Jump to content
Guest tols

Среднощно авторали отне живота на младеж в столицата

Recommended Posts

мамка му факана работа,аз преди година и нещо загубих 1 приятел при същите обстоятелства!!!! :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,много лошо...Младежът е син на позната на моя позната,имал е книжка от 2 месеца,но доста е "ръчкал" газта.Не са могли да го открият в размазаната кола.Доколкото разбрах е имало и момиче с тях,което се е отървало без драскотина.Жалко,че си е заминал по такъв нелеп начин

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Svetlix

Почти всеки обича високите скорости .. но когато се правят тия неща гледам винаги да съм сам в колата. Няма нужда освен себеси да убивам и околните.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

мамка му факана работа,аз преди година и нещо загубих 1 приятел при същите обстоятелства!!!! :thumbs1:

Не си единствения и жалко за момчетата, че са си отишли твърде твърде млади

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

целта на тези състезания е точно това да погледнеш смъртта в очите...лошото е когато тя реши, че вече и трябваш за нещо....жалко само, че от там връщане няма и винаги се сещаме когато ....границата е мината и няма връщане.... нали ни е голям прираста, да да губим млади хора и по този начин впреки, че сам си го е избирал....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странното е че колата е същата от катастрофите в русе и тва май беше ''тиграта'' с 13 годишното момиче,незнам колата е същата - салона кафявия,джантата,зелената боя :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един повод да се помисли сериозно за писта! Почивай в мир.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, Стриит рейсинга навсякъде по света е ЗАБРАНЕН и нелегален. Даже в САЩ конфискуват и УНИЩОЖАВАТ коли хванати по време на рейсинг. Има си писти за това място. Пусни си дори NFS и виж какво пише. Независимо колко добър шофьор си. колко ти е добра колата или колко е права отсечката. Винаги може да стане сакътлък. Когато съм се качвал да се състезавам на бояна или военна рампа е било с ясното съзнание че е НЕЗАКОННО и ще си поема отговорността ако стане нещо или ме хванат....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest �ЛЕКС БУРДИ�

кофти работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега, Стриит рейсинга навсякъде по света е ЗАБРАНЕН и нелегален. Даже в САЩ конфискуват и УНИЩОЖАВАТ коли хванати по време на рейсинг. Има си писти за това място. Пусни си дори NFS и виж какво пише. Независимо колко добър шофьор си. колко ти е добра колата или колко е права отсечката. Винаги може да стане сакътлък. Когато съм се качвал да се състезавам на бояна или военна рампа е било с ясното съзнание че е НЕЗАКОННО и ще си поема отговорността ако стане нещо или ме хванат....

пределно ми е ясно колега че стават сакътлъци но по таз логика и като си върви човек може да се спъне да падне и да умре ! по таз логика айде да лежим само ;) казах само че ако спазваш правилата всичко ще е наред и много по рядко ще има някоя ексцесия! и то няма да е в такъв размер както се е еслучило .Пределно ми е ясно какво се е случило това не е било драг не е било и рали това са били тийнеджърски простотии и вижте ме ебати и газара съм !1во като се състезава човек за драг е сам ! не с 2 ма или 3ма или пълна кола !2ро гледа минимум 800м права да има без дупки бабуни и други,не спирки завои и други3точовек на 2месеца стаж/и то не се знай колко км има навъртяни/ ще ми катери хора в колата и ще се прави на изпълнител ами и това ако не си е чиста проба убийство здраве му кажи.Лошото е белята е станала и трябва да си вадим поуки от чужди несполуки ;( КАКТО СА КАЗАЛИ ХОРАТА чОВЕК СЕ УчИ ОТ ГРЕшКИТЕ СИ ,НО ПО ДОБРЕ ДА СЕ УчИ ОТ чУЖДИТЕ ГРЕшКИ!!!!!!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мир ;)

целта на тези състезания е точно това да погледнеш смъртта в очите...лошото е когато тя реши, че вече и трябваш за нещо....жалко само, че от там връщане няма и винаги се сещаме когато ....границата е мината и няма връщане.... нали ни е голям прираста, да да губим млади хора и по този начин впреки, че сам си го е избирал....

много, ама много абсурдно изказване !! целта на тия състезания може да е всякаква , но не и да погледнеш смъртта в очите ! с такава цел си режеш вените - карането на кола е точно в обратна посока , въпреки всичките рискове ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,много лошо...Младежът е син на позната на моя позната,имал е книжка от 2 месеца,но доста е "ръчкал" газта.Не са могли да го открият в размазаната кола.Доколкото разбрах е имало и момиче с тях,което се е отървало без драскотина.Жалко,че си е заминал по такъв нелеп начин

