Jump to content
harabijta

кои какво е карал преди хонда

Recommended Posts

Не очакжам да видя мнения че някои е карал по добьр опел или фолксваген от хонда но ми е интересно с какво сме се наказвали преди наи добрия избор.Аз лично бях с астра комби и на пьрвия тест драив разбрах че няма да се кача на астрата повече. така и стана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лада, след това си купих Рено, но ми трябваше спешно кола, та това ми попадна първо, уж от познат , та му е*** м****** за 30 000 км. И непоклатимите и "нетрошаштите" се Голф 2/3 съм карал ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пърово ще помоля ако искате темата да просъществува , тук да не се пускат никакви намеци и твърдеци за другите марки, а само какво сте карали !шкода 120L няма такава кола - смятам пак да си купя ( предната брат ми я тотализира нежно )ескорт реколта 87 1.6-105 коня - още е жив и се оказа невероятен добитък !рено 19 ( бая съм покарал , но никога не са били мои наистина ) - не ща повече да се качвам , но тъст ми още таркаля едната и ми се налага да я водя по ремонти ...всичко друго съм го "имал" за под 20К КМ и не мога да го броя за карано ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Opel Kadett 1.6D-84г Първата кола на евтина за него време нафта 89-92г.Opel Kadett 1.8S-88г Най-бързата от всичките 92-96г.Ford Fiesta 1.6D-92г Вечно в бокса 96-98г.Лайно 5-1.1-85г Носи 10 торби цимент доказано 98-2000г.Golf 2 1.3 carb 86г Най-куция мотор 00-07г.Honda Accord 2.2i -91г Най-голямата ламя,карах я само 3 месецаИ сега Civic-a

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ashes
Отговорено (Редактирано)

Шкода 120Л, но за кратко, понеже ме мразеше :dry: ! Беше ни семейна кола, но след третото хвърляне на вода, повече не се качих :dry: ... Много смотано охлаждане имаше! Имахме я около три години, толкова пъти се возих и толкова я карах :dry: . От тогава реших, че ще карам само коли, които ми харесват, а не такива кошове :dry::kiss:

Редактирано от Ashes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AMD

Москвич 408 с горни скорости :kiss: Голф 2 1.6 бензин 91 г. :форд фиеста 1.4 бенз 90г :Хонда Сивик 1.3 93 г -тогава вече се качих на кола :dry: а сега карам Сивик 1.5 93 г 90 кончета

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Animal

Голф 2 1.6 75 к.с. голям вседеход, с него съм гонел стадо коне по поляни :kiss: Голф 2 1.3 карб 55 к.с. като горното ама с 2 врати и по малък двигател - едната зима когато имаше дебел сняг с гадни гуми само тя от сички съседи не затърна и даже съм ги изкарвал от преспите с нея, много яко парно имат тес гоУфове :dry: но го тоталнахи сега сивика

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest guni

Polo coupe GT 89 година произведено - много зле го смачках :kiss: Опел Астра 93 година

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest skotie

Лада 2105, 84 или 85 набор - веднага след като взех книжка. Мисля че 2000г. я шитнах на един комшия. Миналата година някаква мацка с голф я помля странично. Слава богу нямаше жертви.След продажбата й, иззех ладата на дядо ми - 2107, 87 набор, гаражна, на 26 000км. Голямата ми любов. Сега я кара жената на един комшия на село.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си взех изпита за книжка с мисълта, че ще си се кача на Хондата, която избрах 3 години преди да имам правоспособност за придобиване на книжка. :) Преди това съм карал, нали знаете как се кара детската, из селата и паркиране и препаркиране на най-различни автомобили... НИКОЯ от тях не беше така интуитивна за каране като Хондата ми. Иначе съм карал Citroen Xantia 1.9D, Opel Kadett Combi 1.7D, BMW X3 но не знам кой мотор - печка беше, Volkswagen /дори не знам дали така се пише :) / Polo на газ, Citroen C2 1.1, Citroen C4 Grand Picasso 1.6TD... има още, но хич ама грам не се сещам дори кои са... едвам се сетих за тези. Иначе съм карал преди да си взема моята Хонда, и книжката съответно, две други Хонди, които усетих как да карам само като се качих - Civic 1.4 90 коня мисля, след суап на всмукателен колектор, и малкия v-tec.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest go6i11

