Jump to content
Most_Wanted

Велико Търново

Recommended Posts

Тъй като имаше идея, на тази среща да решим къде да правим срещите и в колко часа, но поради ограничения състав решихме, че не е уместно да го правим, без да чуем мнението на повече хора, нека се съберем следващата неделя отново. Виждам, че часа е проблем, дайте предложение в колко да направим следващата.

Колега имам едно предложение ако сте сагласни да я напраим следващата среща на Лясковетц на ЛУК ОИЛ на бензиностанцията като се спуснеш от ШЕРЕМЕТЯ мисля че всички я знаят.НО това е само едно предложение.ДА ВИДИМ КОЛКО ЩЕ СА САГЛАСНИ.При толкова много покани за срещи и немогат да се саберат хора може дан им харесва местото,даи да пробваме и тоз вариянт.КАКВО ЩЕ КАЖЕТЕ КОЛЕГИ :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не ме бърка, само да се съберат 1 път повече коли.Колегите от другите градове как си правят срещи.Тука все едно нячма хонди

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна, всеки път ли трябва да има организатор, които да каже "там се събираме в толкова часа". Аз мисля, че не трябва, просто дайте да се съберем и да решим кога да ги правим, а не всеки път всеки да пита "аре няма ли да се съираме".Няма значение къде ще се съберем само да има, къде да седнем на топло и да пийнем по едно кафенце. Лукойл - ОК там да е, само в колко часа да го направим, ако сме свободни всички пак да е 14:00, ако не са, да се съобразим с другите, за да можем да се видим и да обсъдим нещата. И най - накрая да стигнем до някакво решение.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като човек без работа ме устройва всеки час, така че нека кажат колегите които са на работа кои часове са удобни за тях :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като човек без работа ме устройва всеки час, така че нека кажат колегите които са на работа кои часове са удобни за тях :fun:

Аз сам за в неделя 14;00 сам на лук оила има каде да се седне на топло и уютно място според мен,незнам вашите изисквания какви са,и не се броя за организатор просто предложих на колегите,ако са сагласни просто да заповядат добре са дошли всички нали така както казва колегата МАТЕО целта е да се саберем не да се драчим само,от любов кам марката интереси щ :) е има винаги различни на които не му е удобно да не идва.До неделя колеги

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз като човек без работа ме устройва всеки час, така че нека кажат колегите които са на работа кои часове са удобни за тях :)

Аз сам за в неделя 14;00 сам на лук оила има каде да се седне на топло и уютно място според мен,незнам вашите изисквания какви са,и не се броя за организатор просто предложих на колегите,ако са сагласни просто да заповядат добре са дошли всички нали така както казва колегата МАТЕО целта е да се саберем не да се драчим само,от любов кам марката интереси щ :D е има винаги различни на които не му е удобно да не идва.До неделя колеги
живи и здрави били, и видели се... ...ще се постараем да сам там ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Последно неделя, 21.02.2010! Ако може някой да напише окончателното място и час, че здраво се обърках!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За утре ко се разбрахме колеги 14;00 часа на ЛУК ОИЛ на ЛЯСКОВЕЦ на околоврастния път.Всички ХОНДА фенове са добре дошли,аз съм там,ДО УТРЕ. :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЗ.... СЪщО БИХ ДОшЪЛ... :drunk: щЕ МИНА ПЪК АКО НЕ МЕ ДОСРАМЕЕ С МОИТА Д13ка ,щЕ ПООСТАНА... :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее хваща ме яд като ви слушам ИСКАМ И АЗ:drunk: жалко че няма да съм там да се запознаем лично но живот и здраве по на татък с ферибота и това ще стане...е все пак има едно мом4е от поликрайще без рагистрация все още той ще дойде с купенцето вместо мен :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЗ.... СЪщО БИХ ДОшЪЛ... :drunk: щЕ МИНА ПЪК АКО НЕ МЕ ДОСРАМЕЕ С МОИТА Д13ка ,щЕ ПООСТАНА... :fun:

И какво като е д13 :D не е хонда ли.Стига с тия глупости идвайте всички :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ivomugen дано някой ден си дойдеш насам да видим и ние един истински Японец :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мястото е перфектно няма толкова голям трафик и за това ме е яд че не мога да дойда имам работа утре но ако се освободя по-рано ще мина да ви видя :drunk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

там съм...

