Jump to content
yajo

Има ли съфорумци от Враца

Recommended Posts

някой познава ли едно момче с черен сивик хеч , който работи в кадифето , че имам да го критикувам отното музиката с ,която зарибява пичетата в ЕГ :)

:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес от 19:00 или от 20:00 ще се събираме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то вече сме зимното часово време, та 19 е предишното 20, и ся почва да се стъмва още по-рано и от тогава...викам от 19, а ? !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, тая седмица последно от колко ше се сбираме? Който може от 7, па който не може да смогне тогава - да идва в 8,а ? :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще съм от 8:00

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

начи аз съм Иван(тоя най-малкия)! Хора дайте верно да се събираме малко по-рано 6то....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги за сега мисля че е редно да се събираме пак в 20 часа, защото половината от нас работят до към 19.30 и трябва да се съобразяваме малко и с тях! не мисля че зимното часоброене е проблем само дето е тъмно. за сега сме така ако имате някакви причини да не може да идвате в този час споделете да измислим нещо ако трябва да сменим и деня!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре вечер 10.11.2009г. от 20 часа на лукоил Враца Баце ха ха :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ясно .... :rolleyes: Я вижте пък аз кат нямам работа кво си правя Публикувано изображение а ето го и оригинала (само за сравнение) Публикувано изображение

Редактирано от The_cwalker

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече е вторник всички ли сме на линия?:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дааааа :angry: дори ще има и нови попълнения от Мездра ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой умник приведе ФОРУМА в този вид :angry: направо ме е яд да чета някоя тема. ;)

Редактирано от Slavkov_1984

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм от Мездра само че съм на две гуми... Между другото може ли да се снябдя на някоя среща със някакви стикери или лайстни които сложа на двуколесното

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Slavkov, за какво става въпрос :lol:

Как са обновили форума сега като трябва да чета някоя тема трябва да влизам и да чета всяко мнение едно по едно.Нищо не можеш да разбереш и ти отнема 2 дена да прочетеш тема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горе в дясно под бутоните "Нов Отговор" и "Нова Тема" има едно меню "Options" или "Опции" и там му дай да е на Standart. :lol: Проблема се появява като ползваш Google и ако ти отвори някоя тема така, после запомня и трябва сам да се върнеш към стандартния изглед

Редактирано от Alexandro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горе в дясно под бутоните "Нов Отговор" и "Нова Тема" има едно меню "Options" или "Опции" и там му дай да е на Standart. ;) Проблема се появява като ползваш Google и ако ти отвори някоя тема така, после запомня и трябва сам да се върнеш към стандартния изглед

Мерси много оправих го ;) помислих,че са обновили форума.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм от Мездра само че съм на две гуми... Между другото може ли да се снябдя на някоя среща със някакви стикери или лайстни които сложа на двуколесното

Не знам кой имаше стикери обаче може да вземеме от София. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата тази вечер се се отлага за утре , тоест Сряда, часът си осава същият!Причена днес е Студентския празни- честито на Колегите :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алоу, вечните студенти ... утре кой го няма после отговаря пред мен с по 5 кила бензин...правете му сметка. :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледам ,че твойта не мърда паркирана под детската градина ! Дай ми я аз ще и сипа бензин да врътна 20-на кръгчета , че и без това от доста време и се точа :thumbs1::dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=42327 :dry:п.п. Абе ти да не живееш тука някъде из кривите улички под "Домашен Майстор" на пл. Левски ... одеве един съученик ме прекарва от тама и мернах няква червена 6ца, ма не загледах номера. :thumbs1: Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не там живее една мацка , иначе аз живея на ахат пак е близо :thumbs1: и на другото може да ме мернеш някъде покрай езиковата гимнация в букет маала :dry: Жалко за колицата , много е грозно като мина и я видя как седи изоставена ! Дано за лятото е готова :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недей само да се чудиш к'во да напишеш ами вземи та ела един вторник и питай каквото те интересува. :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Недей само да се чудиш к'во да напишеш ами вземи та ела един вторник и питай каквото те интересува. :)

:sad2::tease::yawn:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре всички на линия и без оправдания/всички са почивка/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на другото може да ме мернеш някъде покрай езиковата гимнация в букет маала

най-важното забравяш да споменеш - не коя да е, а Кинци ти е комшийка там :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре всички на линия и без оправдания/всички са почивка/

Eеееее...... почти всичкиии! ;) Ама съм на работа на връх Нова годин точно! :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕЕЕЕ страхотно радвам се че има съмишленици;) направо супер;) ами остава да рещим деня ако искате може да е тази неделя примерно 21 на лукоил? ако сте навити кажете! ако ли не ще го оставим за друг ден който вие прецените;) иначе моята хонделка си стои през деня паркирана на паркинга на изхода на враца по оряховско но аз живея в 43-ти блок ;)

ВРАЧАНИ ,АЗ СЪМ ОТ ВИДИН , НО ЕВАЛА ВИ ПРАЯ. КОГАТО ИМАТЕ СБИРКИ ИНИЦИАТОРА ДА МИ ПРАТИ Л.С, ПОНЕ ЕДНА СЕДМИЦА ПРЕДВАРИТЕЛНО КЪДЕ И КОЛКО ЧАСА.ТУК ВСЕКИ СЕ '' КРИВИ '' СЪС КОЛАТА ,АМА НЕ СЕ СЪБИРАТ. КАКТО СЕ КАЗВА ТУК ''' ДУУУ ДОЛУУУ''.ПОЗДРАВИ ОТ ПЕТРОФФ - ВИДИН . ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петроф, няма нужда да ти се обаждаме - сбирките са абсолютно всеки вторник от 20.00, лукойла на кръговото - ако не го знаеш къде е ще ти драсна един маршрут на картата. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петроф, няма нужда да ти се обаждаме - сбирките са абсолютно всеки вторник от 20.00, лукойла на кръговото - ако не го знаеш къде е ще ти драсна един маршрут на картата. ;)

''калмар'', знам къд е , преди автогарата ,нали ? за съжаления ме удариха онзи ден и сега колата ми е на майстор - калник,броня и др., но щом всеки вторник сте там , при първа възможност идвам да се запознаем------------ ВН 34 - 69 ВМ, хай със здраве :lol::lol:!!!! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

''калмар'', знам къд е , преди автогарата ,нали ? за съжаления ме удариха онзи ден и сега колата ми е на майстор - калник,броня и др., но щом всеки вторник сте там , при първа възможност идвам да се запознаем------------ ВН 34 - 69 ВМ, хай със здраве :lol:!!!!!!! ;)

Баш! :lol: Съболезнования за колицата, като си "готов" заповядай да се видим. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Младежи, днес ще зема да намина да ви видя че съм на почивка във Враца. :stupid:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От утре мястото на срещата се променя, заведение СНЕЖАНКА работи специално за хонда клуба преди официалното му отваряненачален час 20:00

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

там сме Ванка :( днас разбрах една хубава новина но ще ви я кажа утре :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес разбрах една хубава новина но ще ви я кажа утре :D

ВАЛОВЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ :pinch:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе Ники :) клапаните. валове да се надявам че ще ме зарадват в най скоро време :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм ви сърдит! :) Тамън се бях уговорил с шефа да изкарам още столове от офиса, да мое се сберем ... вие па заебахте бензиностанциите ... ше го запомна! ;) Даже след сбирката никой не мина да ме види за поне за 5мин колкото да не съм хептен капо... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момции а честит голям сняг :) утре вечер 02.02.2010 от 20 часа на Лукоил Враца

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...