ваз 2101волга газ24нисан блубърд т12голф2 гтирено21опел омегаопел кадет и астраситроен зххонда сивик 5 седан и в момента 6-та хеч автоматбез да изброявам за 14-15 години в сервиза колко други трошки съм подкарвал ,че няма кола от марка и модел под 2004г да не е минала без да се тества

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

първата кола която си купих беше едно рено 5,много си го ръчках(доколкото беше възможно),като за кола на която се учих да карам си беше добре,втора вече си е Honda.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

форд фиеста 95та 1.3моно 60 магарета - много ми беше любима ама нямаше климатик :) и харчеше почти колкото VTi-то :)

Редактирано от gin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЛадаБМВ Е30 - Още го търкалям :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди да взема книжка карах семейното Daihatsu Charmant модел 84-та и след като изкарах свидетелство през 94-та се качих на Акорд 2 ген ... та оттогава се почна...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ford Fiesta 95г.-перфектната кола като за първа,направих я на кибритена кутика.Opel Tigra 96г.-исках нещо малко.Втори път ОПЕЛ няма да си взема.Honda Civic 02г. СУПЕР ДОВОЛЕН СЪМ ОТ ИЗБОРЪТ СИ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest biko

Fiat Uno 75sl (първа серия) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest l9th

няма да ги изброявам... но са доста.една част са били моя собственост, другата част на приятели/познати...почти всичко немско/френско, някои италиански.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трабант комби '86 :) , лудница си беше. Опел вектра '89 1.8 карб 90 коня, опел астра комби 1.6 моно 71 коня (мноогооо куца). Иначе вектроната бягаше доволно на дълъг път. Трабанта няма да го коментирам, но от опелите съм много доволен, с баща ми им врътнахме по 60 хил. км. без никакви сериозно проблеми, предници не сме ремонтирали... :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я тази темичка е доста интересна :) даже може да се пусне една анкета и да изброим малко марки и така ще видим какво са карали повече преди да се мине на хонда ,поне за мен ще е интересно да се разбере коя е била най масовата кола която сме карали преди :) Така аз 1вата кола която съм карал с книжка е :деу рейсър/може би и затова станах рейсър ;)/фиат типо ауди а4хонда прелюдроувър 620сдихонда сивик купеотново хонда сивик купехонда акордхонда сивик хечбекхонда црвхонда акорд купехонда црвза сега е това номисля скоро да има ново попълнение ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карах един фиат браво. Пълна трагедия. Накрая го продадох на бахти безценицата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bat_gogo

темата не е ли кой какви коли е притежавал и карал(но за повечко време), качвал съм се да карам много коли, но за по дълго време съм карал Рено 11 на 400к километра, :) и сегашната ми хонда, другите не ги броя защото нямам повече от 1000 км със тях

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Muggs

Аз за 4 години смених 3 коли...1.Лада 1200 (по точно жигула) 86' първа регистрация ;) 2.Mitsubishi Colt 1.8 Diesel 86' от него се запалих по японското ;) Сега си карам комбито3.Honda Civic Aerodeck 2.0i TDИ се надявам скоро да си взема мечтаната EK4 B16A2 VTi седан ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ford Fiesta 1.1 mono(още я имам) много и се кефих докато не ми отвориха очите..............и сега от година и половина ХОНДА хеч,95г.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Nicolay Gerassimov

