Jump to content
Guest ShEfA

ЗАЩО Жените НЕ могат да карат ?

Защо жените не могат да карат ?  

76 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Guest ShEfA

Научно доказано - повечето от жените имат генетично недоразвито чувство за ориентация в еди-кой-си дял на мозъка. Тоест, не се ориентират в пространството толкова добре.Лично наблюдение - като стане напечено много се шашкат и губят контрол над ситуацията и съответно често над автомобила.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tazzz
Отговорено (Редактирано)

CryoGen сега ще предизвикаш война, само женската част на форума да надуши темата... :D :D :lol:

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CryoGen

абе война чак няма да стане :lol: стига да докажат, че могат да карат :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз да се обаждам ли .. или се доказах? :D мога да споря за това със всеки мъж.. не трябва да слагате всички жени под общ знаменател :lol:Моля те никога не издавай тайната ми :D

Редактирано от Glupi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Road®aceR

Жените могат да карат !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CryoGen

еееееее .... женска манипулация на гласовете ... не е чесно така :lol::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CryoGen

Уфф знам ли :D .Честно да си кажа познавам жени дето като видя как опитно,сигурно и разсъдно карат и ми иде да си хвърля книжката в най-близкия контейнер

още не съм видял такава жена :D и тези единици с паркирането с ръчните не ги броя, тия тренират :D говоря за масовите каки по пътя ...колко от вас са виждали кола която се движи по учудващо непонятна траектория и примерно в момента на изпреварване, точно преди да исипете един контеинер убиди, виждате че е някоя руса кака и си казвате "ясно, жена зад волана..." :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-редовно :D.От километри познавам.Даже сбърках един пич с дама щото имаше дълга коса и щото караше някакси неестествено :lol:,та му спестих псувните въпреки че си ги заслужаваше.Ама гледам да не се нервирам толкова , с'я по "паля" от пенсионерите на пътя с ладички и жигулички дето са натоварили 3 бали сено върху и без т'ва грохналата колица и паркират и изпреварват както си сметнат за добре.Бах'ти наглите копелета (извинявам се),ама не може да се ръгне в улицата в която НЯМА право и да се пресрещнем и чак да ми вдига ръце обвинително щото видиш ли той си бил с предимство в забранената за него улица и трябва да дам назад и да го пусна,за да побърза да си нахрани крави,овцици и прочие.Лелелеееееее...откачам :D .И всеки път все уцелвам да съм с жена, та едвам е удържа, за да няма "Близки срещи с третия вид".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аиде сега, ще пуснем и тема "защо пенсионерите не могат да карат" но след 20-тина 30 години :Dчестно казано "наглите" бакшиши или пенсионери ги засичам, щото оглеждат ситуацията до края и виждат, че колкото и да са нагли, не е това начина ,.... но виж ... наглите каки ме е страх да ги засичам, когато се бутат, просто няма да имат адекватна реакция, ще вземат да ме ударят в паника :lol:за сега актуалната тема е спрямо средностаСтистическите каки по-пътя ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според моите наблюдения ( а те не са никак малко защотото доста жени са ми карали колите ) мога да кажа само Жените могат да карат. Но ( голямо НО слагам ) могат да карат нормално кола т.е. спазват правила и карат все едно инструктура е до тях. Това никак не е лошо даже, но в ситуациите от ежедневното шофиране се изисква на моменти да се вземат много бързи решения, решения които те трудно взимат ( позовавам се на моите наблюдения ). Общо взето Жените могат да карат, но честно да си призная малко ме е страх да се возя при тях!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Общо взето Жените могат да карат, но честно да си призная малко ме е страх да се возя при тях!

:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично наблюдение - като стане напечено много се шашкат и губят контрол над ситуацията и съответно често над автомобила.

напълно съгласен :D Обаче трябва да отбележа, че определено съм виждал жени където си карат съвсем прилично даже по - добре от някои "мъже" .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче трябва да отбележа, че определено съм виждал жени където си карат съвсем прилично даже по - добре от някои "мъже" .

