Jump to content
PoweRG

Civic 10 генерация

Recommended Posts

Вижте какво изтече току що:Новият CivicЧестно казано прекалено много ми прилича на С2000, а не ми се вярва Хонда да не сменят дизайна, както са го правили до момента.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9-та генерация не трябва л ида е ?до средната на предната гума има нещо от с2000 ако има такава визия ще е много як :blabla: и както пише таип Р с ел мотор хахаха ужас какви времена настъпиха :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9-та генерация не трябва л ида е ?до средната на предната гума има нещо от с2000 ако има такава визия ще е много як :blabla: и както пише таип Р с ел мотор хахаха ужас какви времена настъпиха :lol:

Няма нужда, колега, да се хващаш за всяка запетайка! Нарочно съм го написал така, за да подчертая колко "извънземна" и нереална ми се струва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ем изглежда че имам набито око и :blabla: виждам неточностите :lol: (защотото 10-та генерация може и да може да лети вече ) и си изкавзам мнението :(а за нереална защо да е как изкараха сивика ония стъкелния (8-ма генерация хетчбек които прилича на космически кораб)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер е :blabla:Обаче, честно казано, малко ми прилича на Алфа Ромео Брера.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина съм много добре впечетлена! :blabla: Визията е невероятна. Нямам търпение да я видя по нашите улици. Дано докато дойде време да я подкара някой тук, дупките са станали по - малко, за да няма проблеми да се кара с "ниско разположената предница". :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой каза че сивика е нисък клас? хаха нека ми е нисък клас! Уникално изглежда! Жалко че е само една снимка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Кирил

@honda_huliganka - подкрепям - нека си милсят, че е нисък клас, аз да се возя в една такава :blabla:Излгежда уникално, в едно от ревютата, някой беше казал за последния Сивик : "ето какво се случва когато не поставят ограничения на дизайнерите" :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ZaRRicK

Тия пишат само глупости. Жизнения цикъл на поколенията Сивик е около 4-5 години, което значи че преди 2010-11 едва ли ще видим нов Сивик, може би фейслифт. Колкото до снимката: ако я направят така ниска като показаната и наистина махнат абсурдно грозния заден разполвен прозорец ще е много добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"ще бъде включен и хибриден агрегат IMA с 1,5-литров бензинов мотор с мощност над 150 к.с. и емисии на вредности под 120 грама на километър."

луд умора няма :blabla:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Типично по български не се гледат предимствата а само недостатъците!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дизайна ми харесва... доста даже. Това е като перфектната комбинация между пета и осма генерация - двете любими.

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от Pavkata
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

сега е времето хонда да изкарат някои турбо мотор(300-400 коня + ) и да го сложат на ТОЗИ (FREAK ) маи така се пишеше :blabla:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stancho

извинявам се за офтопика но..СИЛНО СЕ НАДЯВАМ ТЕЗИ ЯКИ АУСПУСИ ДА НЕ СА КАТО НА ПРЕДНИЯ МОДЕЛ САМО ЗА КРАСОТА И ВЪТРЕ ДА СЕ ВИЖДАТ МАЛКИТЕ ТРЪБИиначе колата изглежда уникална с тия широки калници и всичко останало ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На визия цепи мрака просто....това е моята кола, жалко че ще мога да си я позволя чак като стане 7-8 годишна ;) освен ако тия от тотото не ми оцелят числата ;) а и най-важното условие е да съм жив ;)дизайна на фаровете и издължения капак на предницата също поцепват мраците...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tая кола тъй като я гледам май ще е двуместна. Задницата не ми харесва с тея малки прозорчета нищо няма да се вижда и ще е супер тясно. По скоро за наследник на ЦРХ става, и без тва предницата наподобява ЦРЗ концепта и тая другата дето наскоро я показаха, не и помня името, една бяла пак с цяла лента фарове. Ако се барне малко има потенциал, иначе май ще си остане поредния интересен прототип.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tая кола тъй като я гледам май ще е двуместна. Задницата не ми харесва с тея малки прозорчета нищо няма да се вижда и ще е супер тясно. По скоро за наследник на ЦРХ става, и без тва предницата наподобява ЦРЗ концепта и тая другата дето наскоро я показаха, не и помня името, една бяла пак с цяла лента фарове. Ако се барне малко има потенциал, иначе май ще си остане поредния интересен прототип.

На втората снимка се вижда подглавника на задната седалка тъй, че има и седалки отзад!, а на първата снимка се виждат задните седалки. Редактирано от joro_bul

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искаааааааааааааааааммммммм

Редактирано от wishmaster_333

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе те се виждат че ги има, ама то и Прелюда се води че има, ама стават само за инвалиди с отрязани крака.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бива го колето,няма да го върна,само парички да имам :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

изпаднали едни кофти ренднати картинки от някъде - даже не са на нещо което е прототипирано - и вие луднахте :P тая грозна задница в прототипа вероятно ще прилича на нещо по-добро , а и статията кърти с v6 и v8 моторите :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то задницата като цяло не е никак лоша,обаче някак си не и отива тази линия дето играе ролята на стопове

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lamerko

Мен точно задмицата ми харесва. Отпред прилича на следщо поколение S2000 със силно издължени и присвити фарове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз само едно не можах да разбера .....грозно било тва онова ...и т.н. ...абе на вашите коли да не е случайно по хубаво...на 5-та или на 6-та ген да не са мн хубави задниците?..айде фенове сте уж...колата е зверска и няма друг хетч който да предложи такъв дизайн....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам тия снимки стари ли са, или нови, но този прототип изглежда по подобен начин, само че кабрио:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на кабриото задницата стои перфектно огромна разлика

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата е перфектна като космически кораб вътре ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MissCaprice

Дизайна ми харесва... доста даже. Това е като перфектната комбинация между пета и осма генерация - двете любими.

И аз съм на твоето мнение :D:lol::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и на мен дизайна ми харесва бая придава и агресия :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте какво изтече току що:Новият CivicЧестно казано прекалено много ми прилича на С2000, а не ми се вярва Хонда да не сменят дизайна, както са го правили до момента.

яка машинка :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да зимат да махат емблемите от тия кошници че срам и резил за марката :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Мерка

Абе аз да я имам, пък нека всички да ми казват, че е грозна!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Тодор

Кво не й харесвате сега?!Дайте я насам да видя аз, пък вие си пишете рецензиите!Освен това си мисля, че ще я доизпипат докато стане време да я пуснят на конвейера!На мен не ми харесва, че стоповете са много тънки и я правят да изглежда като детска играчка отзад, но това навярно е реверанс към фенките на Хонда.Ако ги оширят и дооформят, Сивик 9 ще се превърне в "перфектният хеч"! :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е супер,а искам да питам MiHo кво не харесваш на дупаната на 5ген. Направо си е перфектен дизаина като се има впердвит че е проектиран около 1989г. не съм сигурен коя година точно беше.Ама след 20г. и пак е е красива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest TheDevilTwin

Само на мен ли ми прилича на новото Scirocco?! :thumbs1: Доколкото разбрах, това май го гласят за наследник на S2000 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми допада тая количка! Доста агресия има в нея. Пък дето не и харесват задника, подарете ми я на мене, няма да я откажа :):thumbs1:

 

Тази задница, не ми харесва. Някак странна ми е!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата е страхотна дано скоро се озове и за европа и да можем да я видим на живо .. Тази година на международния панаир я нямаше може би е още в разработка или я нама за европа ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...