Jump to content
lalchev

Евро 2008

Recommended Posts

Ня видях някой да е пуснал тема така, че аз ще открия.Възхитих се турците днес. Ебати обрата. Едва ли е случаен. За втори път след швейцарците.За мен Испания е европейски шампион.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вчера бях за чехите и ми стана много кофти накрая.... :( Иначе за евро шампион ще стискам палци за Холандия или Хърватия. Испания играят също отлично

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Аз ще се престраша първи да сложа мнението си, въпреки поредната доза спорове, породени от тази тема. Правя го защото мисля, че е крайно време част от колегите да разберат, че "футбол" не е мръсна дума и че има достатъчно разумни хора,които можем да обсъдим и да поспорим интелигентно на тази тематика.Мисля че не е фатално да се обръща внимание на събития като еврпейския клубен шампион, европейско/ световно първенство и българският ни роден шампион, колкото и да е пародия у нас :( И послено като мнение искам да кажа, че доста от форумите из нета, които нямат нищо общо с футбол си имат футболни отбори във форумната лига, или поне си играят редовно. В това число има и някои авто форуми като БМВ примерно :(А по темата, колега, някак не мога да съм за Турците, ама определено впечатлиха с духа, който показа и срещу Швейцария и срещу Чехия. А за Испания те подкрепям с две ръце, и аз ги виждам с купата, въпреки че им се заражда тежък 1/4 финал с Италия/ Франция. Благодаря и ако съм обидил някой се извинявам :(

Редактирано от BlooD_ReD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tazzz
Отговорено (Редактирано)

Не гледам много футбол, но ако Турците продължават с този дух и не им изгонят всички играчи :fun::D, залагам, че ще е много интересен финал Турция - Испания - хихихихи!

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз стискам палци на хърватите. Имат страхотен отбор и макар без основната звезда - Едуардо се справят отлично. Холанди, Португалия и Испания също играят красив футбол, но някак балканското в мен надделява.П.С. Има една форумна лига по футбол в която има представители на рено, опел и БМВ. Отборът в който аз играя пък се казва Клуб Формула 1 и също е съставен от авто маняци. Не виждам лошо и хонда да си направи тим и да се пробва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Холандия - Германия е според мен финала надявам се Холандците да го спечелят :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Холандия - Германия е според мен финала надявам се Холандците да го спечелят :)

Това ще е много кърваво. Немците имат да си връщат от предното европейско, а и като цяло тези две държави никак не се обичат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля, че Испания имат сили за нещо голямо това първенство. Освен тях фаворити за мен са Португалия и Италия. Един финал между 2 от тези 3 отбора ще е нещо много добро :) Германия очаквам да отпаднат към полуфинал, Балканските отбори ми се струва, че могат да направят макс още 1 мач в директните елиминации и ще отпаднат. Холандия, макар да играят много стабилно за момента ми се струва, че и техния максимум е около полуфинал.Впрочем, дали е възможно да се съберем едно отборче за форум лигата? :) Ако не за нея, поне за някое и друго мачле през уикендите ;)+1 от мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както е тръгнало май ще се офорими балкански шампионат само гърците където отпаднаха :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си мисля, че Испания имат сили за нещо голямо това първенство. Освен тях фаворити за мен са Португалия и Италия. Един финал между 2 от тези 3 отбора ще е нещо много добро ;) Германия очаквам да отпаднат към полуфинал, Балканските отбори ми се струва, че могат да направят макс още 1 мач в директните елиминации и ще отпаднат. Холандия, макар да играят много стабилно за момента ми се струва, че и техния максимум е около полуфинал.Впрочем, дали е възможно да се съберем едно отборче за форум лигата? ;) Ако не за нея, поне за някое и друго мачле през уикендите ;)+1 от мен

Абе и аз това си мисля, ама ме е шубе да пусна тема за желаещи, че модераторите ще се ядосат ;) иначе може да се мисли по въпроса, защото лигата придобива все по голяма популярност и е много добре организирана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sCoff
Отговорено (Редактирано)

Тия модератори, мнооого лоши ;) взели са страха на всички. Аз съм ЗА , да си спретнем едно футболно отборче ;) Колегите ритат всяка сряда и вече търсят опоненти .

Редактирано от sCoff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както е тръгнало май ще се офорими балкански шампионат само гърците където отпаднаха ;) .

И само дето и мамалигарите още не са се класирали ;) Хърватия на финал,помнете ми думите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sCoff
Отговорено (Редактирано)

И пак не ми стана ясно, при този сценарий кои ще продължи. Ще има три отбора с равни точки и еднаква голова разлика!?!? Защо това ще е Италия?П.П. 10х lookcho, ще се намерим ;)

Редактирано от sCoff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Заради коефициента е според мен ;)П.С. Германия ще отпаднат още следващия кръг от Португалия ;) Не съм гледал кой с кого се пада, но Хърватска може и да докара някой полуфинал, ако продължават с добрата игра!

