с. Ягода. На наше разположение ще е басейна ( който никак не е лош ), ресторанта и къщите за отпочиване ;)Цената е 25 лв на човек, като басейна е безплатен за гости на хотела. В ресторанта ще се пие и яде който каквото му хареса. Мисля че това е един добър завършек на летния сезон.Недейте да чакате ами почвайте да се записвате, защото местата са ограничени ( 45 ) ;)Малко инфо за тези които не са присъствали на предишните 2 сбирки в с. ЯгодаКомплекс ЯгодитеКакво повече му трябва на човек: басейн, ресторант, хубави стаи и чист въздух ;)

а хубавите жени къде останаха.....или ти вече обърна резбата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ilina-ivan

аз малко се включвам последен/последна, но няма нищо.Във връзка с " ..какво му трябва на човека....",къде останаха хубавите жени или някои хора са сменили резбата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Morridina

п.с Тои Шмиргелот,още ли е в немилост?Некои да знай?

Знай... още...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ilina-ivan

абе,да знам да действам ли по въпроса за някои служителки в Технополис или да си трая....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bate_em4o

абе,да знам да действам ли по въпроса за някои служителки в Технополис или да си трая....

Ами качваи ги на рейса HONDA и карай!Ша са сместим по стаите(тва 2 в 1 , 3 в 1),така да се каже!А и ергенчета май има! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ti6o

Ама иначе за нас със Станчо нема место? Дооообрее ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еииии ... човек да не ви остави малко сами бреее ;))))кво става тука ... парти .. малки разпри ... ала бала ;)))хора правете любов не война ;))))))))))))))ПССИНЕ ЩЕ ТИ СКАСАМ ...... ;))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе,да знам да действам ли по въпроса за някои служителки в Технополис или да си трая....

Аз не съм забравил какво ми обеща и не го изпълни навреме, остава сега да си удържиш на думата и да го изпълниш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ilina-ivan

абе,да знам да действам ли по въпроса за някои служителки в Технополис или да си трая....

Ами качваи ги на рейса HONDA и карай!Ша са сместим по стаите(тва 2 в 1 , 3 в 1),така да се каже!А и ергенчета май има! ;)
абе де да знам,да не ме бият после - ама май ми казаха да действам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ilina-ivan

последния път като натоварихме въпросните служителки , взе че ни изгърмя радиатора - те някои хора се сещат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;);)

....Какво повече му трябва на човек: басейн, ресторант, хубави стаи и чист въздух ;)

....а хубавите жени къде останаха.....или ти вече обърна резбата

Аз не съм забравил какво ми обеща и не го изпълни навреме, остава сега да си удържиш на думата и да го изпълниш.

Малий, малий ??? Тука нещо либофен триъфълник ;) май нещу се зъфурмя аааа ??? ;) Ауе Тони, тия май нещо ти стягат шапката бре друже ;) Шъ зема да дойда сам без жинъта, че белким и аз дъ намажъ ;);) И стига с тия приказки само за ергени, резби и тям пудобни сти гуворили бря, че заприличахме на...., я дайте малко и за неангажираните момички ;)П.С. А към 'stan4o' и 'ti6o' нищо лично, не Ви познавам, ама аре да престанем да флуудим в темата ! За тая цел си има лични съобщения, макар че според мен организаторите си го казаха точно и ясно ! Все пак те организират мероприятието и те предлагат условията, а те вече бяха пояснени достатъчно точно ;) Аре нека да е МИР и ЛИБОФФФ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Ша ви ходатаиствам...

Бате Емчо няма смисъл от хондотайстване, на следващото парти когато има място за всички ще се присъединя /както обикновенно/. Не е за първи път да има повече хора от колкото места, но винаги сме се събирали някак си...

 

просто много на бързо си казахме някои неща /и аз и организаторите/, лошо е когато се действа импулсивно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Ша ви ходатаиствам...

Бате Емчо...........................

 

просто много на бързо си казахме някои неща /и аз и организаторите/, лошо е когато се действа импулсивно...

