Jump to content
andro_d4

МНОГО СТАРИТЕ ХОНДИ

Recommended Posts

ЗДРАВЕИТЕ ФЕНОВЕ НА ХОНДАДобре е когато човек си гони мечтите и аз сам един от вас.Парво со голем фен на марката ХОНДА.Мога да кажа спокоино че сам карал лично 90% от моделите.В момента се занимавам с реставрациа на стари модели ХОНДА автомобили N360/N400/N600/S600/S800/CIVIC I /ACCORD I /JAZZ .Инвестирал сам доста в проекта но наи големиа проблем е липса на всиакакав вид информациалитература и ТН.Тук може да помогнете вие ))Вмаквам само цхе купувам цхасти за тиа модели нови или втора употребаи коли сащо.Ако ниакои се интересува мойе да ползва ПМ тук или andrei@mtel.net 0888231000Поздрав на всички PS сажалиавам МОД наистина не прочетох правилата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно начинание!Аз съшо имам такива идеи,но за съжаление нямам възможност за сега...може би на стари години ;) Ами,кажи какво инфо те интересува по точно и надявам се ще можем да ти помогнем.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Noodle

Старите Хонди са ебати манията :) Дай малко повече инфо за настоящите проекти, да знам за какво да се оглеждам из нета.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДОБЪР СИ...Пусни от време на време инфо как ти вървят делата,че ми е много интересно. ;) ;) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега гледам си писал,че караш Legend коя година е колата ти :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Старите Хонди са ебати манията :rolleyes: Дай малко повече инфо за настоящите проекти, да знам за какво да се оглеждам из нета.

ЗдравейТа на вапроса ти.Имам 3 броя S800 1 не пипана 1 почти реставрирана и 1 в много лошо састоианиев момента преговарям за една S800 кабрио (( но искат доста пари 1 брои N400 ( много редак модел ) по популиарен е N360 добро састоиание (купил сам почти всичко което ми треба за неиа)2 броя N600 1 перфектна и 1 раждиавка и по 2 те има доста работа1 брои JAZZ 100% реставриран като нов е1 брои CRX del sol d16z6 това е за колекциата не е олдтимерПоздрав Редактирано от andro_d4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Колега гледам си писал,че караш Legend коя година е колата ти :rolleyes:

ЗравейЛегенд 2007 г 299 кончета SHWD черен TX 55 54 HXПоздрав Редактирано от andro_d4

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здрасти, видях темата ти и наистина се удивих на това което правиш. Преди месец гледах една N600 и исках да си я купя просто за кеф, и познай каква цена ми искаха - 6400 евро. :rolleyes: и беше само една в цяла Холандия/за продажба/. Така че, имаш един наистина много рядък автомобил. Между другото мога да ти взема оригинален мануал за N600 също така и за N360 & Z Coupe . Очакваме снимков материал.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здраститова има на лап топаутре ша направа нови снимкиhttp://img329.imageshack.us/my.php?image=da321zl0.jpghttp://img297.imageshack.us/my.php?image=d9961pk5.jpghttp://img329.imageshack.us/my.php?image=db671uo1.jpgа наи добре да наштракам малко и да ги кацха на моито фтп и да си сваляш снимки колко искашПоздрав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, виждам че си от Добрич, както и аз. Леджънда го знам, но за другите неща сега разбирам и мога да кажа - Голямо Браво! Мога ли да дойда да погледна някой път работата ти? тези дни гледах сайт на човек, реставрирал напълно Прелюд 1 генерация-ами доста труд и средства е, но резултата :) . Телефона ми е 0898 356 229 - Костадин, карам сребрист Прелюд 4 генерация 2,2 В-ТЕК. Ще се опитам да помогна и с инфо за колите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл във фенклуба :P Адмирации за хобито. Все редки колици си спастрил (включително и последната ЛЕГЕНДА). Ако е удобно сподели с нас "твоята история" и до къде си стигнал. Така младите фенове ще имат по-голям хъс и кураж "реставрирайки" своите ПЪРВИ ХОНДИ (щото вече 3-та и 4-та генерации Акорд и Сивик си плачат за това) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мога да намеря Z600 за прилична цена но е без документи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-сетне нещо интересно тук.Слава Богу маниаците не са на изчезване.Чакам с нетърпение снимки.Аз ли бъркам или българския не ти е роден език?Не че има значение за това да си маниак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-сетне нещо интересно тук.Слава Богу маниаците не са на изчезване.Чакам с нетърпение снимки.Аз ли бъркам или българския не ти е роден език?Не че има значение за това да си маниак.

