Jump to content
daddy

Бургас

Recommended Posts

Оооо ти се авърна бе приятелю,напусна я тая София и ся нямаш търпение да ни видиш......ми трябва да има нещо нали е последната неделя! :P п.с.Ачо къв е тоя парадкос бе хем изтънчени дами хем хабургери маат в Макдоналдс.....виш ква била днешната младеш :):lol::lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хмммм и на мен ми се приходи в Макдоналдс щом хондаджийките редовно го посещават..........кога е следващата среща? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, Диде ... ужасна работа ти казвам.. децата немат спира4ки :lol: маат ли маат кифтета и фафли , а ти за Макдоналдс се 4удиш :lol:Майна, аре бе, ей къде е Бургас. Ела да са намааме кат манекенки в Макдоналдс :lol: Таа к´во викате за утре?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми дайте да се съберем в 19:00 на метро ако искате както обикновенно :lol: а нали се говорише нещо за това че ще се събираме с маздите смисл ще ходим на тяхната збирка или те ще дойдат на нашата дайте да оточним нещата :lol: че да не стане пак някво объркване :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми се струва, че не утре (23.08), а следващата седмица е последната Неделя (30.08). :):P Пък когато кажете, тогава ще се съберем. :lol::lol::lol::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бе и аз знам ама дайте по често да се събираме че почнахте да ми липсвате ;( :):lol: :lol: :lol::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам нищо напротив. Даже мисля, че веднъж бях предложила да се събираме всяка втора и последна неделя, ама..... :lol: Но сега мисля, че ако се уговорим за утре, най-много да сме 2-ма, 3-ма, защото повечето колеги си знаят за последната неделя. :lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е като сме 2-ма 3-ма не означава че неможе да си прекараме добре :):whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :ppp :ppp :ppp :ppp :ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми се струва, че не утре (23.08), а следващата седмица е последната Неделя (30.08). :ppp:ppp Пък когато кажете, тогава ще се съберем. :whistle::whistle::whistle::ppp

НЕ! И на календара тъй му се струва :whistle: Но и аз така - когато кажете...А, да, и благодаря на феновете на другите две марки за идеята, мястото и т.н.! Добре изкарахме :ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре. Ще дойда утре на Метро, но трябва да обещаете да ме черпите един сок. :whistle::ppp:ppp:whistle::whistle: А ако нямате нищо против, може да се съберем (силно казано :whistle: ) по-рано.

Редактирано от Sanchesss

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми както прецените намен ми е се тая просто да сме повече хора :whistle: аз ще се обадя на красимир и на анна да им кажа че неска ще се събираме :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля,моля,идеята беше лично моя,не че си прося благодарности,хахаха!Та станало е недоразумение,никой нищо не е запомнил,явно защото много се е забавлявал :РТа припомням ви,че говорихме как днес има саунд-тунинг-фест в лъка,на който ще ходят не само "наши" :whistle:Извинявам се,че не влязох по-рано да ви припомня,щях да се радвам да ви видя там... :whistle:,но нямах тази възможност.Аз следобед заминавам (без кола),ако някой успее да дойде...ще е супер. Ако ли не,ще пробвам да снимам. :whistle:))А вие довечера не се забавлявайте прекалено много без мен :Р:Р:Р

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега научих,че маздаджиите се събират в 18 часа на паркинга на капани,ако някой има възможност и желание...А това те да са ни на гости беше наистина за позледната неделя-30.08.'09

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми както кажете аз искам но кажете ако няма да знам да се оговарям за кафе ла у ;(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази неделя, 19:00ч. Метро ??? Вече е официалната ни месечна среща :lol::lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗДРАВЕЙТЕ,КОЛЕГИ :lol:ПРИПОМНЯМ ВИ,чЕ ТАЗИ НЕДЕЛЯ, 30.08'09 щЕ ИМАМЕ ГОСТИ ОТ МАЗДА-КЛУБА, КАКТО СЕ УГОВОРИХМЕ НА ПРЕДНАТА ЯПОНСКА СРЕщА В КРАЙМОРИЕ.НАДЯВАМ СЕ ДА СЕ ПОЛУчИ ПОНЕ ТОЛКОВА ХУБАВО И ДА ИМА ПОНЕ ТОЛКОВА ХОНДИ,КАКТО КОГАТО НИЕ ИМ БЯХМЕ НА ГОСТИ :lol: А,ДА МЕЖДУ ДРУГОТО чУХ НЕщО И ЗА МИЦУБИшИТА,ТАКА чЕ...ГОТВЕТЕ СЕ ЗА ЯКА СРЕщА ОТНОВО :lol:))))чАСЪТ И МЯСТОТО СА ВИ ПОЗНАТИ- МЕТРО,19:00

