Jump to content
Guest пламен1

Масло Cyclon

Recommended Posts

Guest пламен1

Колеги чудя се с какво масло да сменя предишното.В момента колата пуши синкав дим във високите обороти,обаче незнам дали го гори.Имам една изгоряла ламбда сонда и се чудя дали това не е неизорял бензин,понеже елконаджия каза че сместта идвала богата.По въпроса има едно масло ЦИКЛОН гръцко е,а във Варна си има специализиран сервиз и магазин/те са официални вносители/.Карал съм с такова около 4000 км на старото ми типо и не съм имал проблем.Чудя се само дали за хонда е подходящо,и се замислям дали минерално или полусинтетика да сложа.Моля дайте мнение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сега ще завалят едни мнения кой какво масло слага и как няма проблеми...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest borko

сега ще завалят едни мнения кой какво масло слага и как няма проблеми...

Ти пък :cool:Абе колега смения я тая сонда.Едно се е съсипало, ти друго ще сменяш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dzmeq

Колега, ако водещото за теб при покупката на масло е цената - купувай, във всички останали случаи забрави за тоя Циклон... :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest пламен1

Колега, ако водещото за теб при покупката на масло е цената - купувай, във всички останали случаи забрави за тоя Циклон... :cool:

Познаваш ли някой да е карал с такова масло?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ogo

Колега, ако водещото за теб при покупката на масло е цената - купувай, във всички останали случаи забрави за тоя Циклон... :cool:

Познаваш ли някой да е карал с такова масло?
Не познава никого, но е готов да "услужи" с "компетентното" си мнение. Типично по български....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gax

аз съм карал с "Циклон" полусинтетика - нищо ми няма, даже и в скоростната кутия сложих такова.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драги ми колега Ogo, "съвсем случайно" в продължение на три години бях търговски представител гуми и масла, така че прав си - нямам никаква представа от Циклона, и поради тази причина няма да занимавам колегите с 2-3 случая покрай въпросната марка, които не са никак похвални...П.С. Ово йе лично мнение и не ангажирувам никой со него :P Peace!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Така обосновано мнението ти е доста меродавно ;), но съгласи се,че форумите са пълни с 18-годишни експерти с мнение по всички въпроси.пс Подписа ти ме кефи ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм ползвам само добавките на Cyclon и от тях поне съм ужасно доволен ... ако искаш да си правиш експерименти с ефтини масла, сипвай Приста 10в40 временно... или ако ти изглежда по-ефтино, сипвай 15в40 ... мисля че беше 6-7 лв. литъра ... за 3 литра -> 20-30 лв. със смянатадвигателя ще го понесе, но след като разбереш дали е от сегментите... сипи си хубаво тънко масло 10в40 ... мотул или мобил ... карал съм и с двете, и за разлика от повечето колеги тука които боготворят мотула ... с мобил колата ми работи по-леко това горното май спада към оффтопик "с какво масло да карам" ;) самолинчувам се ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ако колата ти гори масло ще гори каквото и сложиш аз на предната ми слагах Мотул и не го пипваше ама сега Втека ми го гори пак Мотул всичко зависи от състоянието на двигателя и донякъде от гъстотата на маслото

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...