Jump to content
bObChU

Мръсна кола?

Recommended Posts

Преставяте ли си колеги баси безобразието,аз моита я мия на 3 дни максимум,само че както е черна яко и личи!случвало се е мия,след това минават се 2-4 часа то се полепи прахта и кат валне леко става на гъззз!та не знам господа управниците как мислят да я реализират тая идея ама ми е интересно да разбера:hondarulez:на всичкото отгоре си УЗАКОНИХА ДАВАНЕТО НА РУшВЕТчЕТА!СА ВЕчЕ НЯМА И ДА СЕ КРИЯТ!НЕКВА ТРАГЕДИЯ СМЕ:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересно какъв е критерия за мръсна кола... с това може да се спекулира яко :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз се чудя къф ше им е критерия кво спират ме и им казвам тамън съм тръгнал към мифката кво,може ако искате да си пусна маркуча от 6-тия етаж и да си мия пред блока а??? :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

абе тея скапани турци дет ни управляват нещо се габаркат с нас май(спомнете си тази и още много други небивалици които тия турчаляци приеха когато дойде време за гласуване:hondarulez:) ми кат завали? как ще я подаржаш тая кола чиста като напоследак като зафане и вали с дни... една стинка нема да дам за такав акт :) :) :P

Редактирано от CARBON

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то няма да е акт мисля а неква ши....на глоба:hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Дам, нали сега за малки суми могат да ти ги взимат на място парите... ти избираш дали с фиш или под масата :PАма предполагам, че става въпрос за хипер мръсна кола (те камионите са 90% такива), иначе ще трябва да си носим кофа с вода в багажника :rolleyes:

Редактирано от vex

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е как ще докажат, че ми е мръсна кола и какво е определението за мръсна кола? Ще им кажа, че преди 20 минути съм я измил и докато са ме спряли е станала толкова мръсна :rolleyes: Единствено съм съгласен, че номерата трябва да са идеално чисти, другото вече не е домислено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bobchu

номерата,стъклата,фаровете и стоповете може би,само педерастий знаят да измислят:rolleyes::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи като го чух това по новините се :( ама после имаше и бая :rolleyes::P:P:P:dry: Поредната зверска простотия, но в интерес на истината не бях много очуден от въвеждането тази санкция. Защо ли ???? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е кво да се прави ще мием :rolleyes:blondy каза ,че нейната я мие с мокри кърпички ахахах после на куките да им и мерише на хубаво , ще ги е срам да я глобят за нещо :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes: ПРОТЕСТ :P

 

