Jump to content
Mr.OFF

СЗ-Хонда-Среща/Парти

Recommended Posts

И двете предложения ми харесват,бодвайте една дата и да правим списъка :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей пичове, много ме кефите кУт си организирате някакви такива мероприятия, надявам се все на някое от тях да успя да дойда. На това няма да мога да дойда за съжаление. Но стига с офф-топика, пиша само за да спомена, че на 27.07 е концерта на металика, ако не се лъжа. Имайте едно наум, че повечето от колегите 80% ще отидат, което означава на 27-0 посещаемост, на 28 - 50% посещаемост, поради факта, че половината от феновете ще са в постконцертен делириум.... ;) Иначе успех и приятно изкарване и не спирайте с хубавите идеи :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Юли,по-ранна дата не мога щото съм с палатката в Родопите,покраи язовира. ;) За август,ми трябва някои ден време да отговоря твърдо,първо да видя дали мога да пренаредя датите. ;) Ако всичко ми е ОК. идвам! :PНо това е моето дередже,така,че казваите дата,а каквото стане! :P

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

............................. на 27.07 е концерта на металика, ако не се лъжа....

лъжеш се, на 25.07 е :P , това означава, че при избор на тези дати половината ще дойдат в събота

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз ще доида но незнам дали ще е с преспиване все пак съм от стз.но за пресъстие съм там.само дано да ми е готова куклата че да я покажа с нова боя.почти всеки ден съм там хотела е перфектен базата е невероятна басеина е на 2г. ние зареждаме хотела с алкохол гарантирам алкохол до спукване.и около хотела има какво да се види.а и патя до там си е като за хонда направен с доста завоичета и без дупки.има и хубави завои за дрифт може да си организираме шоу програми по различните дисциплини само за драг май няма наблизо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, положението е следното:Датите може да са 08,09,10 Август ( благодарско на Олми че ме коригира )Положението е следното, може да се ползва хотела за спане и басейна за къпане ( ако си запазим места за него че и те са кът ) и поляната за барбекю. Но условията са малко лоши така да го кажа, т.е. няма нито ток нито вода нито тоалетни на тази поляна. Също така няма и навес, но такъв примерно всеки може да си осигури. За ток може да се ползват колите мисля че няма да е проблем. Има и евентуално възможност да ползваме ресторант-а на съседния хотел ( който се намира на 5 метра от нашия ) но това ще стане след като утре отидем и проверим дали ще са съгласни хората които го държат. Затова още малко търпение да оформим нещата окончателно, че първоначалните планове които бяха замислени се провалиха както видяхте. Нека да проучим и тази седмица всички варианти и тогава ще кажем какво точно може да се случи и който е желаеш да потвърди или да си направи резервация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митсубиши фенклуб миналия уикенд са действали по точно този принцип и са задоволени и усмихнати. На нас не ни пречи ни акъл, ни образование да се поучим от техния светъл пример.Стягайте скарите, банските и плажните топки за 8-10 авгъз, ебемтуално за събота само и да ходим. Стига сме се правили на баби! И скари имаме, и мръвки, аре поне за ден да направим купоня!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bate_em4o

А басеина не може ли да го платим за 3-те дена и да го затворят за други хора?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Draik

bate_em4o и това сме замислили да проверим, поне басейна и хотела да с ана наше разположение. Ако стане и варианта с другия ресторан ( който ще ни е нужен предимно ако времето е лошо и за закуска и обяд ) може да не ни попречат свадбите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bate_em4o

bate_em4o и това.............. може да не ни попречат свадбите.

Може някои да вземе пример и да вдигне сватба или поне годеж да обяви! :confused:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Big Blonde Wolf

то да имаше за коя....130кила ракия съм приготвил!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

За електричество аз имам едно генераторче към четри киловата не е проблем да го натоваря - 10 литра бензин за 6 часа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въй..въй...въй ... както викат заралий !! Явно много ви се ядът пържоли и кифтета на "тиферич" !Ам убу ве ... ши задействаме тъз блага схема ! Само да няма после недояли .. недо..али и прочее ! :confused: Да разбирам че действаме по организация с тревните площи ... за 8-10 ... ам ?? А за басейна идеята с предплащането е гуд ..само да не срещна пак квалифицирания отговор на профи-управителя : "..ми не може" .. шото тоя път ше го налупя с нещо по тиквата !Действаме ли .... :) Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Действайте!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не стане програма мах с петък - става и само събота да бъде джамборето. Няа сме нахални я ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Последно разяснение по темата:

Датите ще са 08,09,10 Август

Стаи ще запазим но трябва капаро от 100лв. което мисля че няма да е проблем да осигурим Старозагорската група, така че няма да е нужно да пращате пари. Басейна не можел да се резервира предварително ( може но искат 2000 лв за целия басейн ) затова сутринта ще се запазват и плащат шезлонгите. Намерихме ресторант, който се намира в съседния хотел ( на 20 метра от нашия ) които казаха че няма д аима проблем да го ползваме. Можем в случай че времето е лошо да го ползваме но искат някакво меню предварително, примерно по една ракия, салата и безалкохолно.

