Jump to content
Майната

на гости в Пазарджик?

Recommended Posts

има ли навити от пловдивската бригада да направим една атака на Пейсбург? На само 3л бензин в двете посоки в икономичен режим е от Филибето !!!ето и темата http://forums.hondabg.com/index.php?showto...mp;#entry209697

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ако не ми изникне нещо друго може да ви посетя и аз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как бе. Ще си наглася програмата така,че да съм там!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е как бе. Ще си наглася програмата така,че да съм там:blink:

Котьо, аз може ли да дойда ама с Мазда? !!! :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М !!!,че колко е то София-Пазарджик,ша взема и аз да дойда :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М !!!,че колко е то София-Пазарджик,ша взема и аз да дойда :devil:

грубо 120-130 км в едната посока зависи от кой край на софия :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М !!!,че колко е то София-Пазарджик,ша взема и аз да дойда :devil:

Вземи и докторката за очите ми:blink:Ако ще има танци да дойдат Бенджи и Стамен:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще опитам да дойда, ей го къде е !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ако ще има танци да дойдат Бенджи и Стамен!!!

Хм ако и танци ще има значи ще идвам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

Алелее ко стаа тука бре? :devil: Още една Национална среща ли? !!! Ще е наистина чудесно да им дадем едно яко рамо на пичагите за първата им официална среща там:blink: То неофициални вече 2-3 си правихме там с Михо, Сашо и сие, а специално Михо ще го помоля ако съберем колоната да ни чака ( с Трабана ) както и предните ми идвания в началото на града, че няма по-объркано движение за мен от това в Пазар-а :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AERO-ШМИРГЕЛ

Ако ще има танци да дойдат Бенджи и Стамен!!!

Хм ако и танци ще има значи ще идвам.
Предлагам като се съберете в Пазарджик и като се видите и се нарадвате да дойдете да качите 5м/3 керемиди на покрива на къщата. После може да потанцувате, ще ви гледам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Предлагам като се съберете в Пазарджик и като се видите и се нарадвате да дойдете да качите 5м/3 керемиди на покрива на къщата.

Да дойдеме и септичната яма да оправим а?Пак ще се оплакваш ма май почваш да си правиш ташак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще бъде забавно да се изсипем там и да направим калабълък !!! Май ще си наруша плановете да не си идвам този weekend и ще се включа и аз в мероприятието.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да събирам ли пари за агне? !!! И аз няма какво да правя.А може да се врътнем из Пазарджик с отворени капачки на резервоарите?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това с капачките не хваща дикиш.аз съм с туба на тавана

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може евентуално и да потанцваме............в знак на протест !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за капачките и аз си го помислих да го направиме........то и без това няма тунджа в резервоарите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ще стане голяма работа тази среща. За агнето не е лоша идея. Що не?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Вие ако верно дойдете толкова мн народ напрао ще хвърлите в тъч мене ...и най вече тежко заблудените пазарджикшки..ъъххъ...селяни :) ако сериозно говорите за такава среща ...ще измислиме нещо голямо място да се сбереме ....и ще организираме после масово поемане на хмел :) ..аа ако не ебати гаврата ей :)хаха ти представяш ли си го тва ви Пз...ебати лудницата...Майна отпреде на колоната съм с жълтура ....ще се постарая да намеря нещо емблеми за трабанта нещо тайп р тва онова :) 601с тайп р :);););)п.п. а кви полянки си имаме нагоре в родопа :)

Редактирано от miHo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ще стане голяма работа тази среща. За агнето не е лоша идея. Що не?

Еи,това бее маитап! :) .......А и прогнозите пак са за дъжд. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие ако верно дойдете толкова мн народ напрао ще хвърлите в тъч мене ...и най вече тежко заблудените пазарджикшки..ъъххъ...селяни :) ако сериозно говорите за такава среща ...ще измислиме нещо голямо място да се сбереме ....и ще организираме после масово поемане на хмел :) ..хаха ти представяш ли си го тва ви Пз...ебати лудницата...Майна отпреде на колоната съм с жълтура ....ще се постарая да намеря нещо емблеми за трабанта нещо тайп р тва онова :) 601с тайп р :):););)п.п. а кви полянки си имаме нагоре в родопа :)

ехеее нямах си работа аз да пусна тема за збирка в пз и глеи ко стана-НАЦИОНАЛНА ха ха ха няма лошо идваите всички няма да върнем никой а за агнето незнам къде ще го печете хахаххаахха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

да повдигнем отново духа.........и темата ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво стаа тука ве .. май не ви е стигнала бирата на Узана ... :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и бира ли е имало ???Аз докато превърша с ракията и бяхме замазали свещите и ауспусите :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bobchu

колеги имало от вашия град пич с ник нешто от сорта полицая,трябва ми да разбера кои е защото 1 познат търси части за с 2000 и 4ул от някъде че именно този колега можел да помогне:Dмерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еййй спамаджии, стига лаф ами се записвайте да направим такава колона, че когато първата кола влезе в Пазара, последната да е още у Филибето :D:D:D:P:P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CARBON

колеги имало от вашия град пич с ник нешто от сорта полицая,трябва ми да разбера кои е защото 1 познат търси части за с 2000 и 4ул от някъде че именно този колега можел да помогне:Dмерси

не го знам колега кой е -пусни една тема 'кой е аджаба полицая-треами' и той се покаже :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

аз знам кой е ...ама не мисля че има части за с2000..пък знае ли човек...

