Jump to content
marinovator

има ли хондаджии-рокаджии

Recommended Posts

МАЙТАПИШ СЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ�ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ :D :D :D :D :D :D :D :D :D Там съм ако ще и да е на умирачка!Няма майтап.. информацията е достовенра... Даже май съм се уредил вече с backstage.... Кеф, а?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се че има .Хората от форума само рок и метал слушат.Доказателства в темата Цигов чарк 2 :P:):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма шега за Dream Theater :) Говори се отдавна за датата, но доколкото знам още не се продават билети. Мога да дам съвет на тези, които се чудят дали да ходят на техния концерт - няма да съжалявате. Бях в зала 1 на НДК преди 7 години ( ако не се лъжа, не ми се проверява сега, а и датата май беше пак 3 Юли) и купона беше на 6. Сега ще има възможност за концерт от по-голям мащаб и такова нещо не е за изпускане. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да обявим и поредния концерт... Този път трябва да има фенове :))LIMP BIZKIIIIIITTTT!:) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си признае кой от колегите свири в Liquid Pension, в събота /13.07/ във Велико Търново. Специални поздрави за него и цялата банда, че е направена такава музика в БГ, напук на цялата помия, която ни залива отвсякъде.Трябва да се чуе :hondarulez: ! Oще веднъж браво и благодаря за преживяната емоция :angry: !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен на Хонда и Фен на Рокмузиката !

Дорбе дошъл в по-добрата част от отбора :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,уредих се да бачкам на концерта на AC/DC и ще го гледам после безплатно на 2 м от сцената.Ако на това не му се вика оферта за истински рокаджия нз... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък чакам тази година да излезе новия албум на Мейдън, а след някоя друга година ... :lol: дано отново посетят България :lol:

Редактирано от zikofb

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък чакам тази година да излезе новия албум на Мейдън, а след някоя друга година ... :tooth: дано отново посетят България :lol:

Уж ми е любимата група им съм им фен, пък да не знам за това, че правят албум :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фен на Хонда и Фен на Рокмузиката !

Не си единствения :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това лято викам да съ саберем на Каварна, любителите на Рока във всичките му вариаций. Може да си спретнем и една рок среща, макар, че вече имаше преди месец такава. Идей....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уж ми е любимата група им съм им фен, пък да не знам за това, че правят албум ;)По време на турнето "Somewhere Back In Time", от сцената Дикинсън е съобщил, че през 2010 ще излезе нов албум на Iron Maiden ...Чакаме ! ;)

Редактирано от zikofb

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

http://en.wikipedia.org/wiki/The_Final_Fro...n_Maiden_album) - новия 15-ти поред албум излиза в края на лятото :D

:hondarulez:;) някой вече с билети за двата дни разбиване, аз все още не, но ми е интересно? Редактирано от eddy

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на линия и двата дни :DНе бих пропуснал за нищо на света :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз все се надявам това лято на Fear Factory ili Machine Head, ама каквото стане, при всички положения ще ида на някой и друг фест из европата, да покарам малко на хубави пътища. Инак съм много приятно изненадан от Bastardolomey, браво на Нуфри

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задава се новото издание на най-грандиозното музикално събитие на балканите EXIT Fest 2010 (Нови Сад - Сърбия)

 

Публикувано изображение

 

Все още не е излязъл пълния line-up за тази година, но някои от изпълнителите вече се знаят, а за черешките от тортата все още текат гласувания кои групи/ изпълнители да бъдат поканени.

 

Повече информация на http://eng.exitfest.org/

 

Статия за EXIT Fest на български език http://www.balkantravellers.com/bg/read/article/633

 

Ако има желаещи - скоро ще мога да предложа резервации и билети защото съм забъркан в продажбата за БГ :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес в Керанг :тукR.I.P.

Не бързай. И преди се е случвало...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днес в Керанг :тукR.I.P.

Не бързай. И преди се е случвало...
да бе, ама тоз път май е наистина, много жалкоаз все пак се надявам да стане като преди 5 години

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....еее тва е трагедия вече :)

 

http://mono.bg/article-5271.html

 

Публикувано изображение

Редактирано от Еди Ведър

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....еее тва е трагедия вече :)

 

http://mono.bg/article-5271.html

 

Публикувано изображение

от снимите от долу на твоите постове остана само един жив, баси то не остана почти никой :)

инак това лято Open'er

аз съм там на 95%

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...