Jump to content
Most_Wanted

Велико Търново

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Колега можеш защото мен ме нямаше ;) трябва да се бачка дори и в неделя и адски много ме е яд че не успях да присъствам! Радвам се че сте изкарали добре ... И дано следващия път ме огрее малко свободно време та да се присъединя и аз ;) Зърдечни поздрави на всички ...

Редактирано от bashvankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също така на Autolord седанчето беше жестоко...Колега благодаря за хубавите думи освен че сме от хонда фен клуба сме и от седан тийма!п.с. Очакваме ви тук в Русе ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм много доволен от срещата. Благодарим на Търновския клуб за посрещането :ranting: . И мисля, че това мироприятие трябва да се организира всяка година, защото на празника на Търново се събира много хора от различни градове. Днескашното минаване по главната улица направи добра реклама на клуба, както и това,че доставя удоволствие на миновачите да видят една исктинска и манияшка Марка каквато е Хонда. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата наистина се получи страхотно ! Благодарим на колегите от Русе , за гостуването им , добре сте дошли и за напред :ranting: Ето и малко снимки от мен :

 

Публикувано изображение

 

 

Повече снимки тук : http://www.flickr.com/photos/36670022@N04/show/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Получи се страхотна среща , на пук на лошото време :( благодаря на Търновския клуб за посрещането :( и мисля до година пак да ги посетя.за снимките.Като се справя с качването ще пусна линк :lol: :lol:

Редактирано от buzar_ivo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз,отново карах зад кола на която не и работят стоповете (орисуваната 5 хеч) после лъзнах една ръчна и отървах волана и на косъм от един знак.Като цяло беше супер хареса ми ,че се понапълнихме паркинга и си мисля следващата среща да е в Русе на полигона до Toyota :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Двете снимки по долу са от миналогодишното ни гостуване в Русе която беше.. СтраОоОооОооо...тнo! ;)

Това е магазин “Домo” или "Кауфлан" (не знам как се пише точно) паркинг голям и е удобен, понеже пистата на която се провежда ралито е на 5 мин. пеша  ;)

Така, че това е мястото поне според мен, но в крайна сметка домакините ще кажат къде  :lol:

Задължително искаме оркестър, червен килим, фанфари  :lol::(:(

 

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

 

п.п: Снимките ти са супер "buzar_ivo" ;)

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина много добре сте си искарали. Евала:P До година и аз 100% ще дойда. А що се отнася до Русе мисля да дойда щото като гледам много народ се е насъбрал. Друго си е на живо :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре сте дошли колеги... ще видим какво ще измислим за оркестър и килими... бадяте сигурни, че дори и да не ви ги уредим, пак няма да ви е зле :Pп.п. Цецо тоя път ела с твойта кола :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

п.п. Цецо тоя път ела с твойта кола :D

Че кога не съм бил с моята кола бре Митак  :D   Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ХондаСектанти.В неделя нашите(ОпелСектата) ще гледаме състезанието заедно.Интересното е после:В 13.15-ТОЧНО ще се съберем и изчакаме до 13.30 и после в колона към летището на Междене.Миналата година така направихме и стана супер.Тая година пак.Чувствайте се поканени още за ОМВто.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще ходим ли да гледаме тренировките. Те ще са от 14:00 така, че дайте да се съберем да глеаме заедно. Кажете едно място и да се чакаме там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на работа ама ще понаминавам,а за неделя си мисля за покрива на високия блок :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се замерих с червения Делсол и ме отупа яко с около 1.5-2 метра, което е много лошо за мен. Летите джанти тежат много на малолитражката. Свърши вече хубавото време и търновските бегачки вече ме превзеха, ще мисля нещо ново под капака че ме хваща яд. Добре че сте несериозни и не идвате на Междене че ще ме отупате всички, но за сега аз водя на доста от вас :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
:) Редактирано от АНДРО ГЛАВАТА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги от Велико Търново! Искам да поздравя всички,които ме поздравиха на паркинга на Метро,след ралито! Не ви познавам ,но с радост бих се запознал с вас! Ако някой иска да ми пише в лични! Другия път като идвам в да пием по една :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря на buleka vti за помоща! БЛАГОДАРЯ ТИ ПАВКА:) Чакам те във Варна! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги Готов да помогне на колега в беда! :D И другият път гледай да не се измъкнеш толкова бързо, че нестига, че си ми гостенин ами неуспяхме и да се почерпим :D А за Варна ще го измислим :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://forums.hondabg.com/index.php?showto...1289&st=720Надявам се помните тази тема. Нека на 11.04.2009 се съберем Габрово и Търново и почистим боклуците. От мен има осигурен транспорт за извозването.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ли ще може датата да се премести на 12-ти ?? :P Че събота трябва да се бачка :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблем да се премести на 12.04.2009 г. Нещо няма активност по този въпрос. Даите да видим колко хора ще се съберем, всеки да вземе и някой приятел, приятелка. Колкото повече хора сме толкова по добре. Хайде да се преброим. Аз и жената - 2 човека.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом е на 12-ти съм там :P Принципно ако е хубаво времето съм с мотора и мога да взема един , ако е лошо ще е с колата и може да се натоварим повече хора.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехх на 12-ти съм дежурен и трябва да съм на разположение,ако спре нета на хората,на 11-ти щях да си взема почивка ама :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на линия няма значение 11,12,13..... :thumbs1:  Ако може да е към 13:00 – 14:00ч., че сутрин ми е трудно ставането  :D Ако не...... "Matheo" очаквам събуждане :P:D  

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 14-ти имам изпит, но ако не ми се налага да уча много, ще дойда :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 14-ти имам изпит, но ако не ми се налага да уча много, ще дойда :D

Айде,айде не ми се оправдавай :P  само се чудиш как да скатаеш ми се струва :thumbs1:  де е 14-ти де е 12-ти :P Да си на линия да размърдаш малко дупето :P Стига само си го возил този задник, нека малко да поработи :P:D Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само 11 ми е свободен :thumbs1: Каквото решите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то изпита е на 14-ти ма нали трябва да се чете за него. Абе ще дойда дори и за малко, но ще дойда да помогна :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за неделята, най ми е добре към 14.00 но все пак вие решете и пуснете час за да знаем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поради многото празници които наближават и заетоста на доста хора другата седмица, датата на мероприятието по почистване на чешмата се променят.

Взехме решение да го направим тази неделя 05.04.2009 г. от 13:00 часа.

Среща направо на чешмата. Търновци да се организираме по с време да тръгнем от града. 12:15 ч. да се срещнем на телферите.

Носете си само ръкавици, всичко друго е осигурено.

Взмете приятели с Вас, никой няма да ги върне.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едни ръкавици някой може ли да ми осигури,защото днес не ми остана време да си купя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги боляри (и не само) края на месеца наближава а нищо не се споменава за срещичка.... мисля че трябва да се съберем тези дни какво ще кажете?!?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами като сте рекли да се съберем в неделя :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако кажете и утре ... там съм :thumbs1: неделя звучи перфектно ... за жалост синия прелюд ще е отпатувал към италия но ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз,мисля да ида на японската среща в русе ,но ще видим :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък викам да направим едно Междене, кво ще кажете?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...