Jump to content
daddy

Бургас

Recommended Posts

Къде сте бе,банда?! ;)

Тази неделя срещата на вече добре познатия ни Мазда-клуб ще се проведе в 18 часа на Лукойл (на изхода към Сарафово, до Пежо). Ще се ходи на някакво заведение в Сарафово, което някой от нашите (не помня кой) беше предложил на последната среща.

Почти по традиция ВСИчКИ СМЕ НАЙ-ПРИЯТЕЛСКИ ПОКАНЕНИ на по студена бира (кола,сок или боза) и сладки приказки.

Надявам се този път постът ми да не остане пост в пустиня ;) , влизайте от време на време в този сайт, ей! :Р

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех,Светле, как ме изпревари начи! Това беше моя реплика,трябваше аз да...бадига-бадига...Ще ти го върна на отсечката към Сарафово ;))))))))))))))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя 06.09.2009 г. Мазда клуба се събираме на бензиностанция Лукойл на изхода за Поморие и после ще отпрашим към Сарафово за по биричка! Който има желание за разходчица да заповяда! :lol:

Къде сте бе,банда?! :lol:Почти по традиция ВСИчКИ СМЕ НАЙ-ПРИЯТЕЛСКИ ПОКАНЕНИ на по студена бира...

Малко "ъпче" :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми тъкмо ако единият остане незабележим,поне другият...хахахаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, за съжаление тази неделя ще трябва да я пиша дъждовна , 4е утре рано рано пътувам към Варна понеже имам изпит. Но на следващата ще се постарая да си домъкна задника ;)Поздрави на вси4ки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на всички от клуба на мазда :huh:

Тази неделя срещата беше скромна, но сплотяваща ;)

Надявам се да продължаваме така и за напред :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нещо тази седмица ще праим ли или кога ще се видим пак че се затъжих за вас :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има желаещи тази седмица сме на "Маргарита" в Славейков тази неделя!

Намира се до " Златното пиле" срещу "Практикер"! /друго друго намира се до 11 блок/ - за всички който не разбраха да влязат във форума на мазда http://forum.mazdabg.com/viewtopic.php?p=174766#174766 и там я има и схемата - как да стигнете до заведението :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) упс :lol: забрави да ви напиша в колко е срещата

в обичайното за нас време 18:00 :) очакваме ви :ppp:drunk::beer::D:P;):huh::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми нз дали ще успея да дойда ще се опитам но не гарантирам (най-вероятно няма да мога щото съм на рожден ден... ) а които се е затъжил за мен на 15 от 11-12 чеса съм на моста може мине ме види :

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой нещо за днеска ще се ходи ли някаде или не аз съм навит за ходене на някаде по всяко време :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eй колеги бутнете едно рамо с търсенето на квартира тук в Бургас,ако някой знае нещо хубаво до към 300 кинта да пише :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нз както кажете тоз път ще остана за повече време :P таз неделя май много е късно да се оговаряме ама ако има навитаци няма никъф проблем :punk: а пък ако не дайте другата неделя се видим че почнах да плачкам за вас :P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде бе пичове,някой нещо няма ли да предложи-всички знаем да питаме :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми аз предлагам другата неделя да се съберем в 19:00 на метро да се видим че вече се за тъжих за хондичките ;( :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми то другата неделя е 27-ми то тогава си е срещата определено ще се видим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Honda Клуб ;) ;)

Mazda Клубът ще се сабираме

в неделя (20.09.2009) в обичяйния ни час 18:00 на паркинга на Капани

Който желае може да заповяда ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми попринцип ще правим се пак е месечната ни среща :) аз ще дойда ама може малко да позакъснея ...смисл да дойда към 19:10-19:15...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз, и аз :) ще дойда. Най-накрая! Много ми домъчня за вас. :) Че и във форума не бях влизала доста време... :) Айде до утре, колеги!П.п. Феникс, мойто момче, оглеждай се малко като вървиш из центъра, ако обичаш! :D:P:P:bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз, и аз :P ще дойда. Най-накрая! Много ми домъчня за вас. :) Че и във форума не бях влизала доста време... :P Айде до утре, колеги!П.п. Феникс, мойто момче, оглеждай се малко като вървиш из центъра, ако обичаш! :bow::bow::bow::bow:

:О че къде си ме видяла :) тцтцтц еххх начи викай по силно другия път като ме видиш :) къде точно си ме видяла доло до хотел България предполагам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Sanchesss неска ти що не гледаше по хубаво докато си караше хонделката а :offtopic: до НХК мина до мен точно и не се обади тцтцтц :D

Редактирано от Phoenix_bs

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой случайно да има познат който продава 14' ки лети 7.5ж???ако има някой нека се обади че ще изсипвам хондицата на земята...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички от мен....та едно пиленце ми каза че ще получим хавлените кърпи в понеделник...моля ако някой от по-долу изброените се познае да ми се обади:Brutalism Станислав Недков Бургас 2dida87 Диляна Димова Бургас 3Fiend Кирил Димов Бургас 2MUGEN_ Валери Георгиев Бургас 1Rumaneca Павел Иванов Бургас 1Sanchess Саня Върбанова Бургас 1....за да може да се уговорим да си ги вземете от мен....аз се познах,сега да ви видя и вас!Опс тела ми е 0885 811290-Диляна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напомням на всички които са поръчали кърпи(гореизброените)....обадете се да се разберем как да си ги получите.Поздрави!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На последната среща бяхме говорили да вземем паста на 3М на партия някой да се вклиучи в играта за сега се аз и Пламката

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте накави цифри за тая паста!

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами засега няма точна цифра. Ще видим в понеделник с Красьо нещата на "3М" и ще пишем. Грубо предположение е да ни излезе по около 10 лева на кола, но това зависи от конкретната нужда и дали ще вземем на грамаж или ще разпределяме цяла опаковка...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тая неделя гледам е последна. Ще се посъберем ли да се видим и разговорим?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми аз съм там ако ще и сам да съм :o само трябва да оточним чеса вече дали ще минаваме на зимното време тоест в 13:00 или още ще сме в 19:00 :? :D Аз предлагам тази седмица последно 19:00 и от другата вече в 13:00 :o За да може да няма объркани и т.н. и вече на срещата да мислим по въпроса дали ще сменяме чесът :)

Редактирано от Phoenix_bs

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две птички пролет не праят!Нулев респонс!Да разбирам ли че тоя месец пропускаме!?!?П.С. В 13.00ч. едва ли ще е подходящо точно тази неделя като се има предвид, че има рали в Бургас и сигурно ще има желаещи да гледат (като мен).

Редактирано от ZaRRicK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е що те сиг. ще дойдат и други просто не са погледнали темата ла у ще има хора най-вероятно така че по добре да отидем :) а и това за ралито съм съгласен щото и аз ще ходя на ралито ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много добре се получи срещата !!! надявам се да ви е харесало кафенцето в което отидохме :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей голяма съм марда! Писах, писах и накрая кат стана време забрайх да дойда!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е карай е случва се да забрай човек :lol::P :P ама гледай да не ти става навик :D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...