Jump to content
yajo

Има ли съфорумци от Враца

Recommended Posts

Днес 20:00часа на Лукойла за тези,който не знаят или са забравили. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много добра срещичка се получи онзи ден, уж бяхме малко а се събрахме 14 човека. от тук на татък все така да бъде :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ADH, издаде се с радиолюбителите че наблюдаваш форума !! ;)

Айде докарай тоя DelSol да те видиме един път де ... ;) Може пък да ти хареса. :P

В тоя сняг половин метър е само за Del Sol, сега стои на сухо в гараж. Напролет, да се оправи времето може и да се видим, бърем до тогава да се отсрамя :P:P

 

А иначе може да сме се засичали, наше село е малко...

 

Цък щрак трът прът

 

... въпреки, че и аз се оглеждам (и заслушвам, че тая от горните снимки се чува от далече ;), като всички с B16-ки...) за черна ЕЕ9-ка из улиците врачански, ама още не съм те срещал.... :P

Редактирано от ADH-Honda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А иначе може да сме се засичали, наше село е малко...Цък щрак трът прът... въпреки, че и аз се оглеждам (и заслушвам, че тая от горните снимки се чува от далече :D, като всички с B16-ки...) за черна ЕЕ9-ка из улиците врачански, ама още не съм те срещал.... :offtopic:

Е тая Дел Солка стоеше веднъж пред фирмата, дето работех преди и неможах да и се нагледам :offtopic: Стоях 2 часа да заничам надписа B16A2 (тогава беше без броня!) :) Тамън, дорде колегата я изкара от гаража ще мога и аз да се явя в строя....Белкем.....А с тая ЕЕ9-ка имам запазено едно кръгче :) ама незнам и тва кога ще е!! Радвам се, че поне се сбирате все повече хора! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво пич делсолката ти е добра ;) но на среща можеш да дойдеш и без нея аз примерно си ходя на последно време със служебната кола важното е да се видим и да си говорим за убавите неща у живото ''Онда да пауър офф дриимммссссс'' :huh: еи да не забрайте че след половин час сме на среща снкцията е известна баце ви яжо пие и бира и сичко :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях малко офлайн, поради технически проблеми. ;) А поради разни други задължения ме нямаше последния вторник, я кажете на трети ш'съ сбираме ли? :) Момчи, то тамън ше се изпролетее докат стане време за кръгче ... тамън ше се наплашиш по-хубаво по сухите пътища. ;)Иначе - ADH, злобарката само изглежда черна щото няма слънце сега. ;) (Barcelona Green Pearl)Ма както казваш ти у тоя снег ... кофти раута, апа и комшиите са ме заринали много мошно, така че няя излизане докато не се стопи изцяло ... :)п.п. Аз съм те засичал пеши, ма що ли съм останал с впечатлението че преди имаше един син на светкавици и че той е твой ? Виждал съм го покрай кабелната ... нали там седеше 5чката червенката убавката... :) Ridgeline-a и той спира там от време на време, да не е твой? :)

Редактирано от kalmara

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчи, то тамън ше се изпролетее докат стане време за кръгче ... тамън ше се наплашиш по-хубаво по сухите пътища. ;)

:cool::lol:;) Никии, зор ще видиш доде ма уплашиш! :P Ама ще се радвам да опиташ! ;) П.П. Сорри за оффа! ама.... !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм те засичал пеши, ма що ли съм останал с впечатлението че преди имаше един син на светкавици и че той е твой ? Виждал съм го покрай кабелната ... нали там седеше 5чката червенката убавката... !!! Ridgeline-a и той спира там от време на време, да не е твой? :cool:

Син Дел Сол аз лично във Враца не съм виждал.

Освен да си се объркал за "син на светкавици" Дел Сол.... има една снимка от преди 5 години на която съм сниман как седя в един такъв дел сол, може да си я видял и затова да си останал с впечатление, че има такава кола във Враца, за тази снимка говоря:

Публикувано изображение

Това е спомен от Първата национална среща на Юндола (ех, какви хубави трезвени времена бяха :lol: ), но той си е на човек от Ямбол.

 

В момента във Враца има само един Дел Сол показан по-горе (и още един червен, но той е в някакво врачанско село и затова не го броя като кола от Враца, по междодругото продава се в мобиле-то), до миналата година имаше още един червен със слабия 125к.с. мотор, един мой познат го беше вкарал от запада, но го продаде.

Аз лична кола в момента нямам, черния Дел Сол от снимките е на брат ми всъщност, баща ми има един стар Сивик 3-а ген Седан:

Публикувано изображение

...Аз съм в процес на търсене на кола в момента (оглеждам се за накякво EG4/EG8, нещо от сорта), но за сега на нищо не попадам като хората.