Та това е: ще ви замоля, хората които са заявили желание и са съгласни на тези промени, да си потвърдят регистрацията. Други желаещи да го направят същото, т.е. да резервираме местата в хотела.

Редактирано от Draik

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest The_fastest

Аз съм ЗА и след промените ;). Важното е кръв ( от свинки ) и ракия да се леят... А щом и ресторант в резерв има - какво му трябва на хондаджията ?!?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много,много съжалявам,но аз отпадам. ;) Ако успея нещо да уредя,то ще е в последния момент. ;) Тогава ще търся някво решение,ако хотела е зает,в съседния или с палатката.Мога да ви пожелая приятно прекарване и готин купон! :D АААААААААААААААААААА..............................

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам си топка Каппаа, имам си бански, имам си кола... бройте ме и мене с двата крака!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

............................. на 27.07 е концерта на металика, ако не се лъжа....

лъжеш се, на 25.07 е :ph34r: , това означава, че при избор на тези дати половината ще дойдат в събота
Правилно, погледнах си билета, така е! Моя грешка! Ами тогава мога да ви пожелая само приятно изкарване! :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

И моя милост е там пак с предната порчъка :kiss:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърждавам желанието си от предния път. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кфо стаа .. тфа ли сме мераклийте : bate_em4o Емил Унарев 7,8,9,10.08 двойнаMorridina/Станислава Антонова 09.08 единичнаBig blonde wolf/Огнян Манчев 08.08 - 10.08 двойнаOlmy/Орлин Моллов 08.08 - 10.08 двойнаМайната/Антон Петков 08.08 - 10.08 двойнаDidko/Дидо Димов 08.08 - 10.08 двойнаroadracer/Иво Иванов 08.08 - 10.08 двойнаDraik/Антон Денев 08.08 - 10.08 двойнаМatheo /Матю Матев 08.08 - 10.08 двойнаdida81/Диляна Димова 08.08 - 10.08 тройнаnikolai_fox/Ники Чорбаджиев & Plamen_lm/Пламен Иванов 08.08 - 10.08 двойнаThe_fastest / Иван 08.08 - 10.08 двойнаgkb /Жоро Балджиев 08.08 - 10.08 двойнаAl_Capone / Красен Филипов 08.08 - 10.08 двойнаMAD DOG/Колъо & Дарина Карафизиеви 09.08 - двойнаJimmy/Георги Пешев 09.08 единична :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

i`m in da game също :lol:за 08.10 (петък) три двойни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

bate_em4o /Емил Унарев 7,8,9,10.08 двойнаMorridina/Станислава Антонова 09.08 единичнаBig blonde wolf/Огнян Манчев 08.08 - 10.08 двойнаOlmy/Орлин Моллов 08.08 - 10.08 двойнаМайната/Антон Петков 08.08 - 10.08 двойнаDidko/Дидо Димов 08.08 - 10.08 двойнаroadracer/Иво Иванов 08.08 - 10.08 двойнаDraik/Антон Денев 08.08 - 10.08 двойнаМatheo /Матю Матев 08.08 - 10.08 двойнаdida81/Диляна Димова 08.08 - 10.08 тройнаnikolai_fox/Ники Чорбаджиев & Plamen_lm/Пламен Иванов 08.08 - 10.08 двойнаThe_fastest / Иван 08.08 - 10.08 двойнаgkb /Жоро Балджиев 08.08 - 10.08 двойнаAl_Capone / Красен Филипов 08.08 - 10.08 двойнаMAD DOG/Колъо & Дарина Карафизиеви 09.08 - двойнаJimmy/Георги Пешев 09.08 единичнаStancho /Станислав Георгиев 08.08 - двойна Димо Георгиев 08.08 - двойна Галин Петков 08.08 - двойна...готово ;)

Редактирано от Road®aceR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега май се объркахме нещо ;)

3 двойни стаи за една нощувка в петък 8-ми август

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крайна дата 10 юли .. добре ли е ?!! :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Big Blonde Wolf

а бой?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....молиФ ??

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9и събота - двойна стая за Ивчовците!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest StreetStyle

И кфо стана сега. Изтървах ли купона или да.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш още време !!!

Срока за записване е 10.07.2008

Така че който не го е сторил още и иска да идва да казва !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре стая за двама за съботаИван Димитров-Ужасния :guns:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я да вдигнем малко темата, че не остана много време за записване. :unsure: Айде 10.07 последен срок за записванееееее......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оги, днес поочуках барбекюто - има душа да пекне още стотина пържоли :unsure: нека който има подобна екстра да си носи, а който няма да дръпне по една рашетка от хладилника - става перфектно за скара :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОСОБЕНО БОЯТА КАТО СЕ ЗАПАЛИ, СТАА СУПЕР, НЕ ТИ ТРЯБВАТ ДЪРВЕНИ ВЪГЛИЩА. :unsure::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде не остана бе хора.Записвайте се

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...