Jump to content
Brutalism

Има ли музиканти във форума?

Recommended Posts

Запознах се на едно концертче с един барабанист Виктор,който се оказа админ ли,модератор тука във форума.Та искам да видя колко човека има които свирим на някакъв инструмент.Аз започвам --- свиря на бас китара 5 струнен Ибанез. А ако се окажем доста може да направим нещо като хонда фен клуб музикантс тийм :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Виктор е администратора на сайта. И темичката тук ще и е по-добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също свиря на 5-бас, както и на китарка . :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свиря на акустична и ел китара-Washburn :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kalmara

А бившите :punk: броят ли се ... щото имаме за сега един бивш пианист. :lol: И сега си продрънквам от време на време, но е изключително рядко и случаят трябва да е наистина специален за да седна да науча нещо...да го изсвиря на някой... :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Имам едно такова , ама напоследък нещо рядко го барам :punk:

Само дето на bridge-а съм му сложил DiMarzio EVO :punk:

Публикувано изображение

Редактирано от Rust

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На бутилка брои ли се?:punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На бутилка не се брои... :D Защото целия форум ще се изреди тука и ще стане 213223423 страници :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиянски изпълнения с акустичен Squier броят ли се?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Публикувано изображение

 

А съвсем скоро предстои сериозен ъпгрейд. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малеее яко Сейбиън и имаш 2 фуса...ей тва е манията.НЕзнам само как те изтрайват съседите,шот аз съм пробвал в нас с барабани,но не за дълго

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest xNETZx

Аз съм басист свиря на ibanez sr505 и Сort Action VA :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко басисти :D Аз също свирех на бас. На колегата Виктор комплекта е доста впечатляващ :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Акустичен Фендер, но силно вярвам, че призванието ми е бузуки. Между другото, ако на някой му се намира бузуки втора употреба да звънка :dry:.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една кухарка "Кремона" събира прах в дома на родителите ми :dry:

Преориентирах се към слушането на стойностна музика :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Krelion

Свиря на китара от 15-тина години :D Имах Фендер Стратокастер, после минах на Венсън къстъм....Преди в няколко различни групи... Блек Метъл, Хеви и после и Нео.Но прогресива винаги ми е бил на сърцето.... Сега съм на тема Дон Рос, Анди Маккии.....и Разбира се Дриим Тиатър форевър :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На пиано....има няма 10-12 години :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз бих седнал на барабаните на Виктор.Преди време имахме една бандичка в Търново и съм барабанил 4-5 години.Много ми липсва пак тая тръпка,но тук в София засега няма къде.Идеята за мусикантите е много добра.Току виж има и някои продуцент да заформи нещо.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бившите :lol: броят ли се ... щото имаме за сега един бивш пианист. :D И сега си продрънквам от време на време, но е изключително рядко и случаят трябва да е наистина специален за да седна да науча нещо...да го изсвиря на някой... ;)

И аз съм от този отбор. В миналото - 7 години - пиано. Сега - само от време на време, обикновено на някой роял по кръчми, ама трябва алкохолът и емоциите да са в повече... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Brutalism

Хм Странна работа..Не бях чувал по кръчми да има рояли,освен синтезатори,йоники и тем подобни..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм свирил на пиано няколко години. На солфеж съм ходил както и на пеене :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И аз свиря на пияно, че на трезво ме е срам :confused:

Редактирано от Big Blonde Wolf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз свиря пиано и китара ..не се занимавам с това баща ми е музикант но за удовплствие го правя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свиря на китара от 15-тина години ;) Имах Фендер Стратокастер, после минах на Венсън къстъм....Преди в няколко различни групи... Блек Метъл, Хеви и после и Нео.Но прогресива винаги ми е бил на сърцето.... Сега съм на тема Дон Рос, Анди Маккии.....и Разбира се Дриим Тиатър форевър :dry:

Браво :dry:!;)!-малко хора слушат Анди Маккии и Дон Рос а още по малко умеят да ги свирят :dry: Петручи е по популярен но не и лесен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май трябва и един вокал фронтмен :)LAVINA и да се уточни стила на Honda клуб. Надявам се, че никой от вас не залита по фолк :) Владо и текстче ще напише ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МузиканТИТИ!! Да вземем някой път да спретнем няква забава.Всеки да се подготви,макар че националната е мноого далече...Но ще се измисли нещо за някоя сборна формация Пляс пляс хондите

Националната мина, някои хора се изложихме, други си траеха, трети се престрашиха и опънаха 2-3 сола (Как сме, Крели? :) )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МузиканТИТИ!! Да вземем някой път да спретнем няква забава.Всеки да се подготви,макар че националната е мноого далече...Но ще се измисли нещо за някоя сборна формация Пляс пляс хондите

Националната мина, някои хора се изложихме, други си траеха, трети се престрашиха и опънаха 2-3 сола (Как сме, Крели? ;) )
;) Добре сме бре как да сме! Ти напправи шоуто там брат!Еваларката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах, как чак сега виждам темата...

Свиря на китара

Публикувано изображение

в една хардкор банда - Cut Off

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

И аз съм с вас:huh:завършила съм музикалната академия в Пловдив с акордеон и пиано преди има-няма.....малеее,колко години:unsure:

Редактирано от nina_witch

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото Krelion ми е псевдонима от Блек Метъл групата в която свирех преди 8-9 години, и така си остана.Преди няколко месеца се сдобих с ново бебче...Хонер Ханд Мейд акустика и яко бича Томи Емануел....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СЕГА Я ВИЖДАМ ТАЯ ТЕМА МА СИГУРНО щОТ САМ СА НАПИЛ. АЗ САМ СТАРИЯ БАРАБАНИСТ НА KREMATORIUM

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хах, яко имало дооооста музиканти в тоя форум. За таланта и виртуоното свирене на Калоян няма две мнения :D :D :D Така както е тръгнало аз съм единствения май който е свирил на различен от китара струнен инструмент :lol: Та значи 8 години и отгоре цигулка, 6 години пях в хор а после и солово и не искам да се хваля, но съм от малкото хора които се справят с повечето песни от калибъра на Ерик Адамс (Меноар) , макарче има 1-2, които ме затрудняват и като цяло се кефя да си пея всякакви парчета от добрия стар рок.В последно време нещо много съм си запуснал гласа, но почвамд а работя по въпроса, да не губя форма :lol: Съквартирантчето се зарибява с един електрически Ибанез и отвреме навреме се заиграва до късно докато не му се скарам че е 1 часа вече :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз свиря на китара - сега само на Washburn кухарка, докато една обикновена "класическа" кухарка и Jolana Diamant ел китара съм ги захвърли в ъгъла на стаята, че все нямам време..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз като колегата "TanKista"(да е доволен че не е сам)съм свирил 6 години на цигулка,5 на пиано(така и не се научих на ТРЕЗВО)5 години бях в музикално училище,сега си дрънкам на пианото в къщи и чат-пат на една кухарка"Кремона"!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в музикалното в Бургас почнах с контрабас, после минах на тромбон,иначе винаги и сега - на бас китара и страаашно се кефя на барабани и всякакви перкусии,аве изобщо ударни инструменти и то кво става дръм ен бейс :angry: бас и барабани само.. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...