Jump to content
daddy

Бургас

Recommended Posts

Хай! :P И аз да изкажа мнение. :( Аз попринцип съм ЗА идеята за 2 пъти в месеца, но както решите вие. А относно часа най-най-добре е от 19:00, тъкмо вече по това време става прохладно. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е от 19:00 ще имам по-голям шанс да дойда, че да се запиша най-накрая :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно няма възражения и схемата вече е 19:00 на паркинга на МЕТРО а датата е 31-ви :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямате никакъв проблем там съм :lol::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От другата среща и аз ставам редовен вече :huh: и ще идвам с посетител сигурно...ей тая сладурана малка Публикувано изображение Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нали щяхме да се събираме последната неделя от месеца??? :o а сега гледам на 25.05. ??? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно няма възражения и схемата вече е 19:00 на паркинга на МЕТРО а датата е 31-ви :o

на 31 е в 19:00 на паркинга на метро ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде гответе хубавиците неделя от 19ч на Метро да сте там сичките не се приемат никакви извинителни бележки дори и от родителите аааааааааааааааааааааааааа :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме ;):D :D :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги какво стана със срещата пред МЕТРО колко бяхте?аз малко закаснях и нямаше никои като отидох.бях там в 19:40ч. и имаше две-три ОПЕЛЧЕТА :(Събирахте ли се ??? Срещнах 3 хондавелки на сфетофара на мола ама незнам дали са били от срещата???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей. Да, имаше среща. Ами значи направо сме се разминали за секунди, понеже и ние доста поседяхме на Метро (е, накои само де ;) )А пълния състав още е МИТ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей вие ли бяхте на сфетофара???Аз карам червена Хонда Акорд А20А1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако си видял колона (каква колона изобщо са четири коли :) ) от 3 хеча, и догонващо ги Сивик купе на опашката значи сме били ние... ;) Аз не видях червен Акорд (голяма блейка съм напоследък), но живот и здраве(най-важното) пак сме там на края и на този месец.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не можах да дойда, защото решавах листовки. :P Тук е момента да се похваля, че ги взех от първия път само с 2 грешки! :P:P:P Живот и здраве ще се видим на следващата месечна. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой от тука ще тръгва ли за националната в петък и кога?Аз още се чудя дали да отида,ама няма да е с колата сигурно и ако има някой място, тва е още един + да се напъна и да отида да го ева.. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как прекарахте на националната :o;) добре ли беше :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как прекарахте на националната ;):P добре ли беше ;)

Не добре, а СУУУУУПЕР :P:P Всичко беше както трябва. Прекарахме много готино. :o Особено шествието беше просто......нямам думи да го опиша. Аз снимах от люка на един Прелюд и сега като погледнах снимките и като видях наистина колко коли бяхме и ми капе мед на сърцето. ;););) До по-следващата седмица, колеги. :P;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

радвам се че сте прекарали добре :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдееееее стягайте Хондаците. Не остана. :lol::D П.п. Пак ще помоля (напомня) :) ако имате излишна лепенка на клуба да ми донесете една в неделя. Тенк ю предварително. :D;):D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На таз среща елате колкото може повече хора ще има кораво снимки :) (сън) !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз събота съм на сватба,и ще дойда като терминатор сигурно :)))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното е да се дойде :) и да си прекараме яко !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този път ще дойда и аз със зверчето :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде наще неделя да сме на линия :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от 19:00 на метро ли ще е?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да в 19:00 на МЕТРО !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да взема иа з да доида :D:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тра ла ла , кой най-бързо се прибра. :):D Киро, бива ли такова нещо, да ми отмъкнеш лепенката под носа!! Човекът иска да ми я подари, апък ти я гепи набързо. На задното стъкло щях да си я лепна. :D:D:):):P:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой иска да види снимковия материал от днеска да кликне Тук. Неска се получи много доволна среща :D много яко си прекарахме да се надяваме че ще има още по хубави срещи.П.П. Ако някой иска да не му се вижда регистрациония номер да ми пиле едно ЛС и ще редактирам снимката :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм с много добри впечетления макар че бях за пръв но не и за последен път :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

да пишете кога пак ще е следващата :D

Редактирано от SDboy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да е на 12 Юли. :) Също така предлагам някой път да се организираме и да отидем на пикник. :) А преди малко получих предложение като се съберем да отидем на полигона и да си направим малко шоу. :D:):D:D Поздрави на всички. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За полигона съм съгласен ама няма книжка и да мога да карам то така гадно ;( :D ама съм напълно за и за питника и за полигона освен това може да се съберем нещо палатки работи да измислим нещо по тоз въпрос :) какво ще кажете :). Никой обаче не коментира снимките еи :D

Редактирано от Phoenix_bs

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М дам добре се получи,но защо сме толкова малко ;( ПО принцип ако искаме по хубава среща ще трябва да се помъчим всички заедно да повикаме познати ,приятели и така нататък :) Защото ако се разчита само на темата ,ще сме си пак само обичайните,дори както се видя и многоот нас забравят за срещата.ПП: Киро обаче е виновен задето ни изгониха така позорно ,всяка седмица да се събира с опелите срамота :D:) ПП2 : снимките са хубави ,но са малко колите на тях,те опелите бяха повече ,но пък за сметка на това бяха по грозни :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опреденено опелите са по грозни и бяха пълни съпонерки лично мнение се пак имаме опел фронтера и знам каква съпонерка е :). Колкото до викането на приятели съм съгласен :).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих бил редовен, ама все още съм в скапания Мордор(СФ) :) Ама скоро...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще те чакаме :) По въпроса с хората има решение да се събираме повече обаче има един проблем трябва малко финанси за таз работа да искараме лисчета и да ги слагаме по чистачките на хондите ако някой напрай лисчета няма проблем на другата месечна да ги даде на мен аз ще ги слагам по хондите :):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...