има ... но са много малко :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично наблюдение - като стане напечено много се шашкат и губят контрол над ситуацията и съответно често над автомобила.

Хапсолютно съгласен ... ма не ми е ясно само последният възможен отговор к'во прави там и защо въобще го има? :D(Мацките, майтапя се - да се не обидите, ей. :lol:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха ... много се чудех дали да го слагам :D но трябваше да го има :lol: все пак жените трябваше да гласуват за нещо :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи, само варненските жени не могат :D ! Сигурно 90% от колите, които правим, са по вина на жена :D! На едната и продадохме нова кола, няма нещо по екстериора, което да не е сменено и то за период от шест месеца:lol: Честно, като видя жена да шофира около мен, намалям и изчаквам да отмине! Страх ме е:D Всички инциденти, които имам на пътя са причинени от жена! Даже, майка ми пред нас ми е удряла и двете Хонди, докато паркира поне, по два(за тия знам) пъти :D ... Последно беше с една бохча с Паджеро, която си говореше по телефона и така щеше да ми се натресе странично, някой ако е гледал краш теста на Сивик 5-та с Рейндж Роувър, знае за какво изтръпване става въпрос... И така, изплаках си мъката :D !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно, като видя жена да шофира около мен, намалям и изчаквам да отмине! Страх ме е :D

колега това ми е до болка позната стратегия за оцеляване ... жени ... стегнете се ! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

А може ли ние да пуснем тема "Защо мъжете не могат да карат" .. това е много спорен въпрос има мъже олигофрени които се мислят за богове на пътя а има и жени които по-добре да се пазиш от тях, и от двата вида има неможещи :D Поне е хубаво, че като ни видят да чакаме на някое кръстовище винаги ни дават път .. и не чакаме в задръстването :lol:

Редактирано от Glupi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да не ви дадат път, след като много добре се знае, че не се знае с каква маневра и в кой неподходящ момент, ще се опитате да се включите в движението и да предизвикате апокалипсис с маневрите си :D дори да влезете в насрещното, да изпреварите насрещно движеща се кола от ляво ... всякакви неща може да направи една жена :Dвиждал съм какво ли не с очите си :lol:и тва за мъжете е грешно :D всички мъже могат да карат, точка :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жените могат да карат !

Всяко правило си има изключения отнасящо се както за жените така и за мъжете.......не поставяйте всички под един знааменател :D:lol::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе много има които карат перфектно, ама май по-голямата част за много зле. И ако трябва да сме коректни същото се отнася и за мъжете. А пък мойта жена си кара екстра (осбено като съм сръбнал някоя ракиййка) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жените могат да карат!И както всяко правило си има изключение, да кажа и аз на какво станах свидетел миналата седмица, когато отивах на работа..Един младешш, с Нисан Кашкай, паркира на улицата, зад него кола, в нея друг мъж.. Ами този с Кашкая паркира по слух, само това мога да кажа, този отзад се разсвири, излезнаха и двамата и почнаха да оглеждат щетите.. Аз умрях от смях, защото си е зрелище да видиш мъж да паркира така, по принцип да, жените го правят този номер. Аз лично имам приятелка, при която като се возя, умирам от кеф, защото кара адски добре, познава си габаритите перфектно и минава на милиметри от заспалите чичковци по пътя..абе все едно е родена в тая кола, не знам как го прави :D . И другото.. много е забавно да гледаш как една жена храни друга след невероятната маневра, която е направила: "Жено глупава..." :D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........ повечето от жените имат генетично недоразвито чувство за ориентация..........Лично наблюдение - като стане напечено много се шашкат и губят контрол над ситуацията и съответно често над автомобила.

