Jump to content
lord_of_the_road

нов член на отбора

Recommended Posts

Здравейте, колеги. Да се похваля и аз - след около 20-дневно ходене по мъките миналия вторник си взех хондичката - Сивик Хечбек, черна, 1.8 i-vtec 140 к.с. автоматик. Не можах да се похваля досега защото не съм слизал от нея 5 дена, вчера обаче я оставих в сервиза, трябваше да я върна за преглед на 1 000 км или 1 месец, а аз я върнах след 5 дена на 2 200 :) Трябва да ви кажа, че е страхотен автомобил и съм много щастлив, не съм притежавал нещо по-добро, а голфчето си го оставих на паркинга и сега даже не ми се доближава до него, само ще отида да го измия един път и го пускам за продан. И един въпрос сега да задам, ако някой може да ми даде съвет - колата е автоматик, не съм карал такава и не знам какъв трябва да е маниера на каране, нормално ли е да се изключва на неутрална, когато е по инерция или винаги трябва да е включена предавка, също на светофара дали си държа спирачката и после само подавам газ и тръгвам или изчаквам на неутрална и включвам на зеленото, когато паркирам на какъв режим да я оставям.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти е честита! Много безаварийни километри... Сложи снимки да я видимАвтоматик не се кара по инерция! Дори и на светофара не изключваш. Има си паркинг режим, обикновено с "P" е на лоста.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито колега :) Със здраве да си я караш, много да и се радваш и безброй безаварийни километри и дет се вика да почерпиш за да я полееш, както и се полага на таз красавица :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита нова придобивка, с кеф да си я караш и да те отведе до много хубави места :) Чакаме снимки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

иии, къв съм... не се сетих за снимките. Като я взема от сервиза довечера ще я наснимам, пък после ще го измисля как ще ги кача във форума, бях чел някаква тема как става :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Само безаварийни удоволствия!Без снимки обаче не вярваме хахахаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита сладурана! Да те радва дълго време, в което не се съмнявам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а аз си взех Accord, 2003, tiptronichttp://mobile.bg/photos/1/big/11217399043924667_1.picтова е снимката на "дивото прасе" в мобиле-то (още не я е махнал човека)вече ходих да я пусна на Тракия, предстои и Предела.адски много и се кефя...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и на двамата! Най-благородно ви завиждам за готините коли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ги вече и тук снимките на колегата 'lord_of_the_road', които той ми е изпратил :cool:

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Отново със здраве да си я кара и безкрай много приятни мигове и безаварийни километри :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти, честито за колицата, много да те слуша и радва. Начи по въпроса ти за автоматика, А ти е автоматичния режим на каране, ако искаш сам да си ги сменяш, даваш на 1ва и си ги местиш нагоре, надоло, сигурно си видял ти ги изписва горе на таблото в ляво. На светофари и други кратки спирания по-добре си я дръж на спирачка. Като я изкл. я оставяй на скорост. Това е от мен, надявам се да съм ти бил полезен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен и на двамата колеги с готини возила!Много километри!Много приятни емоции! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:blabla: Евала, много се радвам, че вече има колеги с нови постъпления в редиците ни. Та малко по малко да вдигнем генерациите! Честито на новите щастливци!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ти завиждам изобщо за колата.Хората ще ти я заглеждат и ще цъкат.....цък, цък, цък!Пък хич не и хубава, подарявай я докато е време-за тая работа съм насреща ;) .Шегичка, разбира се, със здраве и много безаварийни километри и да кажа само, че ни е любимата генерация.Ако минаваш насам обади се да я полеем! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lord_of_the_road

хм, имам голямо желание да се запозная с колегите от форума, но засега нямам никаква възможност, прибирам се в България рядко и за малко и не мога.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въй, колега честито!колата е мега яка!много да те радва и много безаварийни километри.А какъв голф имаше преди тва,че ми е интересно..На жената ще даваш ли да я кара? :P Направо е извънземна,а така браво нека да има повече колеги с новите генерации малко,че ще стане хонда ретро фен клуб скоро.. :P Айде със здраве

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lord_of_the_road

Въй, колега честито!колата е мега яка!много да те радва и много безаварийни километри.А какъв голф имаше преди тва,че ми е интересно..На жената ще даваш ли да я кара? :P Направо е извънземна,а така браво нека да има повече колеги с новите генерации малко,че ще стане хонда ретро фен клуб скоро.. :P Айде със здраве

Ами първо имах един Голф 3, '92, обаче него го забих с 90 км/ч челно в едно борче и отиде за скрап, след което си взен пак Голф 3, '97 преди три години, 1.6, 101 к.с. с почти всички екстри за модела, които не са много :P Жената... жената едва ли ще се добере до волана, само може да сяда на седалката и да си вика бръм-бръм, Голфа го караше, но Хондата в близките 3-4 години едва ли .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде честито и сичко най най... смени колата сега е ред на жената... :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest chicho

честито и на двама ви,много везаварийни и да ви слушат колиците :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...