п.с - поне да измият улиците :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен това ще е за крайно мръсни коли. Такива на които не си личи какъв цвят са от мръсотия с невидими номера и стопове :P И като се замисля правилно! Такива са рядкост, но ги има и мисля че законът ще е за тях.Наистина е опасно по улицата да се движи кола на която задния прозорец е като боядисан, а на стоповете и номерът се виждат само очертанията :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казаха че критерия си го определя полицая персонално, но те и без това вече ще могат да си глобяват за всичко и да им се плаща на ръка, ако откажеш на ръка ти пишат актчето. В общи линии си узакониха подкупите. Не казвам че всички полицаи са корумпирани, но всяко стадо си има свойта мърша, работата е там че при тях мършата преобладава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Като им давате пари е така! Аз се гордея с това че пари на шапкар на пътя не съм давал!Относно мърсотията по колите - един косъм много ли е или е малко:Ако е на глава е малко, но ако е в супа е много! Това е адски субективно.А бележка от автомивка винаги може да си намерите и да докажете че сте я измили 30 минути преди да ви пишат акта. Просто си научете правата и няма да си патите толкова много от полицаи.П.С. Докато има говеда ще има и касапи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз до скоро не им давах ама ми писна да ме бавят по час , час и нещо и накрая да разберат че няма мине номера и акт че после в кат да вися .... айде айде още кат ме спрат(ако съм в нарушение , имам впредвид) и ги прострелвам с една 20-ска ако мине мине ако каже "Двама сме" ела че ми трябваш и аз го заяждам тогава :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегииииии, ама вие нямате въображение....мислете малко.......иначе. Нима не вниквате в замисъла на цялата тази наредба? Много е просто. Глобите за мръсна кола представляват изключително доходоносно почистване на улиците на България! Не стига че няма да се мият улиците, ами и пари ще се взимат! Не разбирате ли? Ами погледнете на колата, си изобщо на всяко МПС, като една голяма движеща се гъба, която попива мръсотия (а.к.а. парцал). Миеш колата, правиш три тигела по улицата и колата ти пак става мръсна. Глобяват те от КАТ, даваш им кинти и бързо отиваш пак да си измиеш колата, да си готов да поемеш поредната доза мръсотия, прах и кал по колата си и пак да дадеш 10-чка на някой (без)користен "еко-катаджия"! Айде сега нека умножим това действие по милионите превозни средства, които кръстосват цялата страна.....дам, за три месеца всичката мръсотия от улиците ще бъде отмита в каналите на автомивките, а улиците и колите ни ще блеснат от чистота (ако това изобщо някога стане наистина ще си измия колата с мокри кърпички, че и да мирише приятно!) Ако това проработи предвиждам и структурни промени в ЗДвП с цел разрешаването на автомобили да се движат по тротоарите и парковите алеи. А на по-замърсени места - направо маршрутки и автобуси на градския транспорт......май стнахме чистачки, на които им зимат парите, а?Шегата настрана, в наредбата няма нищо лошо. В любимия ни запад отдавна има приети такива закони, с тази разлика, че там улуците се чистят сутрин и вечер, а не като в България - на официални празници и при посещения. Така че господин Курт Хохенщауфен от Долна Саксония като си измие колата в началото на седмицата тя му седи чиста поне до петък.Ей направиха ни за смях тия нашите хрантутници!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направете сметка, каква жътва ще е след всяка капка дъжд, която падне... незнам кога ще се спрат тея наши оправници с гениалните си закони.... Няма нищо лошо в наредбата, но има едно голямо НО. Рзбирам да я има тогава, когато колата ми не става на нищо след всяка капка дъжд, която разлигавя пътя и както се изрази един колега по горе "колите ни попиват всичката мизерия", но при това състояние на цялата пътна мрежа, тази наредба е меко казано смехотворна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това като няма да е акт ако не искам да го платя какво става има ли някой идея?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен няма такъв филм да не си платиш. Ще мине към данъците и пак ще си платиш. Иначе замисъл има в цялата работа, но лошото е че няма точно обособен критерий. Улиците са ни мръсни и това го знаем всички. Но въпреки, че наредбата е вече факт, никой не протестира активно. Нека чистят улиците всеки ден пък да видя дали ще сме толкова недоволни. Аз си мия колата редовно, но всички знаем колко дълго се задържа това състояние. Истината е че е нужен протест срещу замелите които ни управляват. Докато носим на идиотщината без да надаваме глас, ще сме си все така - още под турско робство.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е кво да се прави ще мием :)blondy каза ,че нейната я мие с мокри кърпички ахахах после на куките да им и мерише на хубаво , ще ги е срам да я глобят за нещо :)

Хей пак не си чул..... казах, че като ме спрат за това, че ми е мръсна колата ще извадя мокрите кърпички и ..... :P:P:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ако ме спрат вадя хапарата и си правя снимка със старшината и бракмата за спомен. Снимам и пътя колко е почистен уж за да проверя дали в последствие ще съставят акт на общината за това че не го поддържа добре. Това разбира се ако преценя че само се заяждат :)В последно време най големият ми проблем е с гаргите дето цвъкат като луди. Мокрите кърпички тогава вършат най добра работа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чисти пътища,чисти коли,иначе как ще ме глобяват като колата ми се зацапва 5мин.след автомивката :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mandylion

Аз подкрепям Stefan Milev с две ръце и всички крайници. Трябва да казваме дали сме съгласни или против всяко едно нещо, което ни интересува и което ще ни бърка в джоба безнаказано, без да виждаме ефекта.Пладнежки обир му се вика на това.Някой забелязал ли е, че най - главната улица на София - бул. Витоша, дори в пешеходната зона е кална. Не си мия колата всеки ден, но ми се налага да си лъскам обувките от прахта всеки път след като съм вървяла по нея.Та ... да организираме протест или на никой не му се занимава?Овце ли сме или да? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Miroslav.Ivanov

Вместо да спориме колеги, нека да погледнем, че чашата е наполовина пълна - търся си 2-ма души от София, с които да направим една автомивка на партия, в район, където няма такава - клиентела ще има бол, пък и колите ни ще са чисти. Както винаги, това ще си остане само като идея, но много хора ще направят състояние от поредната глупост на държавата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius
Отговорено (Редактирано)

Овце ли сме или да? :)

ДА овце сме,щото ако не бяхме досега да сме скочили иизгонили тези боклуци в "Съединението прави силата"да им е** м***8* крадлива. Редактирано от darius

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Mandylion

Овце ли сме или да? :tooth:

ДА овце сме,щото ако не бяхме досега да сме скочили иизгонили тези боклуци в "Съединението прави силата"да им е** м***8* крадлива.
МИ АЙДЕ ДЕЕЕЕЕКой трябва да го направи това? Наще внуци?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tazzz
Отговорено (Редактирано)

Всички си обичаме колите, мисля че и със и без глоби си ги мием поне веднъж седмично!По скоро ми е интерестно, някоя катаджия, ще спре ли да глоби автобус или маршрутка, които са толкова мръсни, че ако си вътре не знаеш къде слизаш??? п.с - някой да в видиял шофер на автобус да си чисти фаровете/стоповете? :tooth:

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

МИ АЙДЕ ДЕЕЕЕЕКой трябва да го направи това? Наще внуци?!