Това е истина и за това повечето жени си бръкат лявото и дясното

а задния ход го правят като редуват левия с десния волан а за паркиране назаден въобще не ми се говори :D

 

Но както всички правила и това си има своите изключения,

повече от 10% за изклячения не давам шот са мнооо злуе останалите 90%

 

Моята Теза е че повечето Мъже карат отлично с изключение на тези които карат като Жени

и повечето Жени не могат да карат с изключение на тези които карат като Мъже :D

 

 

 

Вчера като си навлязах в кварталните по тесни улички и се получи ситуацията тясна уличка с паркирали коли отстрани, 4 коли срещу една разбира се едната беше управлявана от жена ситуацията се получи към то 20:00 казвам го защото след като видя 4 коли срещу нея, понеже е на лек завой жената след 30 секундно оглеждане дали неможе да прелетим над нея си сложи слънчевите очила и започна да кара на заден ход, в този момент аз луеко се прекръстих след 2-3 минути на заден ход се заклещи до една кола обаче колата стърчеше яко а тя вече беше поодпрела една предна броня и очакваше разминаването, понеже стърчеше на една страна за да се разминеш с нея се захождаше с десен и пълен ляв и по педя от двете ми страни а тя глуедаше кат отстреляна риба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен са от друга планета , някъде там в необятното пространство където можеш да не подаваш мигач когато имаш намерения да завиваш , можеш да използваш огледалата си само да се гримираш , НЕможеш да паркираш като нормален човек , и манврирането на колата с включена скорост "R" ти се струва толково сложно и тежко преживяване ,че да изродиш дете ще ти се стори като песен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе мен досега все булки са ми "лъскали" возилата по паркингите.От другаде тре'бе да са си.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък имам приятелка, която си разбутва колите по пътя като тръгва.Имам и друга, която се заглежда по батковците повече отколкото по колите на пътя...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелеле,каква ДИСКРИМИНАЦИЯ???"Чета и не мога да повярвам на ушите си" :D Много от вас са прави до някъде,но айде да не слагаме всички под един знаменател....Все едно сме в Пещерната ера:"Жена пали огъня,аз ще хвана диво за вечеря".....Все едно аз да пусна тема тук"Размерът има ли значение или не?" :D

Евала, како :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между жените има много, които са по-добри шофьори от доста мъже.А проблемите с ориентацията не са генетично заложени,за тях сме виновни ние мъжете - постоянно им обясняваме че нещо което е около 15 см - е 25см :D

:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повечето са много зле, и точно Моридина да не вика "Евала како", че я знаем какви раоти обича да прави ... Пречи им сичко общо взето в колата...а и извън нея .... :D И да и размера има значение. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между жените има много, които са по-добри шофьори от доста мъже.А проблемите с ориентацията не са генетично заложени,за тях сме виновни ние мъжете - постоянно им обясняваме че нещо което е около 15 см - е 25см :D

ХАХАХАХАХАХА:D Разби ме с тоя пост!

Мисля, че повечето жени не се интересуват толкова от карането и майсторството в това, затова не са станали добри шофьорки.

Аз се уча от много много малка, копирам точно баща ми и майка ми (двамата са много добри шофьори!), баща ми кара много лудата, майка ми е майсторка на паркирането, следователно нещата са генетично заложени според мен.

Аз си паркирам CRXа успоредно на другите коли на паркинга само с помощта на огледалата за задно гледане, а някои хора знаят колко са малки страничните ми и колко му е вирнато дупето на рекса :D ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много жени обаче могат да карат и то добре,лошото е като се създаде критична ситуация,паника на 100%,но дори и част от нас мъжете се панираме!

Все едно аз да пусна тема тук"Размерът има ли значение или не?" :D

Ако пуснеш тая тема лично ще ти донеса бутилка Johnnie!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много жени обаче могат да карат и то добре,лошото е като се създаде критична ситуация,паника на 100%,но дори и част от нас мъжете се панираме!

