Jump to content
daddy

Бургас

Recommended Posts

Какъв акорд я разправяите :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде момци тази неделя пак сме на манежа падасе месечната среща трябва да се уважи :D Аз сам там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И дано сме повече този път, а последното място не знам дали ще ни спечели като клиенти :D Но както и да е, така или иначе първо сме на Метро :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз минах от там и свирнах ама имах работа в Метро, после вече ви нямаше :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

момчета понаже предизвиках от бмв клуба една 325 петица и ми каза пича че заминава извън бг и да доида в неделя на някакъв паркинг(кадето щели да имат среща на клуба им в неделя следобяд) ако искате направо на паркинга и направо да се тестваме срещу бмв-тата ;) (тия 316-ки 318-ки и 320 ки.) и 325 за мене:);) ;) ;):P :P :P :P :P :P :P :P

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ще е по-интересно и от "Формулата" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата на БМВ е на паркинга на цурка в морската. Успех в рейса! Keep us updated!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Естествено! :) Зяпнах и прогнозата за Бургас в неделя - слънчево и СУХО го дават и без валежи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Последно може ли да ми кажете кога и къде ще се състой срещата и дали ще се варкате ако може дойда с баща ми да зяпаме щото едва ли ще се варкате пред цурка а пък още нямам книжка ... :cool: Ако недойда да знаете че ви стискам палци и изпапкайте някое друго бмв за следобедна закуска :)

Редактирано от Phoenix_bs

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно може ли да ми кажете кога и къде ще се състой срещата и дали ще се варкате ако може дойда с баща ми да зяпаме щото едва ли ще се варкате пред цурка а пък още нямам книжка ... :whistle: Ако недойда да знаете че ви стискам палци и изпапкайте някое друго бмв за следобедна закуска :bounce:

Срещата си е както си му е реда в неделя 13:00 на паркинга на метро а за нататака вече нищо не е сигорно предполагам че ще измислим нещо както винаги на място :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно може ли да ми кажете кога и къде ще се състой срещата и дали ще се варкате ако може дойда с баща ми да зяпаме щото едва ли ще се варкате пред цурка а пък още нямам книжка ... :bounce: Ако недойда да знаете че ви стискам палци и изпапкайте някое друго бмв за следобедна закуска :whip:

Срещата си е както си му е реда в неделя 13:00 на паркинга на метро а за нататака вече нищо не е сигорно предполагам че ще измислим нещо както винаги на място :rolleyes:
еее ок ако намеря някой приятелче с кола ще дойдем ще се постарая да е приятелче с хонда но нз ... пък може и с баща ми да дойда. Ще видим как ще се наредят работите :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ем да се съберем в 1 и после ще го измислим аз лично ще звънна на тоя с бмв-то :thumbs1: стига всичко да е наред; )) и наи вече времето да е добрре :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес съм на линия , дане забравирте апаратите да снимаме. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно прекарване, аз пак съм на работа :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък не намерих аверче с кола и баща ми имаше работа и за това не дойдах пратете някой друго клипче после да не забравите :P и ви стискам палци :) дано да ги изядем за следобедна закуска :):D Приятно прекарване. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много добре мина ;))) ;) ;) ;) ;) ;) ;) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако може пратете снимки и клипчета да гледаме ;) и как свършихте :? изядахте ли БМВ-то :?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да днес беше много добре, Киро пускаи клиповете, не се прави на скромен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде дайте да скиваме дееЕЕеЕеЕеЕеЕеЕеЕеее..... :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еи пламен и тои прави клипове пусках се с едно бмв 318 ис турбо казаха ~240 коня..с шпер.- бих годругото беше е 30 с swap-нат двигател 2.5 192 коня с чип и генерация :bounce: с къс диф и шпер.-бяхме на кантар.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ей това вече се казва яка среща имаш стартове меренки яката работа.Пламката каза че ще пусне клипчетата в Вбокса когато може :bounce::worthy: :worthy: :fun:Жалко че се получи малко кофти за 2-ма от бандата ама стават такива работи

Редактирано от M.R.Tuning

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако броим и теб ставате трима .Пожелавам на Пламен и Дидо скорошно отстраняване на проблемите, а на теб още утре да си с две секунди по бърз до 100 :bounce::worthy: :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е момчета спрете малко че въввят хондичките да, ама чак да сте на били просто на старта тръгна по добре и дръпна с 1 кола ама до края въвяхме на такова разтояние. А иначе от летящ старт от 90 до 200км. губи стига така. А и моята е 1450кг. а тая хонда е сигурна не повече от 1000кг.И нещо друго има толкоз да върви пускал съм се с калибта чипосана 170кс. и я дърпам 30-40метра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че не трябва да има обидени и никои не казва че бмв-не е вървяло . Поздравявам момчетата с бмв-тата и им пожелавам да продължават да правят колите си и да има още стартове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Е момчета спрете малко че въввят хондичките да, ама чак да сте на били просто на старта тръгна по добре и дръпна с 1 кола ама до края въвяхме на такова разтояние. А иначе от летящ старт от 90 до 200км. губи стига така. А и моята е 1450кг. а тая хонда е сигурна не повече от 1000кг.И нещо друго има толкоз да върви пускал съм се с калибта чипосана 170кс. и я дърпам 30-40метра

да хахаха :bounce: стига е маняк колата ти НЕ ТЕЖИ 1450 кг :worthy: то е ясно 50-60 кг е по тежка от моита може ги качим на кантар.;п) бмв-то ти върви добре ) в междинните ускорения наи вече . !и на летящия от 80-90 до 200 ме друпна да без съмнение ! BMW 318is 16v Coupé {E36}Kerb weight 1240 kg 2734 lb Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
:bounce::worthy: :worthy: :fun: колата ти върви много добре ама само с чип и генерация доста ще е по слаба Кажи си сега какво друго има. Редактирано от dizzel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и дросел по голям скоро и валове ще има :D:bounce::worthy: :worthy: :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да се извиня на някои колеги че малко ги изоставих...ама висчко друго днес беше доста добре....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та понеже не се сещат (не в момента) кой съм ...аз съм Кристиан с Д15-ката кадето много пуши... :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даите снимки или клипчета да видим де :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата истински пролетна среща :lol:

Както се и вижда бяхме доста малко този път, не че това ни попречи да си изкараме добре де :)

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Тук могат да се видят и две клипчета, за съжаление без звук:

http://vbox7.com/play:8c0b01f9

http://vbox7.com/play:d3d55ee8

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

pamo мерси за бързото инфо със снимките и клипчетата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ххахахахахаха Киро с най бавната хонда ко сте го снимали е :lol: Пуши като някой цигански казан за ракия и тва ако ми е бърза хонда...........ПП: Киро ще ти викам вече бмв килъра :) и ведна лепенка ще ти направя :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе тва къде точно е снимано че нещо не мога да се ориентирам?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да е и аз тва штях да питам ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колите с ана паркинга на метро а клиповете са на КПП на изхода на бургас на пътя за Созопол :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е по-добро, снимано е от правилното място :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...