Здрасти Българскиа ми е роден и майчин език )) но не ползвам кирилица от доста години на ПС така че баркам когато барзам примерно ч>цх ш -сх применрно ъ не се ползва никаде като писхе на латиница се слага а и така на татъкаПоздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно....а какво стана със снимките,айде че много ме хвана сърбежа бе човек. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето това вече е нещо истинско. За доста проекти се е писало тук, но спокойно мога да кажа, че това е един от най-добрите до момента. Евала за ентусиазма и затова, че ще съживиш едни истински бижута на марката Хонда :rolleyes: Успехи с развитието на проектите и намирането на части. Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех колега пожелавам ти безпроблемно да ти варвят всички начинания с реставрацията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗДРАВЕИТЕ ФЕНОВЕ НА ХОНДАДобре е когато човек си гони мечтите и аз сам един от вас.Парво со голем фен на марката ХОНДА.Мога да кажа спокоино че сам карал лично 90% от моделите.В момента се занимавам с реставрациа на стари модели ХОНДА автомобили N360/N400/N600/S600/S800/CIVIC I /ACCORD I /JAZZ .Инвестирал сам доста в проекта но наи големиа проблем е липса на всиакакав вид информациалитература и ТН.Тук може да помогнете вие ))Вмаквам само цхе купувам цхасти за тиа модели нови или втора употребаи коли сащо.Ако ниакои се интересува мойе да ползва ПМ тук или andrei@mtel.net 0888231000Поздрав на всички PS сажалиавам МОД наистина не прочетох правилата

Имам една ДЖАСКА за части ако те интересува тел 0899178257

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Noodle

Ето още два линка с модове за Сивик 1: link и linkИ btw във 1stgencivic.org има линкове за manual-и - почват от 10$до към 50$ manuals

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попаднах на един линк. Надявам се да е полезен на andro_d4, а на останалите да им е интересно да разгледат. Аз лично още не съм се разровил из сайта, така че не знам колко е богат.

 

LINK->> http://www.hondasportsregistry.com/ <<-LINK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Схванах се от чакане на снимки бре колега...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,Само искам да се похваля, че имах възможността да отида в този храм на Хонда и това, с което се е заел Андро е наистина невероятно! Той е наистина огромен фен на марката! Поклон пред него и това, което прави :zen::) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не нащракахте малко снимки за нас дето не можем да идем, да се порадваме и ние...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де,и аз за тва присирам да го еба...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Проект в развитие: мотор от S2000 в купе S800 Направо да не повярваш - все едно мотора е бил замислян да се слага в това купе :) И линк към началото на форума: линк

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Noodle

Още няколко яки сайта:

www.hondarevival.com

Особено много ме кефи това:

Публикувано изображение

Technical card Honda Civic Mugen

 

Cubic dispacement 1276cc

Bore and stroke: 73 X 76 mm

Max power: 160 hp a 8500 rpm

Compression ratio: 11,5:1

Max Torque: 13,8 kgm a 6800 rpm

4 Keihin CR 35 carburetor

Water cooled with separated oil cooler

Spark plugs: NGK 216 Mugen spl

Mugen camshaft

Mugen oil pump

Mugen pistons

Mugen water pump

Mugen crankshaft

Mugen-Showa suspension

BBS magnesium wheel, 8'' ant., 7 '' post.

Mugen stabilizer

Weight 400 kg

Max speed: 230 km/h (in order to gear)

 

И още едно форумче на френски, само дето от него нищо не разбирам: http://honda.snz.xooit.fr/index.php

 

Събрах и малко shop manual-и за Z/N 360/400/600 Ако някой има къде да ги качи ще е хубаво да ги има на повече места, щото едвам ги свалих

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала на колегата! Най-после и Добрич да се прочуе с нещо от към хонда манията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...