Jump to content
prozium

За кефа от шофирането

Recommended Posts

 

Много хора размечта, колега!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Евала колега Рrozium: thumbs1: Напълно съм с теб за yчастъците до х. Здравец и Върховръх. За Смолян пътя също е интригyващ, но вече е доста, даже прекалено натоварен и разбит :)От Кричим до Девин е приятна дестинация, но е прекалено тесен и отново полyразрyшен, но пък който не е минавал от там, а иска да види попътните язовири, мисля че ще мy хареса гледката. Беклемето си е сyпер, но вярно, че няма мантинели!Може много да коментираме за хyбави места, защото България е yникално кравива страна ;) От неспоменатите отсечки мисля да спомена Тополовград - Елхово, както и yчастъка Гара Калофер до входа за Калофер /късо е това разстояние, но много мy се кефя/

Редактирано от Bai_Georgi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Храбрино - Равнища

 

Публикувано изображение

 

Дължина : 13.1 km

Храбрино : 340 m

Равнища : 1200 m

 

Асфалтът е чисто нов, една дупка няма по целия път, знаците и маркировката са абсолютно адекватни, което спомага много бързото заучаване на пътя. Днес почти липсваше каквото и да било движение и когато слезнах от колата ръцете ми трепереха от адреналин, пътят предлага страшно много завои, като има и доста 180 градусови - общо взето беше само 2-3-та през цялото време и с гордост мога да заявя, че техниката пръсти-пета за газта започва да помага при шофирането по такива планински пътища. Смятам скоро да заснема цялото преживяване! ( само да си взема go pro-то ;) )

  • Нагоре 4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Найстина добро оффтопик-че явно е доста интересно и приятно шофирането на тези терени, четейки мненията ми изниква един въпрос...знаете ли какво е усещането да сте голям фен на Хонда...Хонда да ви кефи максимално...да имате Хонда... и да не можете да я карате защото след седмица правите 18 години, а след 1 месец взимате книжка... Шофирането е най-голямото ви удоволствие...от горе на това четете тема с заглавие 'За кефа от шофирането"? Отговор:Едвам се издържа ;) Поздрави на всички и от шофирането само приятни моменти.;)

Редактирано от Vasilen_Civic_SOHC
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като миналата година пуснах линка, реших да видя на място дали е толкова голям Кефа от шофирането....Там?

ПО-ГОЛЯМ Е!

 

Transfagarasan Highway:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Всеки може да се организира, лятото предстои.... ;)

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес направих добър маршрут: София - с.Петково ( Смолянско) - София - 530 км.

Най ми хареса частта - Рожен - Петково - Рожен::)

 

 

Публикувано изображение

  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен са магистралите.Караш си по широк равен път.Мога така да си карам цял ден.:lol:

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кеф ми беше да карам в Холандия, но за съжаление видео наблюдението при тях е доста всеобхватно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата на ТЕМАТА е : "За кефа от шофирането или пътищата с много завои :) ".

В низките земи и по аутобаните всеки е....велик...:D

Аз харесвам планинските пътища.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веси, особено Соколовци - Петково е най-приятно :)Не се ли качи нагоре над Баните?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Троян-Кърнаре, особено вечер на фарове можеш да виждаш дали идват коли срещу теб и става яко препускане и сечене на завои.Велинградското дефиле също става, но е с малко полесни завоичета, но пък може да се кара по-бързо.На магистрала не мога да си направя кеф-приспива ми се.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хах - да ти се доспи - зависи с колко караш... :) Преди 2дни се прибирах от Хърватия и на няколко места доволно пусках конете да потичат на воля :) ....не заспах, но пък газта ми свърши по едно време :D

Редактирано от WaveMastaa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Брат , ако не си се пробвал на Беклемето нощно време пълна газ и спирачки, опитай и да видим дали ще ти се спи, особено след като се е стопил снега и е останал само пясък.Те и приятели моторджии се смяха ама сега правят пластмаси по моторите.Ако искаш после се смей.Карах и по един друг път , но не се сещам как се казва , ако се сетя ще ти го пиша да видим колко газ имаш в колата и кураж в душата.

Редактирано от WaveMastaa
По�т, непо�ред�твено преди тво�, не �е цитира!
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата седмица направих един отскок до Трявна . В посока от Габрово към Трявна /20-на км./ последните 4-5 км. са уникални.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да си направиш кефа на завой си трябва задното аз обичам да си правя кеф на пистата на Бухово завойчетата перфе хаха а и е безопасно ;) там летят доста гуми и бензин :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пистата в Бухово не е ли за картинг, поне така изглежда?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Исках да покарам тук, не да го снимам, но такива ми бяха възможностите.

Мароко - каньон Дадес:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Редактирано от Ивайло Петков
  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък бих покарал тука : ЦВЪК :D

:huh::blink: Страхотия е тоя път.. направо е бруталенИначе, тъй като съм от Смолян, пътя Асеновград-Смолян ме радва много, но за съжаление е доста разбит на места...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може би не е точно кеф, но е интресно :)

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...