Jump to content
player

Има ли смисъл?!

Recommended Posts

бате линковете не ти бачкат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ти не си ли с карбуратор( ебаи чип си мисля че някак е малко ташак работа :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://cgi.ebay.co.uk/A-SPOON-ECU-CHIP-P06...VQQcmdZViewItemтова и това http://cgi.ebay.co.uk/92-95-Honda-Civic-de...Z1QQcmdViewItemотварят ли се сега...?!да 1396 кубика...но де да знам с тея работи поне 10-15 кончета няма ли да кача :( пише и от двете очаквана мощност между 7-20 :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1396 кубика се води D14-ката :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tazzz

Ако решиш да поръчваш тръбата с филтара и успееш да я поръчаш ( че за БГ незнам как ще стане ), брой ме и мен за поръчката, само ми кажи, за да ти пратя пара !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има теми за д13 и спортен филтър..прочетете ги малко и тогава поръчвайте...иначе само ще се набутате...а за чиповете от ебай по 5$ ги забравете...пък и тоя чип дето си го пуснал пише, че е за ЕКУ P06, което ако не се лъжа се слага на д16а6 , не на д13б2...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest west bam

http://cgi.ebay.co.uk/A-SPOON-ECU-CHIP-P06...VQQcmdZViewItemтова и това http://cgi.ebay.co.uk/92-95-Honda-Civic-de...Z1QQcmdViewItemотварят ли се сега...?!да 1396 кубика...но де да знам с тея работи поне 10-15 кончета няма ли да кача :( пише и от двете очаквана мощност между 7-20 :(

Да това се води Д14-ка колега ако е 1396 :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L
Отговорено (Редактирано)

.да си поръчам тея неща за моята д13б2 ?!?!?! немога да разбера за какъв мотор става дума д13б2 не е ли 1.3 ?и все пак ми отваря само филтура :( забрави за 10-5 коня по скоро като гледам 3-5 коня с 4ипа :(и филтъра

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно ще качи 3-5 коня, само дето няма да ги усетиш :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен няма да има никакъв смисъл от тоя чип, при положение че в Д13-ката той май не контролира нищо, свързано с двигателя ?? :( Някъде има блоковата схема на компа, не съм 100% сигурен, но май имаше нещо такова...само разни странични фактори се управляват от ецу-то. Плюс това е карбуратор ... който си бачка на базата на разни физични закони и няма нужда от външна намеса, освем някой да дърпа жилото... :(Относно интейка ... няма да има особена файда. Вместо него ако я поотпушиш със изпускателни и цялата генерация натам до края може би ще има доста по-осезаем ефект. :(Помисли върхуу варианта дуалкарб ... мисля, че NCN имаше такива от прелюд/акорд, ако са все още в него...а пък "куадрокарба" си е вече гъзария... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От това определено ще има ефект

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даммм колегата много хубаво ти го обясни, ако искаш по бърза кола продай Д13-ката, вземи една д16-ка и ще полуиш 50 коня разлика, която определено ще усетиш, но ако просто и имаш мерак на тая д13-ка, защо пък не, понякога от такива проектчета се раждат и хубави неща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зех решение ще събирам за малкият витек :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

правилно според мен :P:rolleyes::D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зех решение ще събирам за малкият витек :rolleyes:

правилнои стига с тоя малък витек ,моя е такъв ама нека дойде некой отворко да види дали е малък :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...