Редактирано от Ivu

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано с тази игра която показаха Германците с нищо не заслужават да продължат на пред. Следващия им съперник Португалия са доста по-добри от тях. Ама както става повечето пъти, не продължава по-добрия ами този който има повече късмет. А Германците са си късметлии доста

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С късмет не се става три пъти световен,четири пъти финалист на световно и три пъти европейски...,трябва да има и нещо друго-упорство,амбиция,колективен дух,здрава дисциплина,страхотна физика!Мисля,че са достойни за уважение!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ще е голямото шоу в групата на смъртта. Аз все си мисля че Холандия, подобно на ПОртугалия ще отпусне малко и нищо чудно румънците да вкарат един гол и мача да се доиграва. Да не забравяме все пак, че е напълно възможно два отбора срещнали се в груповата фаза, да се срещнат отново на 1/2 финал, атам знаем за силата на французи и италиянци. Не че си представям някаква игра от страна на Холандия и нарочно да загубят, но си мисля че ако румънците дадат всичко от себе си ( и играе Флорентин Петре :thumbs1: ) могат спокойно да се класират.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lalchev
Отговорено (Редактирано)

Не знам защо, но ми се струва че Италия и Франция ще се самоубият с един Х.П.С. Да поясня вариантите: при равни точки и при равна голова разлика на трите отбора се прави класиране само между тези 3 отбора. Ако Г.Р. е еднаква, който е с наи-много отбелязани голове продължава. Ако два тима имат напълно равни показатели и това са Италия и Франция - дузпи. Ако са Италия и мамалигарите - продължава Италия заради по-добър коефицент на УЕФА. Ако са Франция и Румъния - продължава франция заради по-добър коефициент на уефа. Ако и трите тима имат напълно еднакви показатели продължава Италия, т.к. е с най-предно класиране в ранглистатат на УЕФА.

Редактирано от lalchev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Холандия-Хърватска на финал :thumbs1: Това са моите фаворити

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много, много слаба игра днес... Австрийците се скъсаха да им предоставят положения, а те ги пропиляха с лека ръка. Португалия обаче няма да сгрешат повече от 3-4 пъти в мача и ако дойчовците не се възпозлват максимално от тях ще ядат вурста...

Говоря за играта им от първите 2 мача, последния мач бяха без 80% от титулярите все пак :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

П.С. Германия ще отпаднат още следващия кръг от Португалия :lol:

.... да ама не ;) ,щото аз съм написал финала а той е Холандия - Германия.... Германците може да не блестят с игра ама винаги вървят напред с малки изключения,но на това европейско няма да има такива.Испанците винаги тръгват с супер резултати и игра и винаги се дънят когато трябва да се постигне нещо голямо.Хърватите са непредсказуеми,но няма начин да спечелят европейското Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен холандците няма да стигнат до финала. Иначе се очертават напрегнати и интересни мачове до края, като основни действащи лица навярно ще бъдат отново съдиите, които (както и на предното Европейско) не знаят какво правят на терена...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Only HOLLAND!Иначе за отборче се бяхме събирали, в 3-4 човека имаше хляб, ама за съжаление нямаше други желаещи :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе за отборче се бяхме събирали, в 3-4 човека имаше хляб, ама за съжаление нямаше други желаещи :)

Може пак да се пробва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен холандците няма да стигнат до финала....

....а защо няма да стигнат според теб :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

p.s Мисля че има достатъчно юзъри, и ако се направи една тема и организация, може да се съберем за един, два мача. ако се получи нещо ще мислим за форумната лига, ако не просто спорт :o аз не че съм добър много много, ама се си мисля че може да се пробваме....та ако има някой по високо в йерархията,който да му се организира да действа :(

А защо не се заемеш ти с организацията :lol: Ето ти един жокер.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, от опит ще ви кажа, че ако не съберат поне 20 души желаещи отбор няма как да се направи, защото от тези 20 половината ще се окажат несериозни. А за ма4 ще са необходими минимум 7, а без резервии не става....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, тия турците са уникални! Не мога да повярвам. Надминават гърция по късмет. И този съдия как не разреши смяната....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ФИНАЛ:Германия-Италия!Шампиона още не съм го сънувал.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BlooD_ReD
:P Егати и турското щастие.... трети пореден мач едно и също гледаме.... дано немците успеят да удържат, за да не гледаме поредния измислен отбор на финал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За да стигне Италия до финала трябва първо да мине през Испания :P . Иначе германците ще напълнят кошничката на турците с много голчета. И без това се опитват да им завземат държавата, поне малко да си върнат...P.S. Да видим другия "фаворит" какви ще ги надроби срещу руснаците днес...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напълно очаквано "непобедимия" отбор на Холандия беше надигран и отстранен от руснаците. Очаквайте утре същата съдба да споделят и италианците :punk: !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Еди Ведър

"непобедимия" отбор на Холандия

....ей скъсаха ме всички познати от подигравки :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"непобедимия" отбор на Холандия

....ей скъсаха ме всички познати от подигравки :punk:
Разбирам ти да си играл, че да те късат от подигравки, а то... Така е във футбола- един печели, друг губи, трагедии не трябва да се правят за такива работи.P.S. Само тия катеначовци да не направят някой гол и да забъркат бетона утре, че и моите хора да поемат водица :punk: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest RD Team

НЕ Издържам , Турция разваля всичко хубаво на първенството, кви са тея измислени голове ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ivu

Ако руснаците станат шампиони ще си умра от кеф :DНа мача им с холандците овиках всичко :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако руснаците станат шампиони ще си умра от кеф :DНа мача им с холандците овиках всичко :D

и аз съм за руснаците, големи изроди са :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Родиноооо :)Стискам палци за братушките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали са братушки, но е удоволствие да ги гледаш. Стискам им палци:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...