Jump to content
yajo

Има ли съфорумци от Враца

Recommended Posts

Момции а честит голям сняг :) утре вечер 02.02.2010 от 20 часа на Лукоил Враца

Последно, утре на Лукойла ли? Че гледам сте променяли мястото!? :) Питам щото утре почти сигурно съм при вас! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааа на Лукоил :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре вечер срещатата на ЛУКОЙЛ-а ли ще е или на ЕКО? Ще зема да мина да се запиша :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами да утре сме на лукоил от 20часа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ok !!! в 20:00 съм там с rebuild-натата D15-ка !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре ялате на Еко ве да ви таковам. !!! Аз пак съм нощна. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре на ЕКО-о Ник ше извади столчета

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК хора кажете последно къде ще сме щото нали знаете че на мен единствения ми превоз е тролея, за да мога да се ориентирам.

Редактирано от The_cwalker

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре вечер сме при Иван от 20 часа да не закъснявате :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е достатъчно некой да се обади лично на Къдравия... :);):););):D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При Ванката каде другаде :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер всички Хонди при Ванката;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като вчера си говорих на бензиностанцията с едно момче със газово ЦРВ и той каза "не знам къде е това Ванката", да пусна една карта. :)http://snejanka.eu/contacts.php(сори, че е на линк ама не можах да изкопирам url-а само на изображението :))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като вчера си говорих на бензиностанцията с едно момче със газово ЦРВ и той каза "не знам къде е това Ванката", да пусна една карта. :)http://snejanka.eu/contacts.php(сори, че е на линк ама не можах да изкопирам url-а само на изображението :))

Добре направи, че тамън и аз да го схвана каде е тва! ;) Не че присъствам редовно ама..... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре но 30,30,2010 среща при Ванката от 20:00ч.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер всички на линия!При Ванката 8:00 часа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре на 20.04 от 19ч. при Ванката, ако времето става ще ходиме да прайме гонки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре на 20.04 от 19ч. при Ванката, ако времето става ще ходиме да прайме гонки

Публикувано изображение Тъкмо исках да замера купето ама с кой... Редактирано от Slavkov_1984

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е Жоро кво да праиш, времето се очертава много шибано ;). Иначе да попитам 19ч. в кафето и евентуално след тва ще се ходи да се правят гонки(питам та да знам да си търся превоз ;) )

Редактирано от The_cwalker

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре 27.04.2010г ще се пробваме(ако е хубаво времето) пак да ходим на язовира да свериме хондите.Ако искате елате в 19:00 в кафето и като се съберем да тръгаме.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре 27.04.2010г ще се пробваме(ако е хубаво времето) пак да ходим на язовира да свериме хондите.Ако искате елате в 19:00 в кафето и като се съберем да тръгаме.

Като гледам май няма да ходиме на язовира Пенчето не ми вдига телефона и оня с бързата Мазда дето щял да ме издуха и той не вдига. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИИИИбааааааси змиъта! :) Като изключим пикащия и снимащия (:D), които липсват от снимката общо взето добра срещичка се заформи. Дори след като се поразбягаха някои от тез приятелчета имаше втори прилив, че не стигнаха столовете...бе бая народ са сбрааме, а имаше и отсъстващи. ПУ да ги е яд! :):ppp

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

а имаше и отсъстващи. ПУ да ги е яд! :D:)

Хааа хааа ха :):D ....Е яд ме е, ко да праа...... Редактирано от CIVICwarrior

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И мене ме е яд ама какво да права....поне малко се повозих на Митака в Црх-са.http://www.vbox7.com/play:7ddc42e7http://www.vbox7.com/play:b351e1af

Редактирано от Slavkov_1984

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мене ме е яд ама какво да права....поне малко се повозих на Митака в Црх-са.http://www.vbox7.com/play:7ddc42e7http://www.vbox7.com/play:b351e1af

Woww тая Хонда на клипчетата е мн якаа PS и аз съм от Враца

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е заповядай тогава на срещите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а аз си пиша в форума "за всички от видин враца и монтана" без да знам за този... ама ще се опраа... :):cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте хора, след около 2 седмици ставам на 18 и взимам книжка, и скоро 6те има още един CRX във Враца. Много голям фен на Хонда :worthy:;) . Иска ми се с някой да се разберем ако може да мине да ме вземе и да присъствам на някоя среща, ако още организирате. Благодаря предварително и предполагам че ще ме приемете :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте хора, след около 2 седмици ставам на 18 и взимам книжка, и скоро 6те има още един CRX във Враца. Много голям фен на Хонда :D:worthy: . Иска ми се с някой да се разберем ако може да мине да ме вземе и да присъствам на някоя среща, ако още организирате. Благодаря предварително и предполагам че ще ме приемете ;)

Здрасти баце! Ти ли си с А8-цата с 4-те изхода от гърнето, дето имаше проблеми в КАТ?!? :worthy: Кажи, каде живееш и все някой от наще ще те вземе за срещата! Тя си е винаги във вторник от 20.00ч в кафе "Снежанка" в Комплекса! Ако има некви промени се уточняват тука и по тела! :worthy: То се напълни с Рексове у Враца бе! :worthy::worthy: С нетърпение очаквам да видя твойта машина, че мойта скоро няма да е легална! :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е той, Момчи. Друго момче е това ... редник Цеков, кажи къде се намираш из града? Да прайме някви сметки със някой от колегите да те търсим. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники аз тебе май те познавам, аз съм приятел на Владимир Манолов( от неговия клас съм) . Еми живея 18 етажните при митницата, първия 18 етажен дето е по-близко до главния път. Не съм аз с А8, 6тото нямам книжка ;):worthy: ако искате за вторник с някой да се разбера и ако може да мине да ме земе :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ИИИИбааааааси змиъта! ;) Като изключим пикащия и снимащия (;)), които липсват от снимката общо взето добра срещичка се заформи. Дори след като се поразбягаха някои от тез приятелчета имаше втори прилив, че не стигнаха столовете...бе бая народ са сбрааме, а имаше и отсъстващи. ПУ да ги е яд! :P;)

Публикувано изображение

Вече и моята физиономия официално присъства в архивите на хонда срещите ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета, в австрия съм... по цял ден гледам жабета, рексове, купета, дел соли и прелюди... всякакви видове и на всякакви цени... прибирам се утре (неделя), вторник съм на линия(ако прелюда запали :lol::w00t: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щ'о бре, к'во му е на прелюда ;)

докато бях 2 седмици в австрия е седял на фарове ;) ... ама вече нищо, разцепвам го от каране - на линия съм довечера;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...