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при всички положения ще дойда но не гарантирам за колко време ! но със сиг. ще се запиша :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам само да почартая че миналата неделя 23 нямаше никой на метро аз аз останах с впечатлението че все някой ще дойде,ама на кисмет(както казва един френд).Надявам се тази неделя да стане добра сбирка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази е последната неделя от месеца и би трябвало срещата да е на ниво.Ако вси4ко е наред и аз ще мина да ви видя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее и фаундър, ако успее да дойде много ще се изкефя :) А ще има ли и мазди, митсубишита последно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има,аз повече се притеснявам хондета дали ще има,че нещо не се вясвате в тоз форум... :);););) Айде до после :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се получи доста добра среща.Направо се накефих... Само каде ни куца организацията за колоната ама кво да се прави не се разбрахме нещо....Следващия път ще се организираме. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдам маздите няха далеч по строени. Правят ефектен "ентранс".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това вече е истинска среща. Бяхме доста Хонди, дано да е така и занапред. ;) Някои хора :) даже и не разбраха къхде ще се ходи, но аз по едно време изпуснах колоната (брех тия Хондаци много вървят :) ), добре, че зад мен имаше колега, който знаеше къде трябва да отидем.Следващия път ще се изчакаме да тръгнем всички заедно от Метро и ще караме баааавно. :D;):P:P;) Аз ви предлагам следващата ни среща да е след 2 седмици, на 13.09., за да може да се виждаме по-често. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

организацията беше кръгла 0-ла ! :) :) :D иначе имаше доста хондички спрямо предишни срещи ;)евала на неичо(змея) ачо (фоундер) и на другитре които направиха по късно шоуто :P

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не. Обикаляхме сe по дупките и си близахме пръстите ;-]п.п. Другия път аз ще ви направя организацията, а пък вие за да ми се реванширате ще ми пуснете Ней4о Змея по прашки :D:) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сефте :D:):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://www.imgwiz.com/view.php?filename=99P1010775.jpghttp://www.imgwiz.com/view.php?filename=53P1010776.jpghttp://www.imgwiz.com/view.php?filename=34P1010777.jpgСнимки на "късното шоу" няма! ;) Който видял - видял ;) До скоро на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не беше среща,а цяло събитие,ей! ;)А аз така и не успях да преброя колите,но мисля че бяха над 30 общо...Силно !За организацията незнам,ама паркирането ни е под всякаква критика,хахаха!Май на късното шоу бяхме по-подредени :Р

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе следващия път дано да сме пове4е.Аз се надявам пак да имам възможност да ви навстя ;)И който дойде последен той плаща сметките ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И който дойде последен той плаща сметките ;)

Значи да съм на Метро още от 18:00 :lol:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ееее толкова исках да дойда на тази среща, а не можах :lol: ... ама кво да се прави - работа ;) надявам се ве4е другия път да дойда и аз с фОундера ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам пак, отново, да ви попитам дали имате желание и възможност да се съберем по-рано - на 13.09. "Не" не се приема за отговор! ;);):lol:

Редактирано от Sanchesss

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави от Мазда, и благодарим за веселата срещичка, аз бях единственият който се намърда между хондите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

поздрави и от поморие,и следващия път ако няма място повече няма да дойдем,то нямаше даже кой да базикна че втека му е като пракосмукачката ми само 1 чупен мустанг! :hondarulez:))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ангеле, как може да ти е токова бавна колата:lol:))))))))))))))))))))))))))))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя 06.09.2009 г. Мазда клуба се събираме на бензиностанция Лукойл на изхода за Поморие и после ще отпрашим към Сарафово за по биричка! Който има желание за разходчица да заповяда! ;)

Редактирано от petrovasv

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...