Jump to content
Mr.OFF

СЗ-Хонда-Среща/Парти

Recommended Posts

Оги то не се губи......... в майчинство съм кат речеш че си свободен звънкаш,уроци без пари раздавам! :worthy::lol::D ..............и една каса шуменско за мезе!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много народ взе да ме кани на гости в бургазъм, да взема да се излъжа и да мина ли...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй хубу беше ама свърши. Тази вечер на афтер партито се случиха някои неща затова стойте спокойно и не се притеснявайте. Диде няма смисъл мъжа ти да спи с картите, сложи си ги под твойта възглавничка ( малко ви заболя ама това са карти все пак :worthy: )Майна мерси много за подаръка, обещавам много мръфки да минат през него, само масата ще видим как ще ви я донесем ( може да взема да дойда на гости на Орлин :lol: )Много добро парти, поне аз съм изкефен тотално и сега малко ми е криво че всичко свърши, но както казах to be continued........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много беше яко :)браво за организаторите :)хаидее пааакккк :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коментара на Jimmy :" honda - da pover of drunkers " :):):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A на мен като ми се напълни тумбака с бира и почнах да пълня ей >>> ТУКА ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ибре, юнаци и юначки, участници и участнички в това грандиозно парти :) Я да вдигна малко темата и да Ви пусна едно линкче към краткия клип, който заснех първата вечер и днес свалих от камерата и дооформих (някой друг трябваше да продължи да снима и през другият ден и вечер, ама нейсе, като имаше толкоз бира на басейна и верни другари и другарки....... така е) :) Аре ето го и линка: ЧУКНИ ТУК И ТЕГЛИП.С. избирате 'Безплатен трафик' :D

Редактирано от Olmy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eeeeeee как ме разчуства тва клипче :) Къде са снимките на айсмена,бая снимки нацъкаха ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bate_em4o

Евала,братче за клипа! :plane: Видеото дава наи-добра представа за атмосферата на купона.Жало настина,че няма кадри от басеина и втората вечер.Аз имам малко снимано от терасата,ама е след като се наспах! :huh: Все пак се виждат наи-издържливите! :( Еи от тук го дърпате:http://www.wikifortio.com/798366/IMAG0002.ASF

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето един добър завършек:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей,изпуснах купона :plane::huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей,изпуснах купона :plane::huh:

Няма нищо, очаквай много скоро пълна информация за плануваният пореден такъв :(:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikolai_fox

аве аз викам да не са плакнат мноо в голямата вода че да не се нагълтат със солена водя - и да не са хумнат като некой воден бивол ;) да наблягат на кифтета и пружолиназдраве :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ммммдааа много хубаво се получи колеги, благодарение на всички, всички помагаха в организацията на масата :cool: Така че колкото повече, толкова повече както казва Мечо Пух! Ай поздрави на всички и ..... тия кюфтаци, бургазлийските още ги сънувам, благодаря ти Диде

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре едно големо наздрве на всички от афтър парти2 на територията на Бургас............да имам си гости и познайте кво им приготвих а?Точно така от мамините кифтета.........споко ше има за всички само да разберем кога е втора част на старзагорските бани.........see you soon! ;)

 

Публикувано изображение

 

П.С.Иво не бой са поръчала съм месце за каймица,от мамината............мама ша го нахрани! :cool:;);)

П.С.2.У водъта шса цамбурнем утре,а после нещо на хотелче с басейнче и питиенце...........такиа неща..........ае стига съм се обясняала че купона тече...........Поздрави на всички френдове! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ух на батяяя - добре сте се наредили - кви ги вършите там бре - баси - после къде ша е афтър партито 3 ;) - да не сте тръгнали на обиколка из бгдидка и весе - наглеждайте ги тия юнаци наште - да не поемат въздух че трудно се обезвъздушава после системата ;) аре поздрави на цялото кеч там :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадове долни!Дано от бутилките с ракия и бира-морска вода да ви тече!Вместо ммммммммммм вкусните кифтета-водорасли и медузи да хапвате! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със средно-голямо закъснение, ето и моите снимки са на път. Сори, ама на морето е малко кът интернета ... :dry:

Както и да е, снимките не покриват цялостното ни преживяване, но за радост не бяхме единствените папараци там :(

И така, снимките се качват на този адрес:

http://gallery2.deephorizon.net/v/ICEMAN/H.../StZagoraAug08/

 

Показно:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ian,качи поне финалното фото.И кво става,някои хора споменаха нещо за сериа №2 от филма ;) . Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ма на с моята палатка,която засега мисля да ползвам за спален чувал :P;);) Мерси много на бате Емчо за подаръка и на всички на които се харесаха кюфтарите,другя път ще ви изненадам с нещо друго..............а кога ще е това ще разберем по късно!

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

П.С.Измислете каква награда ще има на част 2 че много обичам да печеля! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама защо не я облече?Като гледам в раменете ще ти е добре. ;)

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама защо не я облече?Като гледам в раменете ще ти е добре. :P

.....но ще и стяга в талията на мамчето ;) Айсман, дай некъв друг линк че нещо този не ми отваря, а твоите снимки ги ценя най-много :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ве да го ева .. не баца линка ... кулиеги .. намериф пирфектнуту място за следващото парти/лично го тествах/ .. ма ше ви го прошепна на ушенеце кат са завърна в СЗ ... :P п.п...пак сбъркаф акаунтя ... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То маи проблема не е в линка.Гледах ги до половината и изписа няква грешка.От тогава не се отваря страницата. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи,хора, я напишете кои,кво деиства!Да не се окажем по едно и също време с 4-5 оферти за купон!Ша ни доиде зорно! :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ian

Здрасти на всички!

 

Ian,качи поне финалното фото.И кво става,някои хора споменаха нещо за сериа №2 от филма :D .

Мда... ето и от мен няколко снимки, включително тази с останалите докрая на масата :D ...

Поздрави!

 

 

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

Редактирано от ian

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Big Blonde Wolf

Говори ни в цифри! Аз тоя басейн не съм го пробвал

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bate_em4o

Ягоди,малинки,капинки,хмелче,грозданка!Аиде бе!Дата,средства и КУПОН!Носете си тъмните очила,моля! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами идеята е да отхвърлим едното парти ... затфа си размишлявам на глас .... 12-14 е най късна дата за Ягодите .. после затварят "гъола" ! Другия "проект" може да се осъществи и до края на месеца ... макар че в балкана пък ше е ладно най-вероятно !Тъй че давайте да решаваме де ше са метеме и да задействам нещата ! Вълчо .. кфи цифри та вълнуват фтиченце мое !! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ид.....размишлявам на глас .... 12-14 е най късна дата за Ягодите .. после затварят "гъола" ! ..........Тъй че давайте да решаваме де ше са метеме и да задействам нещата ! Вълчо .. кфи цифри та вълнуват фтиченце мое !! ;)

12-14-"ЗА" "Нагодите"-"ЗА"Кви кинти,за да им омачкаме чаршафите? ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми .. ако понапълним базата/45 места/ .. 25 леа на шубрак и басейна без кинти ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме ;) Тоя път от до, не ща да изпускам големите купони ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest nikolai_fox

аре нема ли други желаещи - терасата е мно добра напрао не е истина

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...