Jump to content
Naz

Откраднат плейър

Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

Колеги и на мен не ми се размина, минутка несъобразителност и хубавите неща си заминават. Ако някой попадне на плейъра поне да не го купува:

 

Модел:PIONEER 5900 CAR AUDIO CD/MP3/USB

 

* Pioneer 5900 RECEIVER

* Plays CD, CDR, CDRW, MP3, WMA, AAC, AM/FM, Sirius,USB Ipod

* Built-in top of the line MOSFET amplifier with 50 x 4 watts (22 x 4 RMS)

* fold-down, detachable face

* Blue Organic display with full motion graphics

* 7-band equalizer with six preset tone settings

* loudness control

* high and low-pass crossover filters

* subwoofer level control directly from receiver

* Optional Pioneer Bluetooth adapter

* optional Pioneer iPod cable

* satellite radio-ready (xm or Sirius) (requires tuner, antenna, and subscription)

* optional USB input for Windows Media devices and USB storage devices

* rear auxiliary input

* CD changer controls

* front rear and sub preamp outputs

* Amazing radio reception with built in advanced tuner

* seek tuning

* clock

* CD frequency response: 5-20,000 Hz

* FM sensitivity: 8 dBf

* Free Wireless Remote

* Preamp Output Voltage: 4 Volts

* illuminated buttons

 

! без bluetooth е

 

Публикувано изображение

 

Специфичното му е, че е от САЩ, т.е. лови само нечетни радиостанции.

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега , мойте съблозенования(ако мога така да се изразя) обаче ме съмнява на някой да му попадне да се сети че е твоя и да не го купи :rolleyes: Пък да не говорим да ти се обади и да ти каже еди си каде е в еди си кого :rolleyes: И все пак се надявам точно така да стане ама ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми е пределно ясно, но все пак трябваше да си излея някъде мъката... А и да агитирам да не се купуват техники с неясен произход.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и мен ме споходи същата участ колега..........преди няколко седмици..........напълно те разбирам :rolleyes: гадното е че няма да спират да барат по колите!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе рядко попадат американски модели , пък и като е без дистанционно , кабел , кутия и книжка и т.н. ...... 90% ясна е работата .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да разбирам те напълно и мене ме претупаха още в началото като си взех колата , и сд-то с което съм в момент сигурно само с чук могат да го искарат освен ако не решат да разпарчедосат цялата кола че да го отвинтят отазаде от от планката на която е хванато(може и да има и друг чалъм ама аз поне не моа си го представя , само като се сетя колко зор го сложих и хванах ...) :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да им изсъхнат ръчичките на тези дето пипат. На мен още не са ми го пипали, но си знам че е въпрос на време. Съчувствам на колегата. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех мамицата им гадна смотана наркоманска... да им изсухнат вените! Тъпа държава, човек не може да се радва на живота от чуждите глупости!А да те питам... с панела ли, или само тялото тафнаха?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и ас една вечер в варна си отключвам колата влизам вътре и што да видя една голяма дупка пред мен не стига че ми отракднали радиото ами с него ми задигнали цялата бленда на която е зкачено и управлението на климатроника

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Animal

... с панела ли, или само тялото тафнаха?

С панела, бате ... моя грешка ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кофти работа, обиколи заложните къщи, има шанс да си го познаеш....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

обиколи магазините за нов! аз като човек на когото са му крали вече няколко CD-та и касетофони, при това от скъпите, съм опитвал какви ли не схеми да си ги върна обратно, но ... без успех. гадните наркоманчета не се занимават със заложни къщи, форуми и т.н. имат много познати и все някой познат на някой познат някъде си търси CD за колата, и го получава на преференциална цена. шанса да си го откриеш е нулев. за това не хаби нерви на вятъра. забрави го тоя пайнер, купи си друг и си живей живота. те тия дето са ти го взели нищо хубаво няма да им се случи с парите които ще вземат за него. не е само при нас така, и в другите държави се краде яко авто-аудио техника. те свалящите панели не са направени специално за България. но нищо, тоя урок ще го запомниш и колкото и да е неудобно да ти се мотае по ръцете, другия път ще си взимаш панела с теб. едно време когато нямаше панели, системата против крадене беше да се вади целия касетофон. отпред си има дръжка и отзад всичко е на букса. дърпаш и излиза целия, носиш си го за дръжката като куфарче. и хората като седнат на кафе, на масата вместо панел за касетофон и ключове, слагаха целия касетофон, и ключовете в/у него :lol: така че сега живота ни е улеснен с тия панели, сваляйте ги. аз моя го оставям в колата само когато е в гараж, при никакви други обстоятелства.

Редактирано от Shadow^Dancer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да бе аз никога преди не съм го оставял панела... Иначе че няма да го намеря ми е пределно ясно ...

Редактирано от Animal

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А къде ти откраднаха цд-то защото и на мен ми го гепиха в центъра преди месец и нещо чаках известие от "милицията" ама явно съм влязал само в статистиката Става дума само за София макар че пред офиса има камери и би трябвало да са го засекли на някоя и моята е синя като твоята и със стикер ма на мен ми разбиха и предно ляво стъкло да не са ни нарочили нещо фенклуба макар че ние сме си виновни като си оставяме панелите по плеарите ма не вярвах че ще посегнат под носа на охраната и пред едно чудо камери ама явно знаят че са недосегаеми от страна на закона и не им дреме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...