Jump to content
Guest ShEfA

Въпрос към колегите с D16z6 сивик и дел сол.

Recommended Posts

Guest ShEfA
Публикувано (Редактирано)

Аз с калпавото си каране, зимни гуми, ебан /според мен/ съединител - 17. Много зле, това ми е ясно, може да падне още, но трябва да я кара човек, който знае тая кола как се кара. П.П: А, да... колата е сток до мозъка на костите си, само джантите са различни, въпреки това същия стандартен цолаж 14, но пак на ХОНДА. Ммм... имам и кристални стопове, които дават 12коня, но тях ги ползвам само като спирам, такаче не дават много паур.

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сивик хеч з6 125 коня абсолютно сток на пръв поглед дадох 15,7 на сливен

...тва е доста сериозно за СТОК време явно добре караш около това време би трябвало да са VTI

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

времето е нормално за равна писта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

незнам колеги наистина здраво я натискам добри стартове правя и наистина и добри времена за сток съм сигурен няма само катализатор иначе даже сум с малките стокови траби ! наистина на сливен доста хора ме питаха дали е вти ;) и после малко учудени останаха ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема се крие , че ти караш много добре д16-ката си , а другите карат зле б16-ките си ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не си ми чел подписа ;) ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да не си ми чел подписа :) ?

Да :) Сега и други ще го прочетат преди да се главозамайват :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста добри времена, но по принцип малкия втек там някаде дава, към 16. При положение че моята е по-тежка и не е втек ( 113 коня е ) и давам 16.7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боооожеее мииилии, научете ме да си карам колата! :):thumbs1: Една секунда си е здрав проблем в ЗКУ-то!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

заповядай в Бургас може да ти кажа някоя хватка :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

тези сток коли имат данни около 16.5-6 на 400;) хетчбеците (5 ген)и 16.7-8 седaните(и дел солите)(5 ген)от каране да свалиш 0.5-6 секунди си е голяма работа. :) :) до колкто до вти 15.75(хатча),15.9 седана (5-ген) :thumbs1:

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва с карачите си е много вярно. Аз имам един познат, който като седне зад волана си е доволно болен, обаче и много кара. Никога никой не го е учил, просто ей така с простотии по пътя е станал шофьор. Навремето след като излезе "бързи и яростни" и в Пловдив започнаха да се събират на митницата ходеха там с една королка 85-ти набор, пълен дарак, но с 1.6 двувалка 125 коня :thumbs1:. Та собственика на королката имаше победи, но не над всички. Като я дадеше на гореспоненатия състезател, нямаше кой да го барне. Верно, че тогава най-големите бегачки бяха 320и, калибра 16 волта и голф 2 гти, ама говорим за 1.6 :). Та и аз веднъж го питах как да правя по-хубави стартове, последва отговор:"Кат напрайш стотина старта и кат запалиш 2-3 съединитела ша се научиш" :). И наистина практика му е майката...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боооожеее мииилии, научете ме да си карам колата! :):lol: Една секунда си е здрав проблем в ЗКУ-то!

....споко ве аз съм същия на драга все някоя скорост не успявам да вкарам от вълнение и да зяпам другия :);):) ама в движение като се запъна с някой по пътя не прощавам :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре и аз барабар Петко с мъжете :blink: Със скромната икономка и помощта на Емо - 16.029 на 402м :unsure: А едно време бяха 18-ки, 19-ки даже :ph34r: Наистина тръгването, превключването са от голямо значение, много се трудех над това и продължавам, защото не смятам, че съм уцелил най-добрият вариант!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

16.029 :ph34r::blink: . Като го сравнявам с времената на д16з6, направо си е лудница. Караш много добре, или колата е била доста надута? Между другото с тея неща, които беше писал горе долу колко коня я докарахте 115, 120 :unsure: (извинявам се за офф-а).

Редактирано от vanko_2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мочета немислите ли че темата заминава в друга посока?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

заповядай в Бургас може да ти кажа някоя хватка :)

Хихи, сигурно не предполагаш, но 3/4 от родата ми е от там и често имам път в тази посока. Няма да пропусна като съм в БС да се възползвам от няколко tips&tricks. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами заповядай няма нищо против да се запознаем дори края на месеца има среща в Бургас ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз с мойта стоковица давам под 16 ама колко незнам :rolleyes: ама 4 генерация е яката работа :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...