Jump to content
daddy

Бургас

Recommended Posts

:D извинявам се че пускам този отговор тук но не намерих тема-срещи и колеги от Айтос.днеска бях цял ден в този град и ви казвам че не знам дали Перник е град на Голфа ама Айтос определено е.броих на 10 автомобила 6 бяха Голф. :D към колегите от бургас-я направете едно походче натам ,че да видят в този град ,че съществуват и автомобили с марката Хонда бре :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз често минавам през Айтос по работа. Знам какво е положението. Мернат ли Хонда започва едно даване на газ :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На "Метро" или ще се пробва предложението на "ZaRRicK" ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този път аз пропускам, че ще съм в Сф и може би там ще ида.И още едно предложениице:Освен площадката пред психото има и едно ново паркингче на колелото за Несебър, на края на велоалеята покрай парка. Правено е за желаещите да наблюдават пилета на езерото и солниците. Предполагам по тва време ще е празно. Капацитета му е малък, но нас ни устройва. Правата след лукоила за гонкаджиите е на 30м. Самия паркинг е на самото колело.Остава обаче и на двете места проблема с насекомите/комарите, както спомена и КИро.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Къде се засили пък ти в София? Поздрави на тамошните колеги ;) Пък ако имаме нужда от разнообразие от място за срещите, нека го решим колективно на познатото "Метро"Не чрез форума, че е доста по-трудно ;) Ако искате нещо по-екзотично след срещата, може да не се "капаньосваме" пак на обичайното място, а да отскочим до Сарафово например. Там сме ходили с някои от вас заедно с Мазда/Митсубиши клуб. Прилично е мястото за отсядане, и е с гледка към целия бургаски залив. Или където се събрахме ПАК с Мазда/Митсубиши малко след Черноморец. Друго приятно близко място са заведениицата преди Нефтеното пристанище - пътя след хижа "Странджа". Аз като цяло не си падам по заведенията, но от там останах очарован. Много видове риба се предлага, спокойно е, пък и гледката не е за изпускане. В една от следващите срещи ще ви офертирам и за ходене до "Медни Рид", ако естествено се намерят съмишленици на карането на места без светофари ;) Пък който се навие ;) До 30-ти Неделя!

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано незавали ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 19ч. на метро ли е последно срещата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано незавали ;);)

Май трябваше да не я мия моята ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много несериозни, никой не дойде а аз едвам стигнах до метро!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Айде бре ... къде са ви снимките да ви скиваме кво сте направили днес  :P:blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях там към 19:20 и се засякох с колегата "K1r1L". При този дъжд който се изсипа се предположи, че среща едва ли ще има и си заминахме!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Няма такива :P Голямо се изсипа точно за срещата. Пак добре, че не беше градушка.

Публикувано изображение

Житомире, аз се отбих до ОМВ-то. Никой не мернах на Метро и продължих :blink: Разминали сме се..

п.п. аз ли подраних ;) ... както и да е

Редактирано от pamo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не си струваше чакането в тоя дъжд0-> беше бедствено положение направо ! :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия ващи хонди неплуват ли е че бедствено полужение ?Аз нам един прелюд газеше яко във водата до прозорците и нищо не го спря.Кире само оправдания от теб ,ако имаш проблеми с водата да ти мотнираме перка бе :0 хахахахахаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че аз бях там водата ми стигаше до фаровете още единия е пълен с вода дори :)защото му бях забравил капачката отворена :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре в 17:00 на Лукойл-а по пътя за Созопол ще се събират японки :thumbs2: Който има желание да заповяда. Сега научавам - сега пиша..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от наще някои ще ходи ли ? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Зависи от времето :Dп.п. Аз мога ли да се причисля от "вашите" :D

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D:o:(:D:D:P:P:P:huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще ходи ли? Ако се задържи така стабилно (да не вали много) времето де!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Памо е тук при мен и каза, че ще ходи на 101%.Може би и аз ще отскоча с него.Дайде да се съберем някъде и да ходим заедно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре звучи! Къде искате да се съберем, че да ходим заедно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако невали и аз сигурно ще доида !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как е хонда фенове ще има ли среща на27.06.2010 ?:unsure::);):);):bg: :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета и момичета, ще дойда на срещата за да се разберем там , но нека го напиша тук.Ако някой ще тръгва за националната още в петък може да пътуваме заедно.За сега сме се разбрали в 8.00 да тръгваме от ЛукОйл-а на магистралата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В 19:00 ако няма порой, градушка или цунами елате да побъбрим за биг срещата, или просто така.. Метро, къде другаде :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много слаби срещи , много слабо записване за националната ... чувствам се ужасно :blink: все едно в Бургас феновете ги няма ...Памо да не сме само двамата на срещата - ела утре да пием кафе :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

колко часа ше се трагва .... аз сигорно ще дойда но сам сам.. в колата за сега... но ще ме удари в кръста :rolleyes: иначе сам ЗА :)ето линк за маршрута : http://www.bgmaps.com/routing.aspx?sid=31c...acd07fc79bd18e5Ямбол,Сливен,Ст.Загора там кво става ще ни чакат ли да сме заедно ?

Редактирано от ecs

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе , тва си говорим за срещата утре, месечна , на Метро в 19 часа :)Иначе тръгването нали ви писах.Който тръгва в петък може да пътуваме заедно.Аз тръгвам в 8.0 от Лука на магистралата, за да хвана ямболска, сливенска , старозагорска група и да сме преди голямата жега на място :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За утре и аз сигурно ще доида!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще съм на НС 2010, но в събота. Кой знае стикерите как ще се получават?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще ги раздавам :lol:Днеска на срещата ще ви кажа кога и как :)Ачо

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите колеги.ако има някои онлайн от Бургас,моля дами кажете днес ще имали срешта на метро паркинга и в колко чеса.Благодаря ви предварително. :lol::D:):):D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите колеги.ако има някои онлайн от Бургас,моля дами кажете днес ще имали срешта на метро паркинга и в колко чеса.Благодаря ви предварително. :lol::D:):):D:D

19 часа на Метро Паркинга колега !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здравейте колеги :D на мен се падна честа да пусна и тази тема за което ви благодаря :P МЕСЕЧНА СРЕЩА:DНека да се съберем на 25.05.08 Неделя в 19:00 ч ПАРКИНГА НА "МЕТРО" :lol::D Силно се надявам да се съберем повечко Хондавелки :P п.с: Искам само да кажа,че занапреде месечните срещи ще се уговарят в тази тема :)Надявам се да стане традиция и нека правим месечни срещи всяка последна неделя от месеца :) БЛАГОДАРЯ КОЛЕГИ :P

Редактирано от boro76

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеите колеги.ако има някои онлайн от Бургас,моля дами кажете днес ще имали срешта на метро паркинга и в колко чеса.Благодаря ви предварително. :) !!! !!! :hondarulez::rolleyes::blink:

19 часа на Метро Паркинга колега !
мерси.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ЩЕ ИМА!ДНЕС В 19 ЧАСА !!!Да вземем да се посъберем, че направо ме е срам като знам колко коли ще ходят на национална от Бургас ...

Редактирано от Founder

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета и момичета, правя всичко възможно за да задържа още 3-4 часа тоя порой който се заформя !!!Не се жалете, а елате да се видим !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...