Наистина кофти за момчето, но още по-неприятно е за семейството му, защото те ще трябва да живеят със загубата. Според мен трябва да се мисли, когато се купуват коли на начинаещи шофьори за да не се случват подобни неща. Не че най-опитните шофьори са застраховани от сакатлъци, но не може да вземеш книжка и да тръгнеш да се правиш на про!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много лошо!Жалко за момчето, а другите цял живот ще го носят в себе си.Иво(Jeepers) e прав, кой прави драг с пасажери?Това си е тинейджърско изпълнение!Преди или в петък 13-ти!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Секи сам да си прави изводите (кой колкото може). Токущо по канал 1 новините гледах репортаж за случая и стрийт гонките, може да е случайност но почти само Хонди участваха !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Със сигурност не е случайно, защото случайни работи няма.Катастрофира младеж с Хонда - дават кадри по телевизията само на Хонди които се движат бързо, катастрофира тролейбус дават само тролейбуси които се движат бързо, казва му се манипулация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

опитвам се да догатна ама кво визираш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ами това е тъй наречения черен PR. Имах краткотраен досег с реклама и PR и аз самият съм "произвеждал" такива новини.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в случая в полза на кой е тоя черен PR?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Не мога да кажа колега. Не съм аз автора на материала. Но все на някой ще му е от полза, а като е така ще си го поръча.П.С. Ограничи си малко цитатите, не е нужно да цитираш всяко предходно на твоето мнение.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мене всеки който се качи пил или натовари една камара хора в колата си и след това кара като луд е пълен идиот .Жалко за момчето ,бог да го прости .За жалост си е отишъл поредния млад човек ,и за това са виновни най-често родителите на тези млади хора .Безумие е да дадеш в ръцете на новоизлюпен шофъор мощен автомобил ,за жалост българската първнющина и простотия и тук си казва думата ,имаме много пари дай да купим на синчето мощна кола ,та всички да му завиждат и обикновенно след това последиците са като в случая .имам точно такъв пример преди 1 година добре ,че тогава на мама идиотчето се отърва само със синини и кола за тотална щета ,и като питам майка му за кво му взе толкова мощна кола (хюндай купе ) тя само дига рамене .Аман от простотия . :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да кажа колега. Не съм аз автора на материала. Но все на някой ще му е от полза, а като е така ще си го поръча.П.С. Ограничи си малко цитатите, не е нужно да цитираш всяко предходно на твоето мнение.

повярвай ми не се заяждам, правя го от чисто любопитство,сори

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

...Безумие е да дадеш в ръцете на новоизлюпен шофъор мощен автомобил ,за жалост българската първнющина и простотия и тук си казва думата ,имаме много пари дай да купим на синчето мощна кола ,та всички да му завиждат и обикновенно след това последиците са като в случая .имам точно такъв пример преди 1 година добре ,че тогава на мама идиотчето се отърва само със синини и кола за тотална щета ,и като питам майка му за кво му взе толкова мощна кола (хюндай купе ) тя само дига рамене .Аман от простотия . :rolleyes:

Тук грам не мога да се съглася, първо ВЪОБЩЕ не са БГ парвенютата, по цял свят богатите купуват скъпи и мощни коли на лапетата си. А и за "мощна" кола, аз като знам мойто 1.3 горе долу как набира, убеден съм, че няма да е никакъв проблема да се омаха оня и с мойта кола, нищо че е немощна ... Просто трябва да се мисли... Колата си е метален съндък това е...Колко до черния ПР, понякога е поръчков понякога е подсъзнателен, понеже се занимавам в областа, нормално е дори да не е поръчков като се е размазал с Хонда или тролей да снимат Хонда или тролей, това си е първичен инстинкт на оператора/фотографа. В другия случай, поръчков е в полза най-често за конкуренцията разбира се. Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадно че си отиват толкова глупаво млади хора.Вина имат всички.Родители,приятели и т.н.НЯМА ЛИ НАЙ-НАКРАЯ ВСИЧКИ ДА РАЗБЕРАТ ЧЕ АКО ИСКАТ ДА СИ ГО ПРЕМЕРЯТ С НЯКОЙ,МЯСТОТО Е САМО И ЕДИНСТВЕНО НА ПИСТАТА???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Animal

М няма, докъто има коли и тунинг винаги ще има улични състезания. На тоя свят всичко е взаимосвързано, а и ние хората обичаме да правиме неща които застрашават живота ни, обичаме да се ебаваме с инстинкта си за самосъхранение... САМО НИЕ сред всички живи същества го правим ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МНОГО ЖАЛКО Е НАИСТИНА МЛАДИ ХОРА ДА СИ ОТИВАТ ПО ТАКЪВ НАЧИН! :rolleyes: При високата скорост, риск винаги има и всеки си казва "на мен не може да ми се случи" ... сигурно така си е казал и той : "Клип в памет на загиналото момче"

R. I. P.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tols

МНОГО ЖАЛКО Е НАИСТИНА МЛАДИ ХОРА ДА СИ ОТИВАТ ПО ТАКЪВ НАЧИН! :( При високата скорост, риск винаги има и всеки си казва "на мен не може да ми се случи" ... сигурно така си е казал и той : "Клип в памет на загиналото момче"

R. I. P.

:(:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...