Jump to content
ШМИРГЕЛ

ПРАСЕ с ПАЛАТКИ

Recommended Posts

E тая среща няма да я пропусна бройте ме с 2 куверта! :D Аз съм от софия гледах по на горе темата че има предложение тук да се събират парите! Малко повече инфо ако може! Да търся някой в софия или да ги пращам на сметката?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми нямам но не един път съм спал в колата :D !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в колата не е много удобно но щом имаш тренинг...та Тишо няма да идва :D ко каза Шмиргела ще идва ли? Имам един организационнен въпрос. Как сте замислили обзавеждането? Понеже имам походна маса и някое столче? Абе ще я взема... дано да се събере в багажника ;) а осветление?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам възможност за една палатка но ще видя дали мога да я взема! Аз ще пробвам да взема 4 стола но незнам дали ще мога да ги бутна в хеча! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Столове и маси никога не са излишни(качвайте колкото можете),осветление има 1-а лампа за газова бутилка,аз ще потърся и моита,ако доиде и Шмиргела,ще има и луминисцентно и мнооого допълнително обурудване.

Публикувано изображение

имаме и поне 2бр. газови котлони,тенжерки и др.такива.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам,че бая народ чете,та да напиша няколко реда.(да привлека още палаткаджий :P )Не се притеснявайте,че не се познаваме!Покрай суетнята на опъването на палатките и подаването от ръка на ръка на шишенце,се запознаваме на бърза ръка! :D В това време и жените се "запознават" режейки салатата:-пак ме замъкна моя с тая палатка! :) -да,що не отидохме на хотела? :P -ей ги на,почнаха да пият още от сега! :no::P :P :D:P:D;):D :D ;) ;) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желая ви от сърце весело да си прекарате(в което не се съмнявам)и после да ни просветлите с някоя друга снимчица,за да видим за кво иде реч!Поздрави на всички! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желая ви от сърце весело да си прекарате(в което не се съмнявам)и после да ни просветлите с някоя друга снимчица,за да видим за кво иде реч!Поздрави на всички! ;)

Защо така?Я се разходете.Само снимки?Елате на живо!Ще подсигурим всички необходими удобства,и деца ще има, няма да скучае малката "хонда" :D А,романтиката?А новото преживяване?Седянката покрай огъня-дъра-бъра!Мощният,нощен хор на хъркащи мъже! ;) Псувнята на спъналия се във въжето,тръгнал до "едното место"! :lol: ЕЕЕЕЕХ,РОМАНТИКА! :D :D :lol:;):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Осъзнавам колко ще е голяма удоволствието от това да сме сред вас,романтиката и всичко останало,но ни идва малко далечко :D Веселете се и вместо нас ;) ..........но в Стара Загора ще сме на линия,там ще наваксаме пропуснатото!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и прогнозата.

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз също! Паричките в понеделник са при теб :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОЩЕ ЕДНА ПРОМЯНА!

 

Понеже парите за ПРАСЕНЦЕТО няма да стигнат,трябват още кинти!

То(прасенцето) ще бъде напълнено,затапено с лимонче и морковче,опекано в тавичка и доставено на купона! :eat:

Само,че цифрата се променя на 10лв. на човек.И понеже наи-вероятно ще останат пари,ще купим допълнителни работи.(коли,ракии,може и още мръви и там квото трябва)

Ако има вече изпратени пари,за да не се пращат пак,ние ще оправим сметката, а на местопрестъплението,всеки ще поеме неговата си отговорност. :lol:

 

НАВИТИ ЛИ СТЕ?

 

 

:drunk: ААААААААИИИДЕЕЕЕЕЕЕЕЕ:)!:):thumbs1:!:)! :drunk:

Емчо,с Гената май ще се включваме!Помагай да навия и жената!!На кантар е...ама нали знаеш:thumbs1::worthy: :worthy: :worthy: :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ЗА ВСИЧКИ ДЕТО СЕ КОЛЕБАЯТ.

ООООХХ....НА БАТКО....ПРАСЕНЦЕТО.....:worthy:

 

Публикувано изображениеПубликувано изображение

:):worthy::thumbs1::drunk::thumbs1::worthy: :worthy:

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗА ВСИЧКИ ДЕТО СЕ КОЛЕБАЯТ.

ООООХХ....НА БАТКО....ПРАСЕНЦЕТО.....:eat:

 

Публикувано изображениеПубликувано изображение

:):worthy: :worthy: :worthy: :worthy: :drunk: :drunk:

Абе лесно ти е на тебе...Ама аз трябва да идвам и с старата червена палатка-комби:thumbs1:Бес баняааааа :lol::):thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След аперитивката със Станчо имам малко актуализиран списък за софийската група:Станчо+ = 20лвБлонди и Антъни = 20лвмоя милост = 10лвreddek, обади ми се да се координираме ако ще идваш наистинаедин авер+ утре ще го убеждавам...общо со тук 50 софийски лева, очакваме reddek и момчето с реното с лепенка на фенклуба на капака.За неразбралите - аз събирам софийските пари и ги пращам на бате Емчо накрая. За по-лесно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Парички събрани за ПРАСЕНЦЕТО и още нещо.....:bate_em4o-20лв.Гого(приятелят с Рендето)-20лв.Отчет на софийската групичка:Аз + още някой абе от мен имате 2 куверта =20 лвРусия вълк (Огнян) - май ще е сам = 10 лвБлонди и Антъни = 20 лвvanyo75+Гената=20лв.Шмиргела-20лв.reddek-20лвОчакваме останалите да потвърдят. :P _____________________Общо-150лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оп оп тук съм вече! Намерих паладка взех си и такъмите сега остава само във водата да падна и всичко ще е на шес! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След аперитивката със Станчо имам малко актуализиран списък за софийската група:Станчо+ = 20лвБлонди и Антъни = 20лвмоя милост = 10лвreddek = 10лв<!--един авер+ утре ще го убеждавам...-->общо со тук 60 софийски лева, очакваме reddek и момчето с реното с лепенка на фенклуба на капака.За неразбралите - аз събирам софийските пари и ги пращам на бате Емчо накрая. За по-лесно.

