Jump to content
bate_em4o

Коли на половин цена

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Напоследък виждам все повече коли,внос от Англия.(като моита) :)

Разгледаите тук:

 

http://search.autotrader.co.uk/es-uk/www/c...rch_form.action

 

В полето(ако е празно) за пощенски код въведете SW75HL(Българското посолство в Лондон)

 

уточнение:аз не съм в бизнеса с автомобили.

Да си сверите часовника,тъй да се каже. :)

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди няколко дни ми казаха, че са забранили регистрацията на коли с десен волан... и убиха всичко детско в мен :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bate_em4o

Преди няколко дни ми казаха, че са забранили регистрацията на коли с десен волан... и убиха всичко детско в мен :) .

Приятелю,не съм чул нищо официално(ама то покраи Европеиското). :) България вече е член на Е.С.-не си длъжен да регистрираш колата,така,че не се отказваи,като станем достатъчно ще обърнем движението. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз се сетих, че може да не я регистрираш, обаче пък английските данъци са си яка резачка... То кат гледам и тук така искат да го правят. Абе откъдето и да го погледнеш всичко е в г*за (и все в нашия). п.с. То тука движението отдавна е наопаки :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest dj_ceci

Всичко е добре.И цената най-вече,и как изглеждат,и разнообразието,ама тоя десен волан ме застреля от упор :) .Иначе браво колега далаверата е на лице,остава само да обърнем платната в Б-я и да заговорим с акцент,докато се въведе окончателно английския :) (базик да става)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bate_em4o

Всичко е добре.И цената най-вече,и как изглеждат,и разнообразието,ама тоя десен волан ме застреля от упор :) .Иначе браво колега далаверата е на лице,остава само да обърнем платната в Б-я и да заговорим с акцент,докато се въведе окончателно английския :) (базик да става)

Къв бъзик бе братче,Те ТЪПАНАРИТЕ по едно време разискваха да махнем кирилицата и да творим на латиница! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз пък съм заинтересован, аз ги гледах в и-бея и даже се бях навил да си направя една разходка до Англия лятото. Ако някой има повече информация за автовози или се занимава с това ще съм благодарен за всяка информация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ако нямате познати в англия хич не ви препоръчвам да се занимавате може да ви излезе по скъпо от колкото да си я видите тук и да си я купите :unsure: другото което е че от ибей всеки гледа да се отърве от колата си защото в повечето случаи не се гледа при наддаването а направо на място като ходиш да я взимаш ,и ако се окаже дърво само дет си бил 150 мили от лондон /защото евтините коли са на север ! псле се пребираш с колата която си взел да идиш до там и кво се оказва деня минал тис и без кола и 300 мили /480км/ назад по 1,2 паунда гориво :) честито тва е само 1ден огледи :ph34r: после да не говорим че имате задължителни застраховки за 3дни 60 и няколко паунда пък ако се окаже колата без мот или пътни такси тогава хич не се наемайте защото докато ги вземете ще си скъсате нервите а и ще утанее доста портфейла :ph34r: При автовоз ако решиш да ползваш как ще видиш какво купуваш? а и те за да идат по далеч от лондон всичко е на договорка а да разкарваш цял камион за една кола която се намира на 400+км да кажим горивото му е..... по около 40л на 100км поне нащи камиони горят толкова :) а и онзи няма да кажи а таз кола неструва няма да я взема на момчето ;) и идва в бг и дърво може и да не се пребереш до вас. което пък веднага ми светва че като ходиш за кола и искаш да е на ход трябва много да внимаваш какво купуваш защото пътя е 3200км без да бъркаш пътя :unsure: колата се кара почти без спирка и трябва да е в изрядно състояние иначе оставаш на пътя и почват новите разходи !ПП: трябва и да имаш и адрес за да идат след 3 седмици там документите ти за колата и после да ти ги пратят ,пребираш се с едно талонче което 100% на границата на румъния като влизаш ще имаш много много проблеми .С две думи колата ще ти дойде малко по евтини в на най добрия случай 1000лв/пак зависи от колата де/ но никой не те спира иди виж как е и се върни до ся с който съм бил вика повече не се наемам.

Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако нямате познати в англия хич не ви препоръчвам да се занимавате може ............

 

ПП: трябва и да имаш и адрес за да идат след 3 седмици там документите ти за колата и после да ти ги пратят ,пребираш се с едно талонче което 100% на границата на румъния като влизаш ще имаш много много проблеми .

 

С две думи колата ще ти дойде малко по евтини в на най добрия случай 1000лв/пак зависи от колата де/ но никой не те спира иди виж как е и се върни до ся с който съм бил вика повече не се наемам.

Това за познатия на место е верно(при мен беше точно така),ама останолото?