 

тука вече си много прав,както каза Ian....................Все пак наистина има уговорка...... ;)

Но все си мисля,че ша са видим на купона...нека излезе списък........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://forums.hondabg.com/style_emoticons/default/tooth.gif ;)

....Какво повече му трябва на човек: басейн, ресторант, хубави стаи и чист въздух ;)

....а хубавите жени къде останаха.....или ти вече обърна резбата

Аз не съм забравил какво ми обеща и не го изпълни навреме, остава сега да си удържиш на думата и да го изпълниш.

Малий, малий ??? Тука нещо либофен триъфълник ;) май нещу се зъфурмя аааа ??? ;) Ауе Тони, тия май нещо ти стягат шапката бре друже ;) Шъ зема да дойда сам без жинъта, че белким и аз дъ намажъ ;);) И стига с тия приказки само за ергени, резби и тям пудобни сти гуворили бря, че заприличахме на...., я дайте малко и за неангажираните момички ;)П.С. А към 'stan4o' и 'ti6o' нищо лично, не Ви познавам, ама аре да престанем да флуудим в темата ! За тая цел си има лични съобщения, макар че според мен организаторите си го казаха точно и ясно ! Все пак те организират мероприятието и те предлагат условията, а те вече бяха пояснени достатъчно точно ;) Аре нека да е МИР и ЛИБОФФФ ;)
що бе,ти и с жената да дойдеш - тя не е от тези,дето ще ти пречат.20 - 30 бири и......спираш да я забелязваш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм записан Удавна надявам се ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мили другарчета ... аре малко да намалим чата ... "технополис и прочеее може да се обсъжда и на бира в кръчмата" ;)

Дайте да си лафим основно за предстоящото парти. Искам да повторя пак ... шото някои не са разбрали "основната идея" на партито ,

а тя е продължение на СЗ-Мин-Бани 1 ... апропо .. хората присъствали там са с предимство, а не щото са избрани ! Изключение правят засега само 3 души !

Glupi , Poulaner и CLS ... който трябваше да бъде домакин на Еленското парти !

Та ше ви замоля за последно ... дайте да се уважаваме и занапред и дайте да престанем с "умнотийте" и кой е по велик от другия !

А с Тишо и Станчо ше си говоря на чаша като се видиме , за "ефекта на пеперудата" ! Пийс !

 

 

Ето и временното класиране :

 

Резервация за 12-14.08.2008/Клуб-Хонда/Ягоди

 

bate_em4o /Емил Унарев x2

Big blonde wolf/Огнян Манчев

Olmy/Орлин Моллов x 4

roadracer/Иво Иванов x2

Draik/Антон Денев x2

dida81/Диляна Димова x 4

nikolai_fox/Ники Чорбаджиев & Plamen_lm/Пламен Иванов

MAD DOG/Колъо & Дарина Карафизиеви

Jimmy/Георги Пешев

rockdrive/Димо Георгиев x2

ian/Янчо Димитров x3

Icemаn/Руслан Пашов x2

Иван и Илина

Matheo x2

Morridina

Poulaner x2

Glupi

CLS x2

 

дотук 37 .....

 

очаквам потвърждение от още 9-10 човека присъствали на Баните !

В неделя ше обявя дали остават свободни места !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ша носа бърбела - пък знае ли са знай ли са - мръвките са на 20 км ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники ти тоя бърбел не си го свалял от колата още от баните ( 1 седмица ми дрънча на главата да го .... ) Та има свободни още 7-8 места хората от предишното парти д ане се спотайват ами да се обаждат. За един човек знам със сигурност че ще пропусне което е много жалко че ще се лишим от неговото присъствие но той пък ще се пече някъде на юг. Но другите нямат оправдание! Айде не остана :) ПС. Аве ко лошо има с технополис, а и на кръчма не става да се обсъжда щот хората дето трябва да участват в дебатите са много, ама много даже крайно несериозни :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники ти тоя бърбел не си го свалял от колата още от баните ( 1 седмица ми дрънча на главата да го .... ) Та има свободни още 7-8 места хората от предишното парти д ане се спотайват ами да се обаждат. За един човек знам със сигурност че ще пропусне което е много жалко че ще се лишим от неговото присъствие но той пък ще се пече някъде на юг. Но другите нямат оправдание! Айде не остана :) ПС. Аве ко лошо има с технополис, а и на кръчма не става да се обсъжда щот хората дето трябва да участват в дебатите са много, ама много даже крайно несериозни :)