Разбрахме се с reddekМоя авер май ще го пропуснем, ако идва ще се оправя сам. Все пак съм му дал срок до вторник да каже.Бате Емчо, вторник пращам 60/80лв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еи, Пловдивчани кога ще тръгвате, че дa се организирам с вас. В момента съм заточен в Пловдив и нямам нито палатка нито такъм и трябва да измисля нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехе ми ще ловиш с раце пък спането като пинеш може да объркаш някоя паладка хеххех :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи говорихме с reddek - пишете го +1 и добавете 10лв съм софийската сметка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

еи, Пловдивчани кога ще тръгвате, че дa се организирам с вас. В момента съм заточен в Пловдив и нямам нито палатка нито такъм и трябва да измисля нещо.

Аз и Гого тръгваме в петък около 15 ч.Друга група в събота,около обед.Ако искаш обади се на 0888 509 617(моя милост),да те насоча къде и как. :)А такъми,все ще измислим. :) Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам една олд скул палатка (соц происводство с алуминиеви тръби и як брезент) може да я взема ако има закъсали...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам една олд скул палатка (соц происводство с алуминиеви тръби и як брезент) може да я взема ако има закъсали...

и аз имам свободен дюшек и някои друг спален чувал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bate_em4o
Отговорено (Редактирано)

Актуално: Парички събрани за ПРАСЕНЦЕТО и още нещо.....:bate_em4o-20лв.Гого(приятелят с Рендето)-20лв.Станчо+ = 20лв.Блонди и Антъни = 20лв.моя милост = 10лв.vanyo75+Гената=20лв.Шмиргела-20лв.reddek-20лв.nakata-40лв.---------------------Общо-190лв

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bate_em4o

И пак прогноза:

 

Публикувано изображение

 

:D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тоя гоуфаджия нямаше ли кухня да му турат.:D:DА ония с реното не се чуди, чудеше се оная в реното.:D Ма на вариянта да дойдем в събота и да си одим в неделя се нави. До колкото знам ша си спим в колата, нищо че на мен ми е малко къса.:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да добавя още двама+2мъника ако нямате нищо против утре ще мина след обед да донеса парите и сме за петъчната група да се разберем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така да добавя ако решите да взимате нещо различно от прасе хеххех аз съм човека! Съквартиранта работи в скалд за хранителни продукти да не кажа предимно мести продукти! Та идеята ми е че мога да взема на доставна цена! Ако има желание за каквото и да е давайте предложения аз ще ви казвам колко ще излеза ако го вземем от него! П.С. Мезета да има :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако са свестни мръвки на хубава цена аз съм за!бате Емчо, момчето отгоре с реното май е навит за събота вечер. Прасето тогава ли ще го доставите по последни данни?ако е в събота - броим и него, ако ше го ядем в петък малко несправедливо ми се струва :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще дойда в петък! Цените след някой друг час!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така цените са следнитеПаржоли 5,20/килограм (Но се взима цял кашон който е 5 кг - вътре са около 40 паржоли)Наденица 4,10-4,20/килограм (Доста често си взимам и съм много доволен от нея)Мариновани шичета два вида - от бут 6,10/колограм могат да се направят около 10 шишчета от един килограм - от филе 7,10/килото могат да се направят около 10 шишчета от един килограмКърначе 5,20/килограмКебабчета и кюфтета 0.42 стотинки бройката 80 грамови приятеля каза че са скъпички защото се е вдигнала искупната цена на месото! Мисля че кебабчета и кюфтета не е изгодно да се вземат но все пак пускам и ще решим!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел - гоуфаджия сигурен = 10лвоще двама в ренде засега несигурни :ph34r:София = 80лв до тук

Reddek се оказа с човек по-малко, но пък двамата с реното идват в събота вечер.90лв пращам следобед.Ако някой се включва - да казва!По въпроса с мръвките, дискутирахме 5кг месо и 3кг наденица. Аз лично съм за шишчета,не за пържоли. Дайте мнение плс

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за прасе, не ща наденици и бла бла. Да не говорим, че не искам да пека.:ph34r: Ивам си за пресето изявам си дажбата и си утивам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един приятел - гоуфаджия сигурен = 10лв

още двама в ренде засега несигурни ;)

 

София = 80лв до тук

Reddek се оказа с човек по-малко, но пък двамата с реното идват в събота вечер.

90лв пращам следобед.Ако някой се включва - да казва!

 

По въпроса с мръвките, дискутирахме 5кг месо и 3кг наденица. Аз лично съм за шишчета,не за пържоли. Дайте мнение плс

 

Някои шичета стават жилави,сухи(не знам кои са),да вземем от другите+кюфтета.Пържоли маи няма нужда,да не забравяме,че има и прасе.Абе взимайте каквото искате,всичко ядем! ;)

 

Купете с парите дето събирате!

Хич не пращаите пари:ph34r:

 

Ако останат средства вземете там ракия,кола,домати,сирене-такива работи!

 

Ние ще оправим прасето.Ако има свободни пари ще се разберем какво да вземем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прасето си е за събота но като се съберем в петък пак трябва да има нещо на масата! :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прасето си е за събота но като се съберем в петък пак трябва да има нещо на масата! :ph34r:

точно!затова купете там каквото трябва

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам въпрос ще имали скара или нещо което да се използва за печене!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...