пример моита кола HONDA CR-V 2000г. на 150 000км.-цена с докарването до Пловдив-8750лв.

В България цена на Италианска кочина-16500 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers
Отговорено (Редактирано)

братле аз имах предвид спрямо тез които са с десен волан не с ляв :) например аз продавам црв 98г на 136к и цената е под 9 гледаш на място не да ходиш да си вадиш ангелите и да незнаеш колко ще ти легне :unsure: тва имах предвид че в повечето случаи от бг ако я вземеш колата ще ти е пак същото най много да сшестиш казах 1000лв но понякога тез 1000 могат да ти дойдат ........ и да стане така че да загубиш 3к :unsure: но както казах всеки има право да се пробва :ph34r: ПП: на мен ми е доста по лесно защото си имам кола в Англия имам си навигация която ме кара имам си чоек който да търси нещо по далаверско има си къща каде да спя без да плащам имам си английска книжка застраховките са каде каде по евтини от ако си с неанглийска книжка :) /даже вече нямам българска ;) /

Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и на мен същите съображения ми изникнаха като се замислих малко и ми се изпари ентусиазма. Иначе приятели имам, но в Лондон, но те няма да тръгнат да ми търсят кола.А ако има някой да намери кола в Англия която е на далавера съм готов да си платя цената + услугата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Малко оф-топик ! Ако някой е разгледал страницата търсеики хонди,може би е видял вти-ки 6-та след феиса жълти и пише са някакво спец изпълнение "Джордан специал издание 3" някои дали знае нещо по този въпрос...само за Англия ли е този модел ? Мерси предварително и пак сори за оф-а.Поздрави

Редактирано от Dilqn_Mitev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

жълтите са сивик 1.6 вти специална лимитирана версия "джордан" мисля че са ~500 броики (жълтия цвят ги отличава и салона им е друг ) с 1.6 158 коня мотора саа че в англия колите са наполовин цена е ясно :lol: ама и десен волан имат;)там стандарнта е 10-5 пъти по висок от нашия все пак

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers
Отговорено (Редактирано)

Ами и на мен същите съображения ми изникнаха като се замислих малко и ми се изпари ентусиазма. Иначе приятели имам, но в Лондон, но те няма да тръгнат да ми търсят кола.А ако има някой да намери кола в Англия която е на далавера съм готов да си платя цената + услугата.

ами колега дай някво инфо какво търсиш и аз мога да се пробвам да птърся :lol: пиши или на лични или на телефона ми ;) 0878 41 41 24 ИвоPP:Бате Емчо с таз тема много шум ще се вдигне и това е само началото според мен ще се изпише доста и накрая пак ще се стигне до спорове и караници ама да видим :lol: Мен лично много ме вълнува развитието на темата ,преди пуснах една такава какво ще лажите за колите с десен волан или нещо от сорта и незнам какво стана с нея но пак имаше доста спорове кой как защо :) Редактирано от JeepersCreepers

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даам Джорданите са 500 бройки и са с кожен салон жълто и черно. Мн готини са. Бих се жертвал за една :lol:По темата и мен ме спира тоя десен волан. Бих се прежалил да карам такава кола ако просто я няма като обция с ляв. Както са примерно Скайлайните, JDM Type R Civic, EK9 и пр екзотики.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Civic Jordan са само 500 бройки произведени 99-та за Англия.Type R оптика с изклю4ение на задния спойлер на стъклото и предния лип.Кожен салон 4ерно /жълто.Имат си фен клуб и ако някой продава такава изкат майка си и ба6та си

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами значи ей ся ми е времето ако някой иска да се отърве от майка си и баща си :unsure: ще направи добър бартер :ph34r: хиииихии

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за инфото колеги,дам определено са много красиви и цвят и всичко..но този ляв волан и мен ме притеснява!Дори не съм сядал в такава кола,но предполагам че ще ми е доста странно да се возя камо ли да карам... :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мерси за инфото колеги,дам определено са много красиви и цвят и всичко..но този ляв волан и мен ме притеснява!Дори не съм сядал в такава кола,но предполагам че ще ми е доста странно да се возя камо ли да карам... ;)

Ами ела тука http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=23523 или на това http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=23521и ще покараш! :) Aма е CR-V! :P Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако се притесняваш от левия седни на десен ;):P:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

киро стига бе небъди ироничен момчето се е объркало :) я кажи ти как е да те возя от лявата страна а ? натискаш ли педалите понякога или ми се доверяваш ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако се притесняваш от левия седни на десен ;):P:)

Хахахаха грешка на печата колега :P щом на левия ми е търсене смятаи на десния хаха ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

ако се притесняваш от левия седни на десен ;) ;) ;)

Хахахаха грешка на печата колега ;) щом на левия ми е търсене смятаи на десния хаха ;)
аз като се возя от ляво си играя с (въображаемите педали по време на движение;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JoePass

колеги ако се притеснявате толкова от десния волан винаги можете да смените таблото и педалите срещу определена сума!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аре кажете от каде мога да си взема аз ЦР-В за 14к ако може да е 2001, италианските кочини са на по 16-17к а много искам тая машинка и понеже няма от каде да я взема на тези пари ще се задоволя с ХР-В. Естествено за тея пари мога евентуално да взема Субару Легаси Аутбек същата година но идеята е да си купя Хонда, а не Субару.

