Jump to content
aλexandro

На какво прилича раздел "Технически въпроси"?

Recommended Posts

Разглеждам раздел "Технически въпроси" и какво да видя - половината от темите са от сорта на "Помощ", "Имам въпрос", "Имам проблем" и т.н.Предлагам да се въведат правила за раздел "Технически въпроси" или за целия форум, касаещи заглавията на темите и информацията която трябва да съдържат те - модел, двигател, година или нещо друго на автомобила. Нямам за цел да давам конкретно предложение какво точно да се въведе като правило, а само давам идеи. Нека всеки каже какво мисли по въпроса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами обикновено след, ""Помощ", "Имам въпрос", "Имам проблем" и т.н." следва технически проблем, къде според тебе трябва да отидат такива въпроси?Според мен раздела си е добре, имаш технически проблем, задаваш въпрос в раздел "Технически въпроси"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой казва нещо за раздела??? Казвам, че заглавията на доста от темите там са написани като за екстрасенси, а точно днес съм си забравил боба...

Редактирано от Alexandro

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При неправилно написана тема Ворн !!! и изтриване на темата !!! като обяснение защо е изтрита е , че не е написал правилно темата :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори и да има написано някъде в правилата никой няма да го прочете. Може и да има някъде написано, но незнам не съм чел правилата :dry:. Това е неписано правило на всички форуми, че заглавието трябва да дава кратка информация за самата тема. може да се сложи надпис под "Технически Въпроси" който да казва че заглавието не само е задължително, а трябва да има и смисъл.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съгласен съм и аз се изнервям като вида помощ имам проблем!абе пичове пишете си в заглавията къв ти е проблема с 2 думи бе толко ли е сложно или сте бегали в часовете по български и литература и 1 изречение не може да съкратите!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хора не са били в час по литература. Като гледам с какви правописни грешки се пише. Много хора не знаят родния си език и не само.Например: Началната страница на форума най-долу в ляво - "Most users ever online was 290 on Jul 1 2007, 03:38 AM".Според мен правилно е:"Most users ever online were 290 on Jul 1 2007, 03:38 AM", тъй-като "Most users" е множествено число. Това са дребни неща, но все пак.

Редактирано от Stefan Milev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kalmara

Много хора не са били в час по литература. Като гледам с какви правописни грешки се пише. Много хора не знаят родния си език и не само.Например: Началната страница на форума най-долу в ляво - "Most users ever online was 290 on Jul 1 2007, 03:38 AM".Според мен правилно е:"Most users ever online were 290 on Jul 1 2007, 03:38 AM", тъй-като "Most users" е множествено число. Това са дребни неща, но все пак.

...т'ва кво общо има с раздел "Технически въпроси" ? :)Плюс тва ... това, което ти цитираш си е от IPB-то (програмният код, който едва ли е правен от наш сънародник), което няма нищо общо с писаното във темите ... и неграмотността на многото хора дето не си знаят родният език, които ти цитираш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Има бутон за докладване! Като прецениш че има нередност ползвай го! Там си пишеш защо според теб е нередно!П.С. Тук някак си е простимо жена е все пак!

Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами по-голямата част от пътите когато видя така озаглавени теми , просто не влизам в тях и не ги чета . Не че нямам желание да помогна , ако имам възможност , но не е нормално да чета всички теми , виж пък случайно дали е нещо интересно .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Омръзнало ми е от теми с тъпи заглавия. Преди прочитах всичко в Технически, сега го преглеждам само по задължение. Даваш линкове към стари теми, но край няма с това с какви гуми, с какво масло. Вече мога да залагам на това кога ще се появи тема за спортните изпускателни колектори, за конусен въздушен филтър..Не ми се коментира просто.Прочитам набързо, ако ми е под ръка нещо помагам. Също така забелязвам че основните потребители които пишеха и много помагаха вече са само на четене. Явно им е дотегнало и на тях.Така че, ако някой не получи нужните отговори, нека помисли защо се случва така при положение, че топлата вода я има от много, много, време..........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам във визирания раздел да има СТРОГИ правила: 1 Или помагаш или си траеш 2 Подвеждаща информация(кой обаче ще прецени?) се наказва с Warn 3 Безсмислени отговори от рода"ееее и при мен е така" да се трият веднага Да се стегнат Модераторите и да четат . Заприличахме на пазар.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Омбре, едно е много образно казано и няма как да се приложи според мен две - мен ме няма три - веднага мога да почна :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Омбре, едно е много образно казано и няма как да се приложи според мен две - мен ме няма три - веднага мога да почна :unsure:

Пприлагай 3

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам във визирания раздел да има СТРОГИ правила: 1 Или помагаш или си траеш 2 Подвеждаща информация(кой обаче ще прецени?) се наказва с Warn 3 Безсмислени отговори от рода"ееее и при мен е така" да се трият веднага Да се стегнат Модераторите и да четат . Заприличахме на пазар.

С едно съм съгласен , с 2 не мога да се съглася защото по някой път точно по този начин се достига до верния отговор на въпроса.... с 3 не мога да бъда по съгласен ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

такъв дзвер нема ! или го знаеш или си траеш :lol: гадателите са в друг форум :unsure: я започвам да ви трия подобните проблеми както казва председателя на борда ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има бутон за докладване! Като прецениш че има нередност ползвай го! Там си пишеш защо според теб е нередно!

Започна се... :) Надявам се модераторите нямат нищо напротив :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Аз даже имам за, ето от такива смислени докладвания има нужда, а не от обичайните. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не може хем решението на проблема да е друго хем това кеото си казал да е вярно :P може на едни симптоми да отговарят няколко проблема ...

Това имах предвид, но не съм се изразил правилно.Благодаря за корекцията.А за предложението ми какво мислиш :P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предложението е добро, но ако имаше и кой да го направи :D ... да пробваме така: търсиш тема - аз закачам в списъка , ако списъка стане достатъчно голям ще я боднем като важна, но само след редакция от тия дето разбират :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Викам да пробвате така: Да се сложи всичко в един отделен раздел на форума. На първо време да го виждат само "тия дето разбират" и след редакция и достатъчно попълване, подфорума да се пусне... В някой друг автомобилен форум съм го виждал това, но не помня къде беше - Ауди ли, Фиат ли...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябват и още 20-25 модератора обаче ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябват , но на малко хора им се занимава.А хората с теми от рода на "Какво е това извънземно дето живее на прозореца ми" ще продължават да бълват глупости.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...