Абслолютно си прав по отношение на "Технополис и неговите трудови хора".В крайна сметка жените заемат много важно място в съществуването на Фен клуб Хонда......../ сещай се,че без тях,някои хора можеше и да нямат никога такава марка кола/, пък и все пак трябва да се извлича полза от всичко - може да получим допълнителни отстъпки и бонуси за всякакъв вид техника,пък и няма лошо да се приобщават нови хондаджии,независимо под каква форма

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се сещам,как са напинахме да пееееем на предишния купон,та викам да взема една програмка за КАРАОКЕ!Имам и песнички,ама не са много.Та които има такива нека вземе,че ми прати еи тук: emil.unarev@gmail.comМоже,даже е желателно да са в mp3 формат.(ма требе да са за караоке)Ако сте навити-пращаите(или взимаите с вас),става купон,изпробвано е! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да вдигнем малко темата и да разлаем кучетата с информация по предварителната подготовка извършвана от главните организтатори на Ягодите-3 от Старо-Загорската група, но този път на Пловдивски терен :P

 

Публикувано изображение

 

Аре не останаааа :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bate_em4o

Я,кво става тука бе! :P Аиде наздраве! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

А здрасти ! Немаф нет .. па и мен ма няяше тия дни !!! ... та по темата .... идеята за караокето е готина ... Дижеят/двете вечери е там/ нема компир ... но пък ние мое да си завлечем некъф лаптопец и да ковнем 1 кабелче към мишпултя и 1 кабелче към LCD- то/има такоа/ и раотата готова !

 

shkarcheto .. сори пич .. но няма повече места ! Апропо това е окончателния списък ... защото едната вила е взета под наем !

 

За следващото парти ... ше тряя явно да продължим с Баните 2 ... поради липса на капацитет !

Та така ... народе ... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да дойда,понеже не успях за мин. бани,ама точно тогава ще ми правят лека операцийка, ще ми режат мъжеца и ще съм си вкъщи да се възстановявам,че няма да мога да ям като хората и да пия..и за съжаление пак ще пропусна..Весело прекарване отново на всички и дано да е хубаво времето..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей,времето наближава:drunk:Давайте да избистряме ако има нещо допълнително по организцията,да не артисаме, я без лапнитопа,я без кабелче,я без месце,я без......."технополис":dry:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest shkarcheto

Ами няма место за мен??? Ина4е имах и палат4ица...ама да не се натрапвам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами няма место за мен??? Ина4е имах и палат4ица...ама да не се натрапвам.

Не се натрапваш,приятелю,ама нещо са краднали жицата и нема инфо. :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей,времето наближава:thumbs1:Давайте да избистряме ако има нещо допълнително по организцията,да не артисаме, я без лапнитопа,я без кабелче,я без месце,я без......."технополис":thumbs1::lol:

Кво ставааааа!Никъв ентусиазъм! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Не бе бацко .. мноо работят/им хората ... тамън ся Конова и Дрейк/организаторите под прикритие/ ,отидоха да фърлят едно капаро на Ягодките ! Сичко е под контрол ! За мое и ваше дълбоко съжаление Янчо май нема да присъства ,но той сигурно ше го обяви лично ! Лаптопове ше зееме и кабеляци ! Така че вървят нещата ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ди джеят е на наше разположение и двете вечери. Каза, че ще пуска и наши дискове само да са в аудио формат. Относно барбекютата....сори ама няма да се ползват. Ще направим списък с името и номера на къщичката в която ще отсяда, така че като пристигнете, отивате на рецепцията, казвате си името и ви дават ключа срещу регистрация и кинти естествено ;) . Айде стягайте се за купона :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...