Jump to content
daddy

Бургас

Recommended Posts

19h на паркинга на Метро. Аз съм малко на кантар, но ако бояджиите успеят да я изкарат на време пристигам.

Редактирано от Fiend

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще мина. Няма други значими пречки да не дойда на тоя етап, за жалост !!! Колегите, които подхвърлят за идването си направо да идват !!! Ше се съберем, къде ще идем :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако :whistle: всичко дотогава е наред може и аз да мина.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА ДА ДА! Искам много хонди на 26 ти , аз съм нов хондавелко и искам да се похваля с моето елегантно акордче !!! Кажете само къде и час.

Най-накрая още един музикант с акордеон да се появи! Росен пресен, разкрасен и боядисан (макар и с грешен цвят !!! ) ще съм на линия.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло срещичката беше интересна, дайте през есента да се събираме по честичко, че зимата стууд :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЯМа смисъл без това ходя само 3-4 коли редовно. :huh:

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре беше. Поздрави на колегите, които допълниха скромната бройка от шепа Хонди. Това, че бяха с други автомобили няма значение :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Считайте ме и мене към редовните ;) Въртят ми се 2 проекта в главата.. Първия е да направим нещо като брошурки с които да офертираме случайни хондаджии да идват на сбирките ни и да влизат във форума ни. Другия е след като се посъберем повечко сериозни, да си направим стикери на бургаския хонда клуб! ;) Готов съм да се заема с оформлението и на двата проекта и на следващата сбирка (тук също може) ще покажа какво съм подготвил : )

Редактирано от Royal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята хонделка е почти готова.Следващия път ако не ме досрамее може и аз да мина ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегите също да оставят мнение дали ще се събираме по средата на месеца.

Най-близка дата хем до средата, хем до неделя е 17-ти.

MUGEN_RR Тебе нали щях да те взимам веднъж? ;) ;) Следи темата, и ако колегите искат и по средата на месеца може да се съберем. А въпроса ти е излишен :P Нито приемаме, нито каним, нито гоним, нито събираме такса. Остава и такова свободно мероприятие да се комерсиализира. Ако и това стане напускам България директно ;)

 

Само да припомня, че вече 19:00 не е удачно време. Предлагам от 18:00 вече. Ще се върна назад в страниците, за да видя преди как и в колко часа сме се събирали по това време :P

 

редакция: по същото време миналата година сме се събирали от 13:00. Казвайте, и да не го мислим поне това :D Просто му дойде времето.

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М да за 17-ти звучи добре ! и от 13 часа (както едно време)КОлега пешеходец не се притесняваи да доидеш) няма да те изядем :D:P

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм пешеходец ... или по скоро VW драйвър моментно :P Но ако всичко е наред и аз ще мина да си почеша езика де :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво е това съкращение VW? :D Въже за дърпане ли значи съкратено? Обади се като тръгваш, да не те мисля!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А следващата среща кога е? А пешеходци приемате ли?

Приемаме, но ако доидеш със шкодата ще е по интересно!

 

...хайде и аз да се навра най-после тук.. :) :)

Случайно да е твои черен Дел Сол със софийска рег. спиращ в Лазур до блока над Пиргос? Рег номер: СА39** (или нещо от сорта)?

 

17 ми се струва ОК. Като час или 13.00 или 14.00 ми се струват най подходящи за да използваме максимално топлината на дневното слънце, ако има такова.

 

И тук Аз пак ще си направя устата да променим мястото на среща и да се събираме на паркинга на цурка (хотел Парк) в морската. Нито сме толкова много коли че да не се съберем, а и да има други клубове с които да се дублираме мисля че не сме толкова конфликтни че да е проблем. Последните срещи го доказаха, имаше какво ли не по тях. Все пак идеята се върти около туй чудо на техниката - Автомобил и разните му инкарнации!

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не. моята си е с Бургаска регистрация.. а и аз лично не съм виждала друг черен в Бс :) има само един синичък и един червен..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз, и аз ще дойда :) 17-ти от 13:00 ч. Ама къде? Аз приемам предложението на ZaRRicK, нямам нищо против.... Само трябва всички да изкажат мнение, че да не стане така, че да се разделим на два лагера без да искаме :D:):ph34r:;):P:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не. моята си е с Бургаска регистрация.. а и аз лично не съм виждала друг черен в Бс :ph34r: има само един синичък и един червен..

и два зеленички :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И още един червен до краставицата, срещу "Райфайзен", с черно-сиви джанти :):lol: По-темата : идеята на "ZaRRick" е добра от гледна точка на това, че застудява а там наблизо има къде да се скрие човек! А за 17-ти съм ЗА !!

Редактирано от Fiend

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, подкрепям промените и бих се радвал да се срещаме

На 17 октомври от 13:00 часа на паркинга на хотел парк (цурка) в морската градина.

Редактирано от Royal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уикенда на 16и и 17и, когато мислим да се съберем, се пада и "Писта Бургас" от националния рали шампионат! Дайте да измислим някво решение на проблема така че хем да гледаме ралито хем да можем и да се съберем!Давайте предложения!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

единствения начин според мен приятели е кам 18:00 защото ралито ще е поне до 17 часа :):P:D :D :D :D :) :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може на следващия ден след ралито

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази година на рали 2010 колеги ще има и една 5генерация сивик заради това ще си заслужава да отидем :D :D :D :D :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май е по-добре да пропуснем тая седмица и да се насладим на писта Бургас :DАз лично ще съм там.Ако искате да мислим схема кога и къде да се чакаме и да ходим заедно :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сагласен сам с теб колега да ходим заедно на ралито но какво?? ще кайат др. незнам :D :D :D:P:):P :P :P :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре ще има ли среща на метро и от колко часа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам вниманието е насочено към ралито, и среща няма да има, както вече намекна founder.

 

Просто липсва един "незначителен" ред информация от първа ръка, от който да разберем за края на състезанието в Неделя, и да посочим час за нашата среща...

 

Вероятно остава за 31.10.10 - Паркинг на хотел "Парк", Неделя 13:00 часа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде младежи, гответе се! А евентуално ако продължава да вали може да направим един плаж :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде се очертава да бъде срещата и в колко часа ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АМи пробваме новата локация близо до капаните че в тоя студ не е за хора да ни брули вятъра на метро. Така че:

в Неделя 31.10.10 - Паркинг на хотел "Парк", 13:00 часа!

Пък да види дали ще се засечем с други клубове, но аз мисля че това не е проблем, защото сме малко и отбрани интелегентни хора :blink:

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК :) Да видим колко сме сериозните в този клуб ;);););):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не забравите да си сверите часовниците тази вечер, нали връщат времето с 1 час.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...