Jump to content
Guest Stefan Milev

Силен взрив.

Recommended Posts

За пореден път стана ясно че от управниците ни не става и чеп за зеле.Сутринта дори не можеха да намерят някой от ръководните военни да каже какво става, накрая се оказа че са обще над 1500 тона всякакви взривове ;) . Освен това не мога да вдяна как аждеба са сложили 4 човека да охраняват това място ;) и как така стана че повечето от управниците бяха отишли в 6 часа на работа?Сега за пореден път ще видим как всичко ще бъде потулено и как няма на никой да се търси отговорност.Не ми се коментира министър Етем ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ти се ебаваш, но това, което е усетил WaveMastaa не е било взрив, а е било ЗЕМЕТРЕСЕНИЕ с епицентър 15км. от София и 3 по скалата на Рихтер! ;) Тая майка е готина! ;) Иии да, това не е ебавка, а го чух току-що по радиото ;)

Е аз нали казах, че бг-мама е източник на информация първа ръка! :D Няма да се учудя ако сега дойде и ядрената гъба... отивам да купувам йод и уиски!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

земетресение.......много кратко.....баФ маааа му..... аз кво правя още у нас ми не излизам да хващам гората, то е ясно че до 24 часа София ше я сринат я земетресения, я още 20-30 хил тона боеприпаси......бахти столицата, бахти държавата, бахти късмета!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колеги,тротила гори, когато е на открито, в затворени помещения ДЕТОНИРА (ако е над един килограм). И е много по- лошо, ако е имало фойерверки в тези погреби- за различните цветове на фойерверките се използват най- разнообразни метални и други оксиди, които при горенето дават някакъв цвят на фойерверка- тогава атмосферата няма да е замърсена само с CO2 и SO2, а и с допълнителни съединения.В рамките на шегата- сега вече е ред на Витоша да изригне...

Редактирано от JoroHondata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И странно как няма жертви при такова "изненадващо" събитие - поне охраната на склада ми се струва че е би трябвало да е пострадала...А гората ше я хванем в събота, след като напазаруваме за BBQто ;)

Редактирано от -=airman=-

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи,пак се уредихте в София бе!Всичко важно все при вас става! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

В рамките на шегата- сега вече е ред на Витоша да изригне...

Мнем, аз чакам англичаните да ни бомбардират! ;) ;) :D и това в кръга на шегата;)А целият този цирк със складовете ми е много интересен, повече от ясно е, че е някаква яка постановка, това са военни складове, не са палатки, пълни с фойерверки, как се подпалва и гърми военен склад?!?! Аз залгам на ТрУдНо! Предполагам, че складовете е трабвало да се опразват, а на никой не му се занимавало с обезопасяване и обезвреждане на хиляди тонове боеприпаси, така че явно са решили да си свършат работата по известния соц-модел: "Есть голова, есть проблема! Нет головы, нет проблема!" Колко по-евтино и бързо излиза да взривиш боеприпасите, отколкото да даваш хиляди левове, за да ги обезвреждаш и транспортираш! Ама щяло да гърми....е, голяма работа, на Нова година да не би да е по-тихо. Ама щяло да бъде опасно......ми значи ше ги гръмнем към 6 сутринта, народа още спи, нашите хора от складовете "случайно" по същото време ще са отишли да си купят баничка от баничарница на 2-3км от склада и няма да има жертви. Ама ще трябва да обезщетяваме хората, чиито имоти са пострадали....ми или онази бръсната туркиня Етем пак ше омайва народа с празни приказки, или пък отново някоя от медиите по наша заповед ше започне кампания от типа "Българската коледа" и всичко ше е шест. По интересно би ми било дали сеизмолозите ще кажат за връзка между взривовете и краткотрайното земетресение, което ни разлюля преди час? Но и това ме съмнява.Относно замърсяването - ако наистина както каза военният министър каза, в скалда е имало и осветителни боеприпаси, то има някакво замърсяване на въздуха, зависи от това какво количество осветителни боприпаси са изгорели. Щото доколкото знам, при тяхното горене не се отделя само топлина и СО2, ами и .....хм не си спомням добре химията, но....азот, сяра.....май. Да се надяваме, че имало по-малко сигнални ракети, отколкото бойни в тези складове! Редактирано от WaveMastaa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Някои яко ви баламосва там в София,незнам къде е летището в София,но да оменят полети и да ми затварят летището заради някви "експлози" , това направо си е някво покритие на истинската работа! едит:брей ся казаха че проверяват пистите за напукване,моля ви се,Неможе да ми правят това заради тези експлозии.