Редактирано от miHo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Майна, а тез дето от София ще идеме къде требе да ни свърши колоната?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bobchu

аз знам кой е ...ама не мисля че има части за с2000..пък знае ли човек...

колега кажи поне как му е ника да не пускам безмислени темички.мерси

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bate_em4o

КВО СТАВА?шЕ ХОДИМ ЛИ ОТ пЛОВДИВ?Някъв час? :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Pepo

аз също съм навит да се ходи от Пловдив , само да се разберем към колко часа да се тръгва и от каде ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам 15.06 Неделя от 12.15 да се събереме на паркинга на Бултрако (таман ще сме си на място под логото) и 12.30 отлепяме. Кой дошъл-дошъл, по пътя ще караме бавно и икономично (60-80 да си личи че сме колона) и изостаналите ще ни настигнат. Съгласни? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вчера ходих до HAAS (влезнах в Пловдив по голямоконарско - от магистралата и после надясно) - до там се стига с 300 зора, по-нантатък също може (незнам до къде точно), но не може да се стигне до (мине през) кръстовището на 6-ти километър. Поне така казват...

Така е, сега правят кръгово движение на кръстовището на 6ти км, движението е отбито през с. Костиево, с. Радиново и Голямо Конарско Шосе. Има варианти за минаване и през Стамболийски или пък магистралата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я,направо по магистралата от Карловско шосе. :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а да се съберем на паркинга на "Практикер" и оттам да теглим към магистралата? Искам да е на безопасно за спиране място, да избегнем рискове с инциденти при спиране за среща директно на банкета

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а да се съберем на паркинга на "Практикер" и оттам да теглим към магистралата? Искам да е на безопасно за спиране място, да избегнем рискове с инциденти при спиране за среща директно на банкета

Там става.Майна,пусни последно къде и в колко часа(с големи букви) и да приключваме. :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Предлагам 15.06 Неделя от 14.15 да се събереме на паркинга на Бултрако (таман ще сме си на място под логото) и 14.30 отлепяме. Кой дошъл-дошъл, по пътя ще караме бавно и икономично (60-80 да си личи че сме колона) и изостаналите ще ни настигнат. Съгласни? :ph34r:

Майната, часа и датата ги каза вече, променя се само мястото, поради ремонта на участъка от 4 км. до 6км. и затова последно остава:ПАРКИНГА НА МАГАЗИН ПРАКТИКЕР НЕДЕЛЯ 15.06. СЪБИРАНЕ НА ГРУПАТА ОТ 14.15 до 14.30 часа, ТРЪГВАНЕ 14.30 ОТ ПАРКИНГА КЪМ МАГИСТРАЛАТА ПРЕЗ ГОЛЯМО КОНАРСКО ШОСЕ :ph34r: Който закъснее, маршрута ще е от там и ще има възможност да ни настигне, защото ще караме Цитат: 'бавно и икономично (60-80 да си личи че сме колона) и изостаналите ще ни настигнат'. :ph34r: П.С. Хубаво е да се разберем със Софийската група колеги, тъй като виждам че и от тях има много желаещи да уважат първата среща на колегите от Пазарджик, та за целта нека някой от тях поеме инициативата и да напише тук към колко часа смятат да тръгват те, за да се стиковаме с тях и да ги чакаме на входа на Пазарджик, та да влезем още по голяма група :cool: Редактирано от Olmy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Olmy

Има резон да е от по рано, а и наистина сме изтървали предложението на 'CARBON' в другата тема за час на срещата от 13.00 часа!

 

Гости не щете ли, барем да донесем салатата по комшийски? Няма само вие да бъхтете до Пловдив я:)

защо въобще питате-направо идвайте бре ако всички сте съгласни датата ще е 15.06.2008 само час и място да определим аз предлагам 13 ч на паркинга на главната :) на пз само че като гледам бая ще се съберам та...незнам дали ще има толкоз места хахаха но идвайте и да нема там има един хотел-Тракия -паркинга също е подходящ :):P:)

 

Айде сега последно в колко часа остава тръгването ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

Последно 12.15 събиране на паркинга на Практикер, 12.30 тръгване по Голямоконарска към магистралатаизвинявам се за машиналната грешка, дано не се обърка някойАко Софиянци искат ще се срещнем в 13ч на входа на Пазарджик откъм магистралата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...