а ти тоз джип с какав волан го търсиш с десен ли ако да мисля че мога да помогна ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я всички дето се притесняват от десния волан да хвърлят едно око тук: ;)http://forums.hondabg.com/index.php?showto...%BB%D0%B0%D0%BD ;)

Разглеждал съм темата ти,поздравления за механизма изглежда добре!Вечерно време как е ? определено има начини да се нагоди човек,но определено в началото ти е доста трудно с изпреварванията ако си сам,скорости и т.н..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dilqn_Mitev

Я всички дето се притесняват от десния волан да хвърлят едно око тук: ;)http://forums.hondabg.com/index.php?showto...%BB%D0%B0%D0%BD ;)

.......бре!Вечерно време как е ? определено има начини да се нагоди човек,но определено в началото ти е доста трудно с изпреварванията ако си сам,скорости и т.н..
Откровенно казано,нямам идея как ще е нощно време.В града изобщо не слагам техниката,отначало като си правех експерименти (за да свикна)на здрачаване,се виждаше добре,в смисъл,че фаровете не карат целия екран да свети(автоматичния баланс на бялото е включен).
Ясно разбирам те, може би е въпрос на навик! ще пробвам и аз някои ден може и да ми хареса ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех,ако нямаше акциз!

 

Публикувано изображение

;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аре кажете от каде мога да си взема аз ЦР-В за 14к ако може да е 2001, италианските кочини са на по 16-17к а много искам тая машинка и понеже няма от каде да я взема на тези пари ще се задоволя с ХР-В. Естествено за тея пари мога евентуално да взема Субару Легаси Аутбек същата година но идеята е да си купя Хонда, а не Субару.

а ти тоз джип с какав волан го търсиш с десен ли ако да мисля че мога да помогна :)
Ми предпочитам ляв волан, за да мога да си го регистрирам! До колкото знам има закон който, не позволява да се регистрират автомобили десен с десен волан!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз скоро правих регистрация :) на кола с десен волан :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и нямаше проблем или има някакви особености по регистрирането?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма никакви проблеми с регистрацията на превозно средство с десен волан, аз на 20 тоя месец летя за англия кадето съм резервирал камион пътна помощ с десен волан който ще си го карам в БГ и прелюд Х22А японско изпълнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аре кажете от каде мога да си взема аз ЦР-В за 14к ако може да е 2001, италианските кочини са на по 16-17к а много искам тая машинка и понеже няма от каде да я взема на тези пари ще се задоволя с ХР-В. Естествено за тея пари мога евентуално да взема Субару Легаси Аутбек същата година но идеята е да си купя Хонда, а не Субару.

а ти тоз джип с какав волан го търсиш с десен ли ако да мисля че мога да помогна :D
Ми предпочитам ляв волан, за да мога да си го регистрирам! До колкото знам има закон който, не позволява да се регистрират автомобили десен с десен волан!

ами аз скоро правих регистрация :) на кола с десен волан :D

Аиде, като си стиснете ръцете да не забравите да :D :D ,тоя дето пусна темата! :D 'JeepersCreepers'-%?? ;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахахахаха то момчето нищо не е казало може само ей така да си разпитва :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ше тряаа да си помисля сериозно има + има и - :) А ти какво предлагаш като автомобили?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ше тряаа да си помисля сериозно има + има и - :D А ти какво предлагаш като автомобили?

Ей,ша ръгнат темичката я вкоша, я в сектор купува/продава. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers

ше тряаа да си помисля сериозно има + има и - :) А ти какво предлагаш като автомобили?

наистина колега ако решиш пиши на лични :D че ще ни накажат модераторите :D и после бате емчо ще ни мачка с дйипа задето сме му развалили темата :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ше тряаа да си помисля сериозно има + има и - ;) А ти какво предлагаш като автомобили?

За тези пари и с волан в багажника ще я карам ;) ;) ;) А за другото хич да не ти пука ;) Па какво излезе ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ше тряаа да си помисля сериозно има + има и - ;) А ти какво предлагаш като автомобили?

наистина колега ако решиш пиши на лични ;) че ще ни накажат модераторите ;) и после бате емчо ще ни мачка с дйипа задето сме му развалили темата ;)
ОПС!Дйипа е опасен ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...