Jump to content
bate_em4o

СРЕЩА-ЗАПИВКА С ПАЛАТКИ! х.ЗДРАВЕЦ

Recommended Posts

Днес се срещнах с ШМИРГЕЛА и решихме да направим "тренировка" :) за Узана!Така,че които иска да заповяда! :) Плана е следния:Събираме се,Пазаруваме пържоли,кифтета и изчезваме!Ако някои няма достатъчно обурудване-нека да пише:tooth:ТРЪГВАНЕ В 10 ЧАСА! :) КОИТО ПРИСТИГНАЛ-ПРИСТИГНАЛ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще си взема пушката ако ударим нещо ще е на скарата :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата е д събота в 10.00 АМ на паркинга на Сани в Тракия.

Публикувано изображение

Идеята е да се види колко души ще сме, да се пазари и да се разделят парите.

Ако всеки си пазарува сам е много лошо и има няколко причини:

1.никога не стига храната, да не говорим за пиенето - ФАКТ:lol: Който пуши да си носи цигари:lol: Не го казвам случайно

2.един купил едно, друг купил друго, приготвят се отделно, яде се отделно, 100 чинии за салати и задължителния

мухабед "взимайте си, не се стеснявайте".

3.всичко това трябва да стане на една маса

Който е зает и работи в събота (то се отработва) да се обади и ще пазарим и за него и приятелката/приятеля му/и.

100% от пловдивчани знаят къде е х.Здравец. Ако има хора, които немогат да се ориентират по картата която давам

като стигнат на х.Здравец се обаждат и аз идвам да ги взема. Като дойде първия закаснял после той ше ходи за втория,

а той за третия и т.н.

Специално за хората които не са от Пловдив:

х.Здравец е понятие, има такава хижа, но като се използва това име не се има в предвид самата хижа, а местноста

с 3 ресторанта и 2-3 каравани. Там има голям паркинг и неможе да се сбърка.

GSM 0878110730 Това е моя телефон.

Публикувано изображение

Задължителните атрибути са яке, палатка, завивки и фенерче (за препоръчване със светодиоди)

Препоръчителните атрибути столове за сядане, посуда (не чуплива), нож, брадва и т.н.

Който си мисли,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bate_em4o

Ще пътувам сам!Които/която :blink: е без превоз да се обажда!0888 509 617Нямам столчета!Притежателите на такива,да вземат едно в повече.(ако имат де)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ле-лее ШМИРГЕЛЕ,маи хората друго освен ХОТЕЛ,не признават и не познават! :D

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се срещнах с ШМИРГЕЛА и решихме да направим "тренировка" ;) за Узана!Така,че които иска да заповяда! :P Плана е следния:Събираме се,Пазаруваме пържоли,кифтета и изчезваме!Ако някои няма достатъчно обурудване-нека да пише:PТРЪГВАНЕ В 10 ЧАСА! ;) КОИТО ПРИСТИГНАЛ-ПРИСТИГНАЛ! :D

Знаех си аз че е заразно :P:P:P Ние сме далече иначе бихме дошли,следващия път малко по на изток да видим и ний кво праят хората на такива места! :P:P Със здраве!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Big Blonde Wolf

Там съм!Ама следобедас - към 8. Ше се чуем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

уаааааа густо майна!Мерси за посрещането пичове (и пи*ки)!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ian

уаааааа густо майна!Мерси за посрещането пичове (и пи*ки)!

:angry: Изглежда добре се е получила трурровката!?! Отзиви, снимки има ли? (действащи надъхващо за бъдещи подобни меровъзприятия)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За малко да ни хванат доволните физиономии с изпъчени шкембета, мани мани...Мноо е гадно, не идвайте! Ракия за пиене, огън за палене, палатки за разпъване, мръвки за печене и ядене, абееее.....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей за Т'ВА става въпрос!

Поздравления за свежия купон, който сте си спретнали :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи излета беше хубав, изкарахме си добре, Емо неможа да си изпие поръчаната ракия, Кико и Синята Фтичка се влюбиха... абе беше супер. Обаче основната идея на този излет беше друга! Трябваше да се види какво е състоянието на живата сила за пустото чеверме. Трябваше да се разбере дали аз и още един човек ще се разцепим от бачкане 6 часа за да можем да турим на масата агнето докъто останалите се напоят мъжката. Много ми се искаше да не се оправдаят притесненията ми но уви. Никой да не се шашка, няма страшно, жена ми ще помогне, на Жоро децата, един приятел ще доведа, ще се справим някак

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Янчо, Шмиргела може да окастри цялата гора и да я изгори за 2ч ако е необходимо + да опече три ягнета, хора му не трябват. Ние просто се изложихме на подготовката. От сума хора - мераклии за чевермета и палатки един отиде да ги посети хората и той толкова се беше размазал съботно че седя цяла вечер на стола и муа ракия с пържоли, срам ме хвана даже.Земем да направим с теб една аперитивка кво можем да докараме софийската група и да не се изложим тоя път, че много черни точки ни станаха, а време не остана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Пичове,прехвърлете обсъждането за агнето в темата за "къмпинг мераклийте" дето я пусна АЕРОТО,та хем да се вдигне,а и други да изявят(даи боже) желание за помощ и организация. !!!

Редактирано от bate_em4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...