Преди моята Хонда съм карал на баща ми Москвича (АЗЛК 21412). Няма лошо в това. Проблема е, че и баща ми кара Хондака от време на време и сега е замислил да кара Москвича на село, за да го ползва вместо каруца!?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди хонда карах колело (бегач) Legnano 24 скорости + тунинг от мен заден венец с 7 предавки и стана с 28 скорости , беше перфектен докато не катастрофирах 2 пъти с него и вече и за Надин нестава ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейй колегата ме подсети наистина за моята стара любов, която вече от една година сигурно гние на терасата.. вярно, че най-дългото ППС, което съм притежавал и карал, и което не ме е оставило на пътя е колело ULTRA LEOPARD 21speed. ;) Мога само да го хваля... на осем години е, а върви пущината, не гори масло, харчи много малко, и то не бензин, и помага за кардио стимулация ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голф 2Форд ЕскортHONDA CRX 1ва ген. 1.5/12HONDA CIVIC 4та ген.1.3/16 хечбекHONDA CIVIC 5та ген седан 1.6 VTEC 4WDНЕ СЛИЗАМ ОТ 4WD!;)!;)!;)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата ми кола беше: Pontiac LeMan 1989г. (малииии как вървеше... ама и как гореше....)после: Сеат Ибиза 94г. (тогава бяха на мода.....)следва : Сивик 5ген Д15 (първата ми истинска любов) ама........ тотална щета;)сега: Сивик 5ген Д16З6 (без коментар....)успоредно с Сивика: Бертоне кабрио (за да ходя на плаж с него ;))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Toyota Corolla -1988г;1300кИбици,12 вентилова,75 коние ;).Няма толко здрава и издръжлива кола.Колко гърч е изживяла само тя си знае.С'я напънах Хондата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

баба ми имаше първата генерация.....

;);) Евала на баба ти;);) Колите, които съм карала най - дълго време, без тези, на които съм се качвала за малко са:Голф 2, (лети джанти, ел стъкла, спортен волан, 90 и няколко коня...ма много го ръчках , и си можеше пущината;) )Шкода Фабиа комби - служебната, влюбих се в тази кола, още не мога да си обясня защо, ама вървеше добре, и отвътре видимостта е много добра във всички посоки ;)После се качих на Пасат 1-ца комби, май 89 година... кораба - майка пасти да яде ;) Хич не върви, ама като нямаше какво друго, и това вършеше работа ;)Ии Сивик 4-та Г, вече 10месеца ;) Редактирано от Morridina

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Хюнати

Мазда 626,99год.,хеч,беше чисто нова и голяма бегачка,но хондата въпреки че е по-стара и по-малко мощна мисля,че е по-добрият ми избор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започна се със:1. Skoda 120 L ,когато взвх книжка ;) 2.Fiat uno,изгоря горкото,но на ли е ясно куписи фият да те яд ;) 3.Audi 80 B4 TDI,няма кола която да се разбива толкова често ;) 4.Honda Civic coupe 5g. D16Z9,след толкова мераци ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Daihatsu Charade GTti 89g. 1000cc turbo intercooler - 110hp - 600kg ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1)Ford Fiesta 94' 1.3 60hp2)Volvo 440 91' 1.7 88hp3)Lancia Delta 2 96' 1.9 TDI 90hpСега ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1вата ми кола след като взех правоспособност за шофиране беше една жигулка 35-6 годишна адска машина:angry:! После сивик 5г. седан 94г. а сега сивки хеч 8ма генерация и акорд 98'

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз таркалях известно време рено 19 1.7(бензин) 75 коня мисля че беше..и не спирах да мечтая за голямото "Х" докато не си взех 6-тата,и сега да чукам на дърво съм си доволен :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лични певозни средства :Ваз 1500 Алфа Sprint 1.5/4 carbVW Sirocco 1/1.6Шкода 105L - култова машина за зимата EG3 - 4 години :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Opel Kadett 1,2 50 коня 1985г. ........после брат ми я кара,а сега дядо ми и се радва.Opel Vectra GT 2,0 115 коня 1989г. ...........после пак отиде за брат ми остана.Сега Civic англичанка 1,5 Vtec-e 1995 и CRX 2g D16Z5 1991. .......сега на англичанката и се радва пак брат ми.Нито една не съм продал от по-горе споменатите,още си ги имам

Редактирано от Plevelcho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 23г зад волана:Москвич 412ЗАЗ–Fiat 125p-2брЛада1500sЛада2107WV transporterFord tranzit 190LDatsun Nisan synyMitsubishi COLTMitsubishi LanserOpel Astra-kombiOpel Astra GToyota STARLETGOLF2-Mazda626HONDA CIVIC D15B2 sedan 4G :rant::angry: KЕФ–КЕФ КЕФТова е, няма да споменавам служебните !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...