Jump to content
Guest al3x

Манчестър Юнайтед

Recommended Posts

Guest al3x

Ейй айде честита титла на всички фенове на Манчестър Ю :)аз лично е чаках 9 години :lol::angry::angry::drunk::drunk::rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....пфу аз се надявах на Левски да стане повече от 9 години чакам :drunk: ,ако беше с нас да играете и до продължение нямаше да го докарате ама айде радвайте се пък аз ще чакам още някоя друга година :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Miroslav.Ivanov
Отговорено (Редактирано)

Манчестър винаги ще бъдат номер едно в света :lol: :lol:Само Бербо да го вземат и това ще е вечния отбор - много им се кефяP.S Добре че го разкараха манекенчето Бекс

Редактирано от Miroslav.Ivanov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е най добрият отбор в света за мен:lol:!:P!:P!:P няма по добри толкова се изкефих че се смях на баща ми поне 10 мин да го дразня :lol: просто най ме радва големи мъже да ревът няма такава гледка но те си го заслужиха челси нека си ревът като един отбор женички :lol: А истинския отбор ликуваааааааааааааааааааааа :P Айде да им е честита и да си я запазят и другата година :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве за кво си говорите тука ... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

до последната секунда бях на тръни и ... изведнъж станах на крака :lol: и започнах да викам (от радост) :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това,че не са загубили мач не е критерий,че са най-добрия отбор този сезон.Много добре се видя последните три мача в лигата,как МУФК бяха тотално надиграни(в двата мача от Барселона и на финала от Челси).ПС:Не винаги побеждава по-добрият:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега както е при драга не е важно с колко минаваш на финала пред другия важно е да си преди него :lol: така и с мача може да си бил много добър да си изпуснал 100 положения/е ако ги изпуснеш надали ще си по добрия :lol: /но важното е че на дузпите са омазаха в калта което ги прави по слабия отбор! или поне лично мое мнение но аз съм силно пристрастен де :PЩом са били по добрия отбор е трябвало да не се стига до дузпи:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Уникален състав и уникален сезон за дяволите :P Голословните критики, няма да ни вземат титлата :lol::lol::lol: Момчета по добре е да честитите победата,от колкото да мрънкате кое е шано :P по бихте направили впечатление :P След като Роналдо обяви че остава в Ман Ю дано догодина да защитим титлата. :P:P:PМоля недейте да правите спорове, темата е пуснах за феновете на Ман Ю, да се порадваме взаймно :P

Редактирано от al3x

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol:

Ейй айде честита титла на всички фенове на Манчестър Ю :lol:аз лично е чаках 9 години :lol::P:P:P:P:P

Аз също. Паднах на колене когато Тери изпусна и се разкрещях все едно аз станах европейски шампион.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях за Челси. Манчестър са големи калитковци винаги, може би затова не ги харесвам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Аве за кво си говорите тука ... unsure.gif
За Хонди бате :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Челси били по-дори... :oТехният гол дали не беше малко късметлийски а?И аз пощурях от кеф когато Тери пропусна. Когато застана на дузпата си казах "Край, до тук беше".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) :) :D е няма по-голям отбор в момента от Челси в европа :) това е а ман не е велик , просто късмет и тук и в лигата , но това ще им е на тях :) големите играчи руни и тевез и роналдо нещо 75 мин неможах да им чуя името , честито на феновете на ман.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bobchu

чЕ И ДВАТА ОТБОРА СА ВЕЛИКИ ФАКТ Е ПРОСТО ЕИ ТАКА МИ СЕ ИСКАшЕ чЕЛСИ ДА СПЕчЕЛЯТ ВЕДНЪЖ САМО ДО ФИНАЛИ СТИГАТ И ВСЕ КЪСМЕТА ГИ НАПУСКА:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
Твърде много "български" коментари ... нямам намерение да правя анализ на мача, но нека защитниците на "късметлийската тема" да гледат първото полувреме - имаше само 1 отбор на терена, после да преброят колко пъти Тери и Чех правеха критични спасявания. Футбол - късметът е малка подробност, не причина. Най-хубавото е, че на никой фен на Юнайтед не му пука. Шампиони на Европа, Шампиони на Англия и влязоха на футболния Олимп през парадния вход! Фърги го заслужава, Гигс го заслужава, Скоулс и ... така до последния фен. Редактирано от GIGGS

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...