Jump to content
1net

Италианско преследване

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Емо ако до тогава оправя спирачките ша доида да те пробвам :Pп.п. 1.6 турбо в кои клас е? да знам как да идвам ;)

Редактирано от joro_pr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

турбините са в големия клас :confused:аз съм в класа на миксерите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там съм!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и АЗ! ;) ще се радвам да минеш през боксовете да св видим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задължително щети се обадя ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iskren

Емо вие събота сутринта към колко ще дойдете ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest 1net

идея си нямам, но щом в 9:00 е записването, значи 9:15 предполагам най-късно ще сме на пистата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще ви направя и аз едно контролно посещение :kiss: За съжаление съм на работа уикенда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е са го загазихме :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да напише къде е точно пистата в Плевен и как се стига до нея от кръговото например.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да напише къде е точно пистата в Плевен и как се стига до нея от кръговото например.

Като гледам си от Габрово!Ако идваш от там въобще няма да ти се налага да влизаш в града (ако идваш от посока Ловеч) преди табела Плевен е пистата!!А от "кръговото" (влизаш от София) караш само по барата (направо) докато излезеш от града по посока Ловеч!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"барата" какво е? да не е "по реката, по реката....." че аз някакви такива спомени имам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"барата" какво е? да не е "по реката, по реката....." че аз някакви такива спомени имам

Да де!Ма не може да ми се събере в устата на тоз канал да му кажа река!!Затова!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

"барата" какво е? да не е "по реката, по реката....." че аз някакви такива спомени имам

Да де!Ма не може да ми се събере в устата на тоз канал да му кажа река!!Затова!!!
;) Редактирано от Iskren

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще съм там наоколо ... ако разпозная някой друг освен Пешо ще свиркам :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попитах Google къде се намира картинг пистата. Това е пътя към Ловеч. Предполагам входа на пистата е точно като свърши разделението на пътя в дясно? Картинг Писта - Google Maps

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мдам - точно там :thumbs1: чакаме те, Любо!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пускай филмите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздравления за доброто представяне!Емо(1Net) - първи в Клас А (до 1600) и 2ри в генералното класиране (ех това Clio :))Сашо - 3ти в Клас А - браво Сашо, много добро представяне. Емо и аз в ролята на предследваща кола - отпред AE86 дрифти :cool:http://www.vimeo.com/1291879Емо срещу CRX-a за първо място в Клас А:http://www.vimeo.com/1291950Сашо за 3то място в Клас А:http://www.vimeo.com/1292002Засега толкова, като си почина повече - има доста видео материал :dry:

Редактирано от lz2lps

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако снимка.бг не беше толкова объркан сайт и не ме мързеше да се регистрирам другаде, щяхте да се запознаете със таткото на всички постове :cool: но сега ще я карам по-скромно ...http://www.lookcho.snimka.bg/album.php?album_id=261169

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Поздравления на Емо и Сандо (и на рекса все пак) и най-вече на лукчо, който даде рекордно за двата дни време на пистата :cool: От нашата камера свалихме 30тина минути - като ги раздробя и кача из нета веднага пускам линкове

Редактирано от addevil

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това от твоята уста звучи някак перверзно :cool:П.П. ако се чудите какво е това сивото BMW дето го има на половината снимки - това е ubo , мъжа на addevil ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления и от мен!Много сте добри ! :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest alfa3
Отговорено (Редактирано)

Тук има интересни снимки.

 

Italian Pursuit - Pleven 06.07.08.

 

Ето избрани моменти:

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Редактирано от alfa3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера са били красивите изпълнения явно, но няма да съжалявам :bounce: следващия път

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво момчета!Неразбрах само сивият сивик с какъв мотор беше :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hondÑŽ

Браво момчета!Неразбрах само сивият сивик с какъв мотор беше :bounce:

мисля че е трансплантирано VTIБраво момчета ! Страхотно представяне, съжалявам че не можах да дойда да гледам.Емо показва много изчистен стил. Има голям напредък от миналата година.Любо , Тойотата много арно дрифти бе :plane: Друго си е задното :cool:Поздравления и за другите достойни участници с Хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже вчера ме домързя адски ... не съм свалил още снимките. Така че довечера очаквайте всичко през моя поглед :bounce:Иначе си заслужаваше ... който не дойде само загуби! Всички около мен се чудеха каква е тази хонда дето ги мачка всички ... аз им разправям, че е Сивик 4-та генерация те не вярват :plane: Толкова стара кола не можела да върви повече от баварците .... хахаха :cool: Друго интересно, което чух около мен беше "абе що няма голфове?". Отговора си го запазвам за себеси :oПосле на дрифт шоуто това момче с черната 5-ца обаче го признах. Определено направи истинско шоу ... заслужи си всички аплодисменти.Ако в Долна Митрополия нямаше състезания по мотоциклетизъм съм сигурен, че щеше да има още повече публика ... но и сега не беше никак зле!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички които ни подкрепиха и дойдоха да ни гледат.Изкарахме си страхотно, препържихме се, пощуряхме си и абе с две думи беше гот.Варненеца с 5-цата изкърти мивките и не случайно си заслужи наградата за най-атрактивен участник. Искрен пак се развихри и за пореден път показа що е то дрифт със завидно висока скорост и хъс.Като цяло забелязвам че нивото на участниците се вдига със всяко следващо състезание и за в бъдеще ще става все по-интересно и оспорвано.КЛАС А: 3 хонди на стълбицата :bounce: Генерално класиране: 2 хондииииии :plane: .... и Ангел най-отгоре :cool: 'бах 'тва клио, 'бах тоз пилот :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Емо само първи места от сега нататък:unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Благодаря на всички които ни подкрепиха и дойдоха да ни гледат.

Изкарахме си страхотно, препържихме се, пощуряхме си и абе с две думи беше гот.

 

Варненеца с 5-

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де на тренировките имаше 2 камери и общо се събират 3 филмчета ли ? ае стегнете се бре хора :huh: мооооля

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добро представяне ..... Поздравления!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...