Редактирано от HondaFanatic

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това да не е репетиция за утре - 4 юли ден на Независимостта на САЩ. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои яко ви баламосва там в София,незнам къде е летището в София,но да оменят полети и да ми затварят летището заради някви "експлози" , това направо си е някво покритие на истинската работа! едит:брей ся казаха че проверяват пистите за напукване,моля ви се,Неможе да ми правят това заради тези експлозии.

Определено не бяха някви екплозии а си бяха бая силни да ти кажа,това че отменят полети е съвсем нормано според мен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фанатик, това е в реда на нещата. За летището е номрално да се проверява всеки сантиметър, при положение, че тое доста близко до складовете. Напуквания може да има, при положение, че има взривна вълна. За летището всичко е наред, за всичко останало е чисто баламосване и всичко ще излезне с течение на времето, ще видим какво е имало днес, че да трябва да палят клечката на пиратките там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извънземните са... Вчера са видяли светлини над София... Няма да се учудя ако утре открият някой склад за боеприпаси на Витошка. Такава ни е държавата и никога нема се оправим. В коя нормална държава склад за унищожаване на боеприпаси е в полите на столицата? Пълен абсурд

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stan4o

някой мисли ли да ходи на това?

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Stan4o , човече ... Ха Ха Ха ..Не трябва да ми е смешно , но просто не се сдържах..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HondaFanatic

Е звинявам се незнаех че летището е толкова блзо,никога не съм бил в столицата (освен в центъра) , идеята ми беше,че прикриват нещо с тез складове,в смисъл нещо друго е гърмяло и за тва проверяват

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Има една стара поговорка"Всяко чудо,за три дни".Ей това ще стане,а и жертви да имаше(недай боже)пак щяха да потулят всичко.Няма един държавник в страната ни,само властолюбци,крадци и подмазвачи. :dry: ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!Баретата и склада!

Редактирано от darius

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе сутринта в Хаджи Димитър беше много яко , все едно бяхме до учебен полигон, пукотевици яко, помислих си, че талибаните са ни взели на мушка и сега ще ни съсипят само дето като станах от леглото не почнах да крещя "ТЕРОРИСТИИИИ" ... в 7 часа имаше някв улигофрен по радиото, който обясняваше как бил в епицентара, и колата му била със смачкан покрив САМО, щото му била по голяма и модерна от на някв пич, на който цялата кола отскочила във въздуха и се преместила и някв "аз просто не мога да ви кажа какво се случи" но си разказваше :dry: и ме забавляваше щото преди това някв генерал обясняваше как вече няма опасност за околните раиони, но тоя по радиото беше настоятел "как може да ми обясняват такива лъжи, как може да не е било опасно, знаете ли колко беше страшно, да не ги говорят тия неща, че не е опасно" ... от приказките му си мислиш, че е влезнал в изкривено понятие за времето и момента на експлозията се разпростира в настоящето и продължително бъдеще и ще бъде вечно опасно Stan4o, дай дати за Open air-а да отивам ;)гъбата от първия ДЗрив беше интересна ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаааа и аз усетих срив в Силата... :dry: ...Ковърдейл,ама странен начин да си отложиш концерта копеле....ааааа ако си ти,Щирлиц,стига бе брат,нашите победиха...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Gan_san
Отговорено (Редактирано)

Някой беше казал, че не е наша работа да коментираме работата и поведението на институциите, а да гласуваме и да си плащаме данъците. Има нещо оптимистично в това да си чешем езиците, но дали това ще доведе до нещо :)

Редактирано от Gan_san

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...