 

Иначе белия Ridgeline незнам на кой е. Спира обикновено пред "LM"-а (пред училище "Ботев"), аз съм го снимал и бях показал тук във форума (още когато беше на хамерикански номера), нищо повече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мисла да въдеда санкции по 5 литра горива за закаснелите(до 15 мин неважи) и 15 литра за недошлите (които са обещали). Ние клуб ли сме или какво??Фонда ще се събира за рейсарите, когато има гонки :punk:

Редактирано от jowy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хеи момциииииии утре вечер 8.0000 на линия на лукоил Враца :) Санкциите ги събирам аззззз

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре всички хонди на Лукойла. :) Ще има преброяване. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бацета, кога ш'се сбираме? :lol:Костов споменава нещо за смяна пак в понеделник ... и ся по лятното часово време в 20 ли ще ни е сбирката или се връщаме към 19? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яжо ми каза че са се разбрали за сряда в 20:00часа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аколеги на 7.04.2009г. 20 часа на лкоил враца ако е хубаво времето ще сме отвън :cool: баце ви Яжо ви чака!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази седмица пак ще има преброяване всички да са на линия :D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая седмица пак, от 20:00 на Лук Ойл

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съграждани, сори, че разводнявам темата, ма да попитам:някой из врачанските автоморги ако е обикалял, да не е засичал някой Сивик 5-а Хечбек (може и Седан), че търся едни дреболии (дръжка за жабка, сив оригинален волан, лайсни едни за хечбек) ? Че аз лично не съм виждал във враца скоро такива разкостени, пък тук във форума нещо немога да си ги набавя тези неща (колкото и странно да звучи).Сори за спама още веднъж !!!

Редактирано от ADH-Honda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз , D13-ка 5-а хеч, но не беше скоро по пътя към Монтана , от лявата страна 1-та или 2-та авто къща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще мина да видя какво има мисля, че се сещам за коя морга ми говориш !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, ама тая морга на изхода за Монтана вече не съществува, там е станало автокъща...Казаха ми за някаква морга около гробищата към Мездра, ма ме домързя да ходя до там. Някой да е ходил, дали има като нашите машини там ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Вечерта на 5-ти пак от 20:00 , тази нощ няма да заспя от вълнения :P

Редактирано от vodoleq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги, утре вечер 16.05.2009г от 20 часа на лукоил Враца. За закъснелите- санкциите са едно кръгче с моя Рекс :D Ей шегувам се бе :ebanjeee:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги, утре вечер 16.05.2009г от 20 часа на лукоил Враца. За закъснелите- санкциите са едно кръгче с моя Рекс :D Ей шегувам се бе :ebanjeee:

аз отивам още от сега ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За закъснелите- санкциите са едно кръгче с моя Рекс :lol:

Стига ги лъга, че ся сичките ше се избият да закъсняват... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

готвите ли се за националната среща?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя кой ще ходи на пистата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя кой ще ходи на пистата

Пистата ли ще пускат вече?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами колеги аз ходих вече ;) на писта Враца беше интересно само дано да има все повечр представители от нашия клуб :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги да ви пдсетя от рано за Вторника като и Днес да гласувате :):( Днес ще има е Гонки на пистата! Ето клипчета от миналата седмица : Драг Враца 31.05.2009http://www.vbox7.com/channel:91244

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре в 20,00 който закъснее ще има санкции

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре 20:00часа на язовира,ако е хубаво времето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 30.06.09г да заповядат всички Хонда манияци от Враца и тегиона на сбирка! Събитието ще се проведе на бензиностанция лукоил от 20 часа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОООООООООООООООООООООООООООООООООО, я ша ви заповедам със големио ......... плик с бомбонйе, макаронйе, лас маге, джаз маге ... :)Довечера некой да ми са обади да ма подсети, че от суматохата моо ви забраа... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ОООООООООООООООООООООООООООООООООО, я ша ви заповедам със големио ......... плик с бомбонйе, макаронйе, лас маге, джаз маге ... !!!Довечера некой да ми са обади да ма подсети, че от суматохата моо ви забраа... :tease:

лично ще дойда и ще ти бия един за начална скорост :tooth::drunk: Редактирано от vodoleq

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момцииии утре 7.07.09 20часа на язовира:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А добър вечер, вторник някой ще има ли на Лукойл и приемате ли госкяни? Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алоо наще :dry: , я ме светнете ако обичате в неделя от колко часа са гонките и ще има ли някой от вас там? Че може и да се домъкна! :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алоо наще :dry: , я ме светнете ако обичате в неделя от колко часа са гонките и ще има ли някой от вас там? Че може и да се домъкна! :worthy:

От 17:00 ако не вали

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алоо наще :( , я ме светнете ако обичате в неделя от колко часа са гонките и ще има ли някой от вас там? Че може и да се домъкна! :(

От 17:00 ако не вали
В 17.00 часа съм там! Идеме 3 коли , но нито една Хонда! :dj: Дано да не отменят събитието!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...