Jump to content
Майната

на гости в Пазарджик?

Recommended Posts

Аз пък се издразних , че не искаха софиянци да бръмчим заедно и не дойдох, а бях много навит :rolleyes:Много ви здраве , ще си направя нисана и ще ходя на техните сбирки.Тва нащо тука на нищо не прилича , всеки за себе си вече.

Е айде стига де.Кво па толко се издразни?Решаваш и идваш.Всички от София пътуваха сами,но отидохме и си изкарахме чудесно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ах кебапи с кебапите ви..............Между другото към 5 часа вечерта ходих до Пазарджик да купуваме един мотор и трябва да ви кажа, че в пазара има повече Хонди на глава от населението от всеки друг град!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно недоволни няма (само Стефан - ама то шофирането в БГ си е като лотария), пък и всички сме добре след кебапчетата-особено на Майната кучето :( .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е хайде сега. Аз не съм недоволен от срещата. Срещата си беше муцка. Само вижте емблемата на Хонда с кебапчета и ще ви стане ясно. Не доволен съм че си пръснах чисто нова гума и то не от евтините. Двете неща нямат нищо общо. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честно да ви каже не очаквах толкова сериозно да се получи ....много ме е яд че не дойдох но просто нямаше как да стане номера бях на 1500 км от БГ в Мюнхен...за съжаление ...но здраве да е разчитам да стане пак това ...тогава ще има какво да ви покажа ...пловдивчани очаквайте да избухна началото на др месец

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зеленикаквия драгстер с номер ВР6232 е моя добре е излезнал хахахахах а знака с кибабчетата е присто унекален хахахахах

аве CARBON тая мацка дето все около драгстера ти се върти по ме кефи :) :)

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно недоволни няма (само Стефан - ама то шофирането в БГ си е като лотария), пък и всички сме добре след кебапчетата-особено на Майната кучето :) .

ха ха ха бая човалче намаза това кученце етого гордия му собственик с чувала с манжата :);) ;) ;)http://img.data.bg/i.php?show=1006944&ctrl_id=6ft2mv#img

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зеленикаквия драгстер с номер ВР6232 е моя добре е излезнал хахахахах а знака с кибабчетата е присто унекален хахахахах

аве CARBON тая мацка дето все около драгстера ти се върти по ме кефи :) :)

 

Публикувано изображение

 

ими те покрай мен все хубавички се въртат а и зеленикаквия драгстер доста ги радва де хахахха ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....заеби мацките кажи кога ще свършиш силовия тунинг и ще видим най бързата Д13 -ка във Форума :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето и едно скромно клипче от мен - много бързи тези хонди бе, докато се наглася и ...http://www.vbox7.com/play:f0ab58a8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вожда! :unsure:

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето и едно скромно клипче от мен - много бързи тези хонди бе, докато се наглася и ...http://www.vbox7.com/play:f0ab58a8

хах. тая третата е мойта :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...