Jump to content
Guest CryoGen

Най-яката Хонда фенка

Recommended Posts

това май беше колата която даваха по БТВ за абитурентите :Dдайте и други абитурентки бе :lol: кво ги криете само :lol:

мммда не се стискайте :(:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@maniak а стига бе,деее.......немога да сложа тая готина комбинация от Хонда + кака на десктопа хахаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Браво! Но все пак ще си позволя да коригирам Animal. Трите емотиконки са просто, за да ви подсетя, че това съм аз, а не защото няма да приема упреци- напротив и двете- упреците и комплиментите се добре дошли. :angry:

И най-важното: все още си госпожица! :blabla:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lord_of_the_road
Отговорено (Редактирано)

И най-важното: все още си госпожица! ;)ми та госпoжица е, ако погледнеш профила и ще видиш, че е на 16

Редактирано от lord_of_the_road

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брато, за пореден път се убеждавам, че акселерацията си казва думата...А профила не съм го гледал (предполагам за разлика от всички останали), щото съм овен и когато всички са наопаки, аз съм на терсене. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, госпожица е и е на 16!И е заета (не от мен ;) ) (акцентирам към по-младите във форума)! ;) Не виждам нищо неприлично в двете снимки и евала на момичето, че имаше смелост да ги пусне!Ако нещо не ви харесва винаги мога да ги махна ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заета? М'че аз не съм ревнив :-DИ аз не виждам нищо неприлично в снимките. ;)По-скоро ме дразни снимката от подписа ти - яка е! чак ти завиждам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само не разбрах къде са най-яките хонда фенове ;) - пак дискриминация! И моля ви ако поствате снимки на най-яките хонда фенове - нека бъдат поне на нивото на постнатите фенки!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък се моля да са над тяхното ниво ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

(отивам да се снимам в банята пред огледалото и ще ги постна хахахаххах)Само флирт4е.ком и подобни да не ме съдят за права - техните потребители обикновено се снимат така ;)А на въпроса на Аддевил "къде ще е хондата" - ОК, ще се снимам с плажната си кърпа ХОНДА ;)

Редактирано от -=airman=-

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз все си мисля че най яката хонда фенка трябва най малкото да може да носи по една торба цимент под всяка мишница а дотук нищо такова не видях ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък освен една фенка други не видях ;) Скайлайнката май ще печели служебно? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

И къде са останалите четиристотин и една, по дяволите?!

:-)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Animal
Отговорено (Редактирано)

Публикувано изображение

 

И нека не забравяме какво трябва да може и да прави всяка хонда фенка:

 

Публикувано изображение

 

:dry:

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И нека не забравяме какво трябва да може и да прави всяка хонда фенка:

 

Публикувано изображение

 

:dry:

Аааааа, така не сме се разбирали:dry:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грубо колега, грубо. :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да намеря малко време и ще щракна една снимка с мойта мадама ...освен че е фенка на хонда...кара такава с жълто кони ...и и харесва :dry:;):dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само не разбрах къде са най-яките хонда фенове :dry: - пак дискриминация! И моля ви ако поствате снимки на най-яките хонда фенове - нека бъдат поне на нивото на постнатите фенки!

чшшш , пускай си тема ;) и стига флудихте, темата е за снимки снимки и още снимки , размислите ги оставете за по бира на седмичните ?!?!? така мисля че всички ще са доволни Animal баце ... понякога цепиш мрака с бротализъм :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е са ви обрах точките ! :dry:

Публикувано изображение

Имам тука още "няколко" други ... но нещо ме помръзва да ги качвам всичките една по една... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еееееееееееееееееееееееее вижте ИМЕТО на темата ... "фенкА"феновете си ги пускаите в друга тема ... що винаги идват жените и обръщат всичко нагоре с краката ?не стига, че не можете да карате, пък сега и не можете да чететевземете се в ръце !ако имате ваши снимки с хонди, слагаите гиевала на skylinkata ! останалите само мърморятаре къш ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еееееееееееееееееееееееее вижте ИМЕТО на темата ... "фенкА"феновете си ги пускаите в друга тема ... що винаги идват жените и обръщат всичко нагоре с краката ?не стига, че не можете да карате, пък сега и не можете да чететевземете се в ръце !ако имате ваши снимки с хонди, слагаите гиевала на skylinkata ! останалите само мърморятаре къш ...

Ааааа,ти от къде си сигурен,че не е фенка (батко ти Вин Дизелчо)..... ;) ... Ееее,нещо много мразиш жените,недей така,ние сме много добри същества :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

яки спомени ... :dry: някой друг, няма ли да сподели някой и друг спомен ? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
:) Олеее жестоко съм ти обидена CryoGen... как можа да кажеш, че не можем да караме :) (разбира се има изключения). Ти просто уби детското в мен :) Редактирано от skylinkata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Олеее жестоко съм ти убидена CryoGen... как можа да кажеш, че не можем да караме :) (разбира се има изключения). Ти просто уби детското в мен :)

агахгхага , тая тема с това дали жените могат да карат или не, мисля че отдавна е затворена и приключена :) така, че нека не я повдигаме отново моля :P имаше и статистика с проценти , и резултатите бяха обобщаващо изчерпателни :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest skylinkata

И все пак съм ти обидена :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре де, покажи ми, че можеш да караш и те пиша в графа "изключения" "жени които могат да карат"то стана голям офф-топик, ама айде ...някой друг няма ли да последва примера на Benji и да сподели някой хубав спомен ? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CryoGen

абе не знам дали знаете, ама Хонда правят и мотори :) :) :) при това много хубави :P:)

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MAD DOG

Ам...аз таковата...едно въпросче може ли?Не би ли следвало да се постват снимки на наши хубави български момичета примерно които карат Хонди или са върли фенки на марката,а не снимки на всякакви кифли от нет-а които са се щракнали до нещо с надпис Хонда срещу кинти? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eee,браво,сложих един красив мъж(дето е направил много повече реклма на марката ,от тия ваште"фенки" и много се издразнихте....Аз го лепнах ей,така за майтап,все пак съм жена и харесвам мъже...И плюс това си мислех,че повечето сте супер,ама супер яки пичове.......а,то взеха да се появяат разни комлексари.......Извинявам се за офф топика....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много били хубави на Honda моторите бе :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята да са хонда-фенки от България е много добра и продължавам да питам къде са хонда феновете! @ фенките - не се засягайте - колегата криоген определено не е мерило за кой може и кой неможе да кара :thumbs1: @колегата криоген - ние ти "флъдим" темата - а ти само по нея пишеш - горкия!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята да са хонда-фенки от България е много добра и продължавам да питам къде са хонда феновете! @ фенките - не се засягайте - колегата криоген определено не е мерило за кой може и кой неможе да кара :cool: @колегата криоген - ние ти "флъдим" темата - а ти само по нея пишеш - горкия!

за втори и последен път те приканвам :D направи си тема и спри да "флъдиш" (по тая логика даи да викаме на футбола -> "фътбол" ?)това че нямам никъв интерес към тебе можеш да не го показваш по тоя заядлив начин :lol: нито съм те споменавал в темата нито нищо, и се появи от нищото и осра всичко :lol: фенк ю, масово жените не могат да карат :D и ще ти напиша на PM защо ... просто БЛАГОДАРЯ :D че насрахте всичко :P колегата по горе ти е дал линк, забавлявай се :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Момчета нещо много се нажежиха страстите в тази тема :D, прилагам долната картика за да ги охладя и да апелирам за мир :cool:

 

Поздрави :lol:

 

Публикувано изображение

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

абе в USA хубави неща правят :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...