Jump to content
daddy

Бургас

Recommended Posts

ами колеги накрая кога ще се събереме...аз имам възможност на 21 а за 28-ми съм извън града...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крайната дата мисля е 21-ви за да е най спокойни

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21-и сякаш е по-добре.28-и е след Стефанов ден и няма да можем да станем :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ли. Представям си ако го празнувате с алкохол :whistle: Сега сериозно - значи до 21-ви.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ли. Представям си ако го празнувате с алкохол :whistle: Сега сериозно - значи до 21-ви.

Точно така Пламка 21-ви сме там апак ако някой има мерак и на 28 ще дойда но оговорката е 21-ви 13:00ч в на паркинга на МетроАйде Бургазлии и тук там някой от Айтос :wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще дойда на 21-и!Надявам се да се съберем повечко хора :xmas:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се надявам да съм налице,че имам да се хваля,а междувременно ако е сухо може да пробвам някои на старта :xmas:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой от Айтос ще пропуснат този път на кръчма съм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се надявам да съм налице,че имам да се хваля,а междувременно ако е сухо може да пробвам някои на старта :xmas:

Аххх тиии лошо момче :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще ходя до турция на пазар на 21, така и на двете дати няма да мога да присъствам. Извинявам се за заявката за 21-ви по-горе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде Бургазлий и Бургазлийки 21-ви в 13.00ч на метро :) :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако има кои да ми кара бегачката ще доида :worthy:

Не използвай 4-ки и 6-ци!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде Примоско,хайде Бургас всичките кръчми бачкат за нас :D Утре ще се видим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest z1atko

Пишете ме и мен колеги:cool:тоя път ще я пръсна малко:cool:че много мрасотия има по нея:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааааааааа слабациии неска най сериозните бяхме z1atko pamo daddy gitobg Аз и Антон с прелиуда

пак най серизните

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СЛАБАЦИ ;)!!Пак най-сериозни те се събрах ме !Но най-важното е че пак ни беше готино на тези които бях ме:);):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз нямаше как да се пребера толкова рано :help: Пътувах от Велинград и си бях в Бургас чак към 15ч.:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях в София и се качвам на автобуса и той ми вика закъде? и аз....Емиии за Стара Загора или за Бургас...и той е как така. и аз му викам ми и аз незнам ще реша в движение..Както и да е 6 часа до бургас ми се видяха много и слязох в зарата в 11 и нещо и си легнах пак по тва време, ама на другия ден...баси запоя в тая Зара уеееее. :help: винаги... и се прибрах снощи вечерта...И нямам и нет и изобщо незнам кво става,ама сега ще наваксам.Аз съм за 28 също, че пропуснах срещички, докато бях в шопарландия :( Ама нито една хонда, минала покрай мен не съм пропуснал и да си мисля за марката и незнам просто и като колата ми седи в бургас, а аз съм в софия и за жени не мисля май толкова, колкото за колата,ама всъщност еднакво за 2-те мисля.Утре сигурно ще джиткам из града и Някой да Не се Уплаши,ако види сив седан 5-та да го преследва няколко километра...споко.. АЗ СЪм. Кирил беше 1-ви на мушката - от изгрев до М.Р. и му святкам отзад и никъв не ма вижда.... ;) Аре Весело на Всички.. ПийС

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз да пиша ли че се успах :angry: и да ми се смеете :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък трябваше да работя че няма пари за тунинг :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен с тея оправдания само няма как да стане за да бъдете извинени от всички които седяхме на дъжда и ви чакахме:DП.П. Така че другият път го дайте малко по-сериозно :D :D :D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли вероятност да се спретне една срещичка набързо до към 2-3 че да мога и аз да се вясна :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли вероятност да се спретне една срещичка набързо до към 2-3 че да мога и аз да се вясна :D

Ако има други желаещи аз сам винаги на среща за такова мироприятие

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) Аве важно е да се събираме от време на време,ясно е че не можем винаги да сме в пълен състав важно е да се карът хонди ;););) весело посрещане на новогодишните празници и за всички дрифтари аиде на вън;)има сняг ;) и някои да внимават с бордюрите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно утре ще има ли среща и ако има да е кум 2-3 понеже доста празнуват стефанов ден, май и аз имам като станислав,ама съм на Стоян сега и доста хора ще са се опукали у няма да станат за 1 часа.И другото е, че е такъв студ и незнам срещата...да не протече да седим в колите на включено па(о)рно...Аз утре така или иначе ще ходя до метро да си купувам сивик 8-ма тайп-Р с дистанционно,така че ако има коли - има...количката има и Турбо :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно утре ще има ли среща и ако има да е кум 2-3 понеже доста празнуват стефанов ден, май и аз имам като станислав,ама съм на Стоян сега и доста хора ще са се опукали у няма да станат за 1 часа.И другото е, че е такъв студ и незнам срещата...да не протече да седим в колите на включено па(о)рно...Аз утре така или иначе ще ходя до метро да си купувам сивик 8-ма тайп-Р с дистанционно,така че ако има коли - има...количката има и Турбо :);)

Станке маи маи маи няма да има среща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ква среща утре я кажете ще има или не :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте дружина Искам да поздравя всички с коледните и новогодишни празници и да ви пожелая от все сърце, само хубави неща да ви се случват през новата 2009 година

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пожелавам на всички ви весело изкарване на новогодишната вечер и през 2009 да ставаме все повече и повече :P;):P :P :P party partyyyyyyyyy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте дружина Искам да поздравя всички с коледните и новогодишни празници и да ви пожелая от все сърце, само хубави неща да ви се случват през новата 2009 година

Брат ми! :P  Ще има бой! :P  Весело посрещане на новата 2009 година и от Търновската дружина   :P   ;)   :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весело на всички и дано имате къде да празнувате, че аз май ще празнувам с телевизора :) мисля да отида на центъра да видя дали ще има хора и фоеверки.И не карайте пили...вчера оставих хондата уж, за да пийна по едно питие и хванах такси,дет шофъора беше насран направо,едвам говореше....ужас..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре весело посрещане на новата година и ще се видим след празниците.Ако можем да гледаме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много години на всички и безаварийна 2009г

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...