стига с този срам бе колеги аз сам с д13 и подобни нии няма да ги мерим кои с кав мотор е нали сме се сас хонди ко значение има,ам аз да доида с телевизорчето че да не ме е срам много аиде утре се видим :lol::hondarulez::tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ivomugen дано някой ден си дойдеш насам да видим и ние един истински Японец :tease:

аз вече съм го решил да си дойда с колата че искам и да я боядисам че тук в кипър ми искат 1500 евро а тя колата не стува толкоз ще се видиме обезателно :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже се събрахме доста хора, но не бяхме всички предлагаме в за напред това да е мястото. Примерно да е всяка последна неделя на месеца срещата, а примерно ако някой иска седмични срещи да споменава във форума и да се събираме. Повтарям това не е крайно решение, а е предложение мястото е добро за срещи и е що годе неутрална територия. За самия час, за сега може да си остане 14:00 лятно време да се промени.Нека всички колеги изкажат мнение по въпроса :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митак твойто предложение е доста добро. Мен ме устройва напълно мястото и часа пък и дано като се събираме един път месечно сме повече народ. Толкова коли колкото бяхме днес не се бяха събирали от много време :) Айде и другите колеги кажат какво мислят за предложението :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз ще идвам вече!Обещавам 4е другия път ще се погрижа за вида си:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей ! Аз съм с грозната хонда на преден план . Хубави снимки!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм ЗА !!

И аз съм ЗА ,добра среща много хора но може и по вече да сме,не видях колегата МАТНЕО там исках да се запознаем лично,НАЛИ СМЕ ОТ ЕДНА ГИЛДИЯ НА ХЕЧОВЕТЕ но сигурно на различни нива,неговата нали е вти ако не се лажа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм ЗА !!

....не видях колегата МАТНЕО там исках да се запознаем лично,НАЛИ СМЕ ОТ ЕДНА ГИЛДИЯ НА ХЕЧОВЕТЕ но сигурно на различни нива,неговата нали е вти ако не се лажа.

 

Ами той Матю може да си позволи да си избира на кое ниво да бъде - има 5 различни хонди :)

 

Освен това е половин габровец вече, ама сърцето му е в Търново.

 

Защо не се съберете някоя неделя и да ни дойдете на гости в Габрово, че поне има къде да покараме. Някои от търновци знаят за какво става въпрос и могат да ви доведат. Хем ще се сберем доста повече коли ;).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз със вас ще карам само ако си закачите по-едно ремарке пълно с торби с цимент ;) Иначе на мен ми се идва към Габрово ама ме е налегнала лека финансова криза :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм ЗА !!

....не видях колегата МАТНЕО там исках да се запознаем лично,НАЛИ СМЕ ОТ ЕДНА ГИЛДИЯ НА ХЕЧОВЕТЕ но сигурно на различни нива,неговата нали е вти ако не се лажа.

 

Ами той Матю може да си позволи да си избира на кое ниво да бъде - има 5 различни хонди :)

 

Освен това е половин габровец вече, ама сърцето му е в Търново.

 

Защо не се съберете някоя неделя и да ни дойдете на гости в Габрово, че поне има къде да покараме. Някои от търновци знаят за какво става въпрос и могат да ви доведат. Хем ще се сберем доста повече коли ;).

 

Колега не това ми беше идеята аз кат имам 3 различни хонди и аз ли мога да си избирам нивото.Нищо лично но идеята ти за гостуване ми харесва само как да ги навием тези хора аз лично ми се идва да се запозная с вас чувал сам добри отзиви за ваща група.Един ГАБРОВСКИ лаф кат не се навием ние елате ВИЕ,ПОЗДРАВИ :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве 5 са, ама куци бе брат, само една е като за свят :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

коя ? :) Айде като ни дойдете на гости ще почерпите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве 5 са, ама куци бе брат, само една е като за свят :)

Знам, знам. В неделя цялата габровска група на ръце ти вкарахме купето в гаража. :P Иначе човек жив да те оплаче B16B, B16A2, B16A2 (turbo ready), 1.2 turbo JDM (не го знам номера ;)),D16y?, D16?? UK :DКуците ще ги лекуваме :P Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не съм на работа другият път и аз ще дойда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги утре пак ли сме там на кафенце и на лафче.Миналия пат много добре се получи и се видяхме много хора даже и ЦЕЦО беше там.ЦЕЦИ нищо лично :thumbs1: ,утре пак да си там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 МАРТ 16.00ч НА ИЗХОДА НА ТЪРНОВО НА КРЪСТОВИЩЕТО ЗА ЛЕДЕНИК:)Колеги заповядайте на уговореното час и място, за протест за дупките във Велико Търново...доста хора ще сме... поне 30-40 човека , за коли не знам , но всяко присъствие е добре дошло ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кой го организира този протест?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами има такава група във фейсбук , която вече има към 2000 члена и я писаха вчера у вестмника.. и там е писано, че ще има сбирка на Леденик.. от която пише, че ще има наистина доста хора.. във всички форуми сме писали и се надяваме да стане нещо :) така, че всеки ентусиаст обичащ да си кара колата здрава , може да заповяда :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...