Jump to content
daddy

Бургас

Recommended Posts

Аз нямам против. Свободен съм във всеки смисъл. Ако и други се навият ще се заформи...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май ще ми доиде малко рано. :rolleyes: Ако я бутнем към 5часа може и да успея!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това го разбирам като намек за преминаване към лятно време за срещи. Защо пък не? Само дано и други колеги четат темичката и пишат по нещо, че напоследък почти никой :)

 

 

zIatko, дано си прочел личното. Това е което можах да направя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 17h и аз ще имам шанс да се вясна. Тя моята малки киха и кашля от към трети цилиндър ама пак ще се дотътри :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се реши за лятно време не е казано че трябва да е в 5ч. Може и по късно(6 или 7). Нека народа да каже! :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така или иначе вече е светло, хайде да е в 19:00 ч., и ние да преминем на лятно време :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ли е? 4 коли? :) Добре, ще дойда в 19:00.

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ли е? 4 коли? !!! Добре, ще дойда в 19:00.

17 ; 19, последно колко часа бе хора?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам остава 19h, на линия съм !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 19ч. ще се видим тогава!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fast quiz:

Да земем да ги направим сяка седмица ли тез срещи?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друго си е сега с Хондата, а? :D:D Не се издържа... И аз не издържам, кара ми се, и затова ще си направя лека екскурзиика - исфирясвам към Пловдив, може и Габрово после (ако стигне ценната течност :D) На шипка е готино, пък и да се видя чат/пат с феновете, и като се върна може да изплякам едно заглавие за тема седмична среща. Тя да е освен месечната, и който му се "сбира" по-често - enjoy :DПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм съгласен да се събираме всяка седмица.То е ясно кои се събират постоянно било то за седмична,междуседмична и месечна сбирка.Общо взето съм ЗА.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,не е лоша седмичната среща,само че си изберете ден на които повече хора да са свободни за да има купон!И час подходящ за това!В Пловдив ни бяха в сряда от 19.00 и нямаше много желаещи в повечето пъти и после я направихме в неделя от 15.00 и така мисля че се получи по-добре!Аиде със здраве и поздрави от Пловдивските фенове;) пп-съжалявам за колегата рамо ,че идването му в Пловдив не бе чак толкоз приятно колкото е очаквал!Кофти е за добър ден да имаш работа с ченгетата и за добро утро пак. . .

Редактирано от Riko_Chervenia

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси;) И аз мисля Неделята за удачна ;)

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това няма нищо общо с прекарването. Пътя, и пътуването на обратно... всичко беше гладко, и повече от приятно.

(е, престоя малко ме трогна - почувствах се специален... много нежни и внимателни "сили на реда" ;)

Но просто така се случи.. Аз взимам само положителното - с вас си изкарах добре, с приятелите от града ви също добре. Всяко ядосване си е за моя сметка, а смисъл няма ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

седмичните срещи не са ли обречени на провал ?на 2-е седмици не е ли по добрепреди нали се събирахме и всяка седмица.. и идваха по 2-3 коли :rant: то 1-н път в месеца идват 4-5-6 ...... (малко !)какво остава.. за всяка седмица

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

седмичните срещи не са ли обречени на провал ?на 2-е седмици не е ли по добрепреди нали се събирахме и всяка седмица.. и идваха по 2-3 коли :drunk: то 1-н път в месеца идват 4-5-6 ...... (малко !)какво остава.. за всяка седмица

Обричате си ги сами! Щом никои не идва,значи няма интерес,щом няма интерес значи няма фенове. . . . . така мисля:shy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам кво лошо има да са всяка седмица! Ние така или иначе сме си около 10ина коли по редовните. И три коли да се съберем за два часа и една приказка пак си е далавера. Така и така сме по капаните :rolleyes: цаца и картофки нали има, лято е :) А и ще се прави сверка тука кои ще присъстват. Почти сигурен съм че поне по 3ма-4ма без работа ше се намерят секи път да убият малко време.

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

седмичните срещи не са ли обречени на провал ?на 2-е седмици не е ли по добрепреди нали се събирахме и всяка седмица.. и идваха по 2-3 коли ;) то 1-н път в месеца идват 4-5-6 ...... (малко !)какво остава.. за всяка седмица

Обричате си ги сами! Щом никои не идва,значи няма интерес,щом няма интерес значи няма фенове. . . . . така мисля;)
глупости говориш щом няма интерес значи няма ФЕНОВЕ - ;)!;)! ( това да ходиш по разни срещички не те прави фен.)мен ме кефи хонда карам хонда (Фен съм на хонда не на срещички) и ся кво правим не съм фен ли ??? ;);):D;););););):P;);) Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо аз си мисля, че няма смисъл от официални срещи всяка седмица. Малко коли се събираме попринцип. Според мен е по-добре срещите да си останат както е сега - през седмица. Но това не пречи някой ако има иедя да пише тук, може и да се съберем извънредно. ;);) Айде, приятно прекарване на срещата, аз не е сигурно дали ще успея да дойда, но няма значение. ;):spam:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това според мен трябва да го обсъдим утре на срещата а последно дали ще има ? и в колко е чесът е :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Окей, засега не виждам някаква инициатива за час, или въобще инициатива за среща утре, така че си пиша каквото ми хрумне. В 15.00 съм там, понеже ако никой не дойде да използвам малко от неделята, и да си спретна един маршрут извън града.. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Окей, засега не виждам някаква инициатива за час, или въобще инициатива за среща утре, така че си пиша каквото ми хрумне. В 15.00 съм там, понеже ако никой не дойде да използвам малко от неделята, и да си спретна един маршрут извън града.. :P

Дайте ако искате да е към 17 часа че да има време за разходки преди това. Аз вече съм пълноценен "ХОНДАДЖИЯ" с кола :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-после... Не си само ти. Още един хеч е изкаран на пътя. Дано дойде :P Добре, нека е 17:0017:00 първи път :P...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета и момичета срещата остава за 19:00 часа на МЕТРО :P ТАКА ЩЕ Е НАЙ-ДОБРЕ ЗА ВСИЧКИ П.П. И АЗ ЩЕ ДОЙДА :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен и 17ч и 19ч ме устройват, така че чакам потвърждение за някой от двата!

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм в играта само кажете точно в колко :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм в играта само кажете точно в колко :)

Дидо каза 19 така че нека да е 19 часа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз наи вероятно ще мина :)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде бе, само аз ли липсвах :):D:) Ама поне пак бях заедно с две хонди,че и се возих в едната :D:( Я споделете как мина срещата:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повече от добре. Без подробности :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра беше, аз съм доволен!

 

И време е за поредния FAST QUIZ!

Какво ще кажете за тази локация, като за място за срещи: Паркинг (бивша спортна площадка) пред психото в Морската Градина!

Публикувано изображение Публикувано изображение

 

Мястото е просторно и обикновено е празно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вечер е пълно :D с комари и други неща :D :D :D:) за през деня за срещи сякаш е добре :D игрището не е малко :Dно дали някои не го използва през деня да играе или нещо подобно ?(все пак е игрище)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ми се идва и на мен ама все още нямам хонда :D след месеци може да се видим.Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе днес ще се съберем ли? Нали е средата на месеца? Много сме несериозни!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е, несериозни сме ;) Но какво да се прави...трябва да пишем в темата в началото на седмицата, за да може евентуално да се съберем в неделя. Схемата е сложна ;):D:dry::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли среща скоро или не? И кога ще е, къде ще да е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да на 30.05.2010 ! НО НЕЗНАМ КАДЕ ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...