Все едно аз да пусна тема тук"Размерът има ли значение или не?" :D

Ако пуснеш тая тема лично ще ти донеса бутилка Johnnie!
Ако смениш Johnnie-то с Jack,веднага пускам темата:D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повечето са много зле, и точно Моридина да не вика "Евала како", че я знаем какви раоти обича да прави ... Пречи им сичко общо взето в колата...а и извън нея .... :D И да и размера има значение. :D

Ако не нахраниш и тук, не може! :D Имам ли произшествия? нямам! имам ли отнети точки от талона? нямам! засичам тези зад мен, редовно има коли, които са ми точно в "бялото петно" на огледалата и не ги виждам... не съм ударила никого, никой не се е ударил заради мен.. и от паркирането си съм доволна! да, жена съм! И това за мигачите е еднакво и за двата пола! повечето мъже си ги пазят за нови (особено тия с мерцедесите, що си купуват тия коли, като пари за едни крушки нямат, ми е непонятно).. И още един случай.. на магистралата караме в дясната лента (аз се возя, кара колежка, отиваме на лекции). В аварийното е спряла една "Панда". Ние вече приближаваме на около 20-30 метра, когато оня потегля, и без мигач, без нищо, с максимум 20км/ч. се боцва пред нас :D:D Еми.. тоя в пандата не беше жена... и евала на мацката, че реагира адекватно за краткото време, което имаше, а в лявата лента точно ни задминаваше кола:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... засичам тези зад мен, редовно има коли, които са ми точно в "бялото петно" на огледалата и не ги виждам... не съм ударила никого, никой не се е ударил заради мен.. да, жена съм!

Ми нямам коментари ... ти сама си си го казала .... и кво е това "бяло петно" не ми е е ясно?!? ДО ся за сляпо петно и сляпа точка съм чувал, ма за бяло не бях ... кажи кво е да знаем, че то като слушам целите огледала са ти "бяло петно" . :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде сега, ние сме ви виновни. Всяка жена се справя някак, някои просто не могат да карат - други могат. Онези, които се оправдават с нас са точно тези, които не могат да карат, иначе нямаше да има за какво да се оправдават. Почна се спора, то си беше ясно, ако не и предначертано още с пускането на поста от самия автор...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

 

Няма да обръщам темата на чат, и да споря с някой, който само се чуди как да се заяде с мен.. май вчера го каза?.. "обичам да споря"..? чил бе мен, игнор и толкова, кво се газираш. аз не обичам да споря, затова да си жив и здрав, и не карай пред или зад мен, щото няма да те видя, и може и аз да ти огъна някой калник, все пак съм жена и не мога да карам :D

ShEfA Айде сега, ние сме ви виновни.

Не сте виновни, просто описвам, че и сред жените, и сред мъжете има недотам добри шофьори, които правят необмислени маневри. Не се заяждам с никой, мир! Редактирано от Morridina

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

.... "Има добри има и лоши жени шофьори както има и мъже"...

Това е така, НО тук важно е процента ... Няма как да отречем,че 90 % от жените са под всякаква критика зад волана... нямат усет за динамиката на автомобила, неговите възможности, и нямат усет за пространството около него .. и са опасни за себе си и околните.... А няма дори да комнетирам, че повечето се гримират, говорят по телефона или пишат СМСи докъто карат. .. До Мори, аз съм супер куул, въобще не се "газирам" напротив, още повече се отмарям като поспоря, и ти го знаеш. Айде сега моля те обясни ми за "бялата точка" .... П.С. с моето каране и твоите рефлекси не само няма да ме видиш ами ако стане нещо даже няма да знаеш от къде е дошло според мен. Айде лек ден. Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък имам приятелка, която си разбутва колите по пътя като тръгва.

Това ^^ и аз го правя :D

 

Нмам и друга, която се заглежда по Каките повече отколкото по колите на пътя...

И това правило важи за мен. Аз значи съм като твойте приятелки на едно :D

 

Да ви кажа така съм си добре. Спокойствие трябва! Не преча на движението, но и не водя война на пътя. Не ме псуват и аз не псувам, спирам на пешеходна пътека като пускам аварийки преди това понеже незнам дали пилота зад мен ще успее да спре (на него му е под достойнството да спира на някви бели ленти на пътя) итн... итн... Не съм сигурен кой създава по-опасни ситуации жените НУРС-ове (НеУправляемРакетенСняряд) или безсмъртните добри шофьори.

 

Да кажа и защо в авто-тенекеджийниците е пълно с коли на жени, защото след катастрофа на добър шофьор (мъж) колата отива за скрап!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Жените могат да карат!П.С. И аз пия джак! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...