Айде,ама с коя партия или организация с кой "родолюбец" дето ще ни предаде?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Абббеее... оффф, писна ми. Мога да си говоря и да храня цял ден. Само ще кажа, че съм толкова ядосан, че искам да изхвърля цялата си покъщнина през терасата... едвам ме свърта пред монитора. Силно се надявам да ни спират само когато не ни се вижда вече номера от мръсотия /виждал съм го няколко пъти, цвета на колата от червен да е станал сив, и да е като с много "екстри" - цялата кола един цвят/, а не като имаме две прашинки.Аз сега предлагам да съберем по 20лв/човек и да направим една авто-мивка, да се съюзим с КАТ и да ги пуснем 20метра преди нея... да спират колите и да ги пращат при нас.. след това 50 на 50 и ще сме щастливи! :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааааа, съюз с полицията не :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Morridina

Аз съм "ЗА" протест... само дето знам, че няма да има никаква полза, най - много да ни пишат по вестниците.. Но ако се организираме, съм в кюпа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy

Аз сега предлагам..

Аз пък предлагам да се заемеш с политика :tooth: Те така правят, лаят, зяят и като стане дума за делавера се съюзяват с врага :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Полза ще има ако се събере не само Хонда фенклуба, а всички форуми и всички познати на форумците. Ако задръстим цяла София и кажем например, че ни е толкова писнало да сме само плащащи и не получаващи. Не ни трябва партия за тая цел, не ни трябва нито един политик, само трябва да ... "unite the clans" (съединим клановете), както казва Мел Гибсън в Смело Сърце. Все пак е толкова лесно сега ... трябва само да се пуснат няколко теми ... и взрявяваме Събранието:tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за идеята за протест давайте да ги разкостваме тия бирници айде на революцияяяяя :lol::lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък предлагам да се заемеш с политика :lol: Те така правят, лаят, зяят и като стане дума за делавера се съ(иу)зяват с врага :lol:

Ти пък от ебавка не разбираш :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това за полза че няма да има не го вярвам. Хората трябва да видят че има такива, на които им пука и че смятат да направят нещо по въпроса. Колкото повече са толкова по добре. Не трябва да забравяме, че тези хора в парламента трябва да служат на нас, а не ние на тях. Те са представителите на народа и следователно ако народа не е съгласен те трябва да го променят. Лошото е че ще има хора, които при евентуален протест биха си казали-"Аз не съм шофьор и мен не ме касае". Това обаче ще гарантира неуспеха на такова начинание(протест). Всички трябва да се вдигнем срещу тези идиоти и да им покажем, че колкото и скъпи коли да сме им купили с нашите пари, няма да позволим да ни серат на главите, няма да позволим да изискват без да дават и няма да им позволим да говорят вместо нас без да знаят какво искаме ние. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да си напраиме митинг с колите а? :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ще бъдем прави,тъй като едва ли някой може да ни обясни с какво толкова застрашаваме учасниците в движението след някой кален дъжд примерно,особено в големите и много мръсни градове.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

недей така нищо да не стане ако е само нашия клуб...3000 коли да се струпат около събранието ....да видиш кво мазало ще стане....обаче онея ще се оправдаят ми шо само Хондите протестиратп.п Ставал съм свидетел на подобни теми ......сигурно 5-10 пъти...познай кво стана.....НИЩО....само закани

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Да, наистина ще вдигнем шум, и хората ще си помислят: "Яаа, имало все още хора, на които им пука".. и толкова. Не зная дали е част от българския манталитет, но хората просто са свикнали да се свиват и да си гледат тяхната работа, все едно човек да види как бият някого на улицата и да му се притече на помощ.. ама откъде накъде, проблема не е негов! 2. За съжаление хората с парите командват парада. И пак за съжаление - това не сме ние. Нито сме някаква важна институция, чието функциониране е обществено необходимо.Иии трето - точно всички тези неща ме побъркват от нерви, и точно защото съм против всичко това, мисля че протест би бил уместен, и бих участвала в него без да ми мигне окото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...