Jump to content
Mr.OFF

Rock-концерти -> коментари

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Тука при нас тая Събота имаше Рок фест с участието на 6 групи.... мнооо яко бешеhttp://www.katehizis.com/lives/livedet.php?id=1857пп... малко видеоhttp://www.vbox7.com/play:64c206b4http://vbox7.com/play:81615e2ahttp://vbox7.com/play:bfbeb5a8http://vbox7.com/play:594113bb

Редактирано от rollin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за фронт ъф стейдж.

+1 Front of stage Left ;);):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уууу, лоши хора беее, на АЦ ДЦ ще ми ходят... да ви е мноооого шумно, мнооооого рокаджийско и мноооооооооооого бираджийско, демек ма мноооооу гадно ;) Аз пък съм с билет за Сонисферата, а освен това мисля да се пусна на Спирит оф Бургазъм тази година, (Продиджи, Систем оф а Даун и т.н.).Тъй чи...до скуро пиенйе ;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

И аз съм некъде там на зоната от 75 кинтас около сцената сърчащ. До утре железари!

 

И яко АЦЕ/ДЕЦЕ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
:):):) Front of the stage - left Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Афтъра на Партиту ... най-вероятно ше е ТУК ! Ма за по сигурно .. ше се чуем по тИлИонитИ !! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

For those about to rock, we salute you!Ще се видим утре :Р :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Късно е вече,ама айй тъй на някой да му се намира излишен билет за продан за сектор "В"....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що за сектор В .. ве Мишо .. земай за ливадата и да пием бири на краче .... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остават 15-16 часа до AC/DC :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото ....,дълга и широка...,търся билета за моя колежка,на коята хем и се идва,хем сама не и се стои,а пък на мен ми подариха билет за сектор "В"...,виж че не е лесно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Схемата сложна ... емии , ако не са скиаме .. на "трена" .. скачай на афтърпартиту !! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Схемата сложна ... емии , ако не са скиаме .. на "трена" .. скачай на афтърпартиту !! :)

Ако чуеш нещо свиркай :) ,0888 949205

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Paulaner а и всички,Продавам билет за Сектор А, Блок 15. Ето я темата: http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=48001Който го урежда - да звънка.For all about to rock...До довечера! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей да не си забравите билетите!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тръгвамеееее . ;);):whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да го възпроизведа, затова само ще напишаАААААААААААААААААААААААААААААААААААААААА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който не дойде изпусна АДСКИ МНОГООООООО :D:huh::P !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Организма ми произведе оргазъм - Ангъс :w00t:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Първи клипчета в нета .... / качеството е отвратително , но поне дава някаква представа..... / за нивото на концерта :w00t:http://www.vbox7.com/search/?completed=0&a...x_q=ac+dc+sofiq :lol:

Редактирано от kokodaf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Концерта беше супер. Чакаме Металика :w00t:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко снимки от мен, за съжаление от към края на концерта, защото нещо ми се скапа SD картата на апарата и се затри всичко и само това е което успях да възстановя:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Концерта беше много як,но новината за смърта на ДИО направо ме попари.......................... :angry::lol::P:lol::lol: Жалко за големия пич с невероятен глас.................... :huh::D:P:( R.I.P. DIO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

София Rocks наближава кой ще ходи и в кой сектор. Аз съм Fornt of the stage. Някой друг там?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

София Rocks наближава кой ще ходи и в кой сектор. Аз съм Fornt of the stage. Някой друг там?

Епа язе баце, ама не помна дали отлЕво бех или отдЕсно :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Лева и десно имаше на AC/DC, тука е просто Front of the stage

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега си проверих билета, пише Front of stage - Left.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм там и двата дена .Билета не ми е под ръка и не съм сигурен , ама май беше Front of the stage.Взех го преди 3 месеца

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм там и двата дена .Билета не ми е под ръка и не съм сигурен , ама май беше Front of the stage.Взех го преди 3 месеца

Ако си дал 179лв значи е Front Of Stage :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ц.ц.ц .. ей само гъзари у тоя форум , аз цървула с Конова по бедност ше търками скамейкити на сектор Б с бинокли под мишница ! :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ц.ц.ц .. ей само гъзари у тоя форум , аз цървула с Конова по бедност ше търками скамейкити на сектор Б с бинокли под мишница ! :P

Ако ме смачкат 1вия ден отпред, 2рия правим бартер с твоя билет :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм там и двата дена .Билета не ми е под ръка и не съм сигурен , ама май беше Front of the stage.Взех го преди 3 месеца

Ако си дал 179лв значи е Front Of Stage :drunk:
ДааааБлагдаря за подсказката :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ние също сме там - и за двата дни :PЧакам го с нетърпение!@ iVo®o©KonOff - И ние сме в сектор В, но не мисля, че ще има нужда от бинокли :drunk:

Редактирано от UniCorn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ц.ц.ц .. ей само гъзари у тоя форум , аз цървула с Конова по бедност ше търками скамейкити на сектор Б с бинокли под мишница ! :drunk:

Ако ме смачкат 1вия ден отпред, 2рия правим бартер с твоя билет :P
Нема да ни смачкат,бреШа напрайме боен Хонда-Хеви квадрат :PПа и админа е там да ни варди ;):P Редактирано от marto_1.8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ iVo®o©KonOff - И ние сме в сектор В, но не мисля, че ще има нужда от бинокли :drunk:

Братле , има вервай ми ... земи си един за всеки случай , инак ние сме в блок 18 ... Абе , ко ше каете да спретнем мошна среща преди кУнцертЯ в кръчмицата "Баба Яга" пред стадиона в парка ! Предния път на ДицитУ там са сбиргахме и мушкахме лимунатки ! Начи , ако цугу-мигуту почва в 17:00 , както е обявено , можем към/след 14:00 да са посберем и да си спретнем групова бирена оргия .... ам ??! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@ iVo®o©KonOff - И ние сме в сектор В, но не мисля, че ще има нужда от бинокли :drunk:

Братле , има вервай ми ... земи си един за всеки случай , инак ние сме в блок 18 ... Абе , ко ше каете да спретнем мошна среща преди кУнцертЯ в кръчмицата "Баба Яга" пред стадиона в парка ! Предния път на ДицитУ там са сбиргахме и мушкахме лимунатки ! Начи , ако цугу-мигуту почва в 17:00 , както е обявено , можем към/след 14:00 да са посберем и да си спретнем групова бирена оргия .... ам ??! :P
Можееее

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ех само колко трудно ни навива тоя Иво брее. :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм в сектор А, блок 12, каквото и да означава. Исках да съм седнал някъде и да си поркам биричка. Не съм вече на години за "пред сцена" а и спомена които имам от Мейдън, нещо не се изкефих на това си място. А инъче за бирата - на линия съм. Само да се организираме - къде точно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...