Jump to content
Most_Wanted

Велико Търново

Recommended Posts

Не - за нещо по прозаично. Дайте да изринем тези гадости:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Това е чешмата на пътя за София след Ново село, минах преди седмица от там, както забелязвате мизерията е потресаваща.

Имам идея като се затопли да се съберем Търновци и Габровци и да изринем боклуците. Осигурено е товарен бус за отпадъците.

Давайте идея кога да го направим - само да се стопи снега, ще Ви заведа да видите за какво става въпрос.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Matheo, няма какво да ни водиш да го гледаме. Казвайте кога и да вървим да го очистим :)

 

 

п.п. Принципно мен ме устройва като се стопи снега, за да мога да се предвижвам с балканчето. НО ако решите по - рано не е проблем :D В същност то ако не се стопи снега трудно ще извадим боклуците.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз най-вероятно ще съм на линия. Кажете една дата, така малко като се постопи снега и да вървим да поочистим малко.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там сме  :) дата ще се уточни тук във фома, като се стопли  :)

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен,надявам се да е през почивен ден

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Къде се изгубихте всички. Дайте да правим сбирка на 22-ри, ама да съберем хора и от други градове. Миналата година се получи мн добре, дано и тая година се навият Русенци да дойдат на гости, пък ако успеем и от други градове да привлечем някоя друга Хондичка, ще е супер. Габровци не ги споменавам, защото за тях е ясно, че ще дойдат :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И един габровец и наполовина варненец може да дойде на 22 март, кога -каде-кои и т.н.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Матюто да вземе да звънне 1 тел,4е аз ще се пенсионирам преди да хвана още 1 национална:))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много Хонди в Търново днес :) . Май мярнах и колегата tols... Поздрави на всички колеги от любимият ми град :D ! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Май мярнах и колегата tols...

Ще се караме как си ме мярнал пак не си се обадил хм.......! :P Следващия пат да свиркаш ей  :P:lol: Поздрави на Варна  :P Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решихме, че най удачно е да се съберем на празника на града по този начин могат да се пресаденият към Търновската сбирка и гости от цяла Българя, които са решили да бъдат на сбор по това време в Търново.

Каним всички колеги Хонда фенове да ни гостуват. За нас ще бъде голямо удоволствие и чест :P

добре сте ни дошли  :P

Време е да обявим официално деня и мястото на срещата :P

 

22.03.2009 (неделя) Паркинга на “Телферите” под бензиностанция “Лукойл”

 

Където винаги и по традиция се събираме Хонда феновете от Търново :lol:

Поздрави :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се караме как си ме мярнал пак не си се обадил хм.......! :P Следващия пат да свиркаш ей  :lol::P Ако караш, син Дел Сол с червени Хонда-емблеми, значи си бил ти :P , а нямаше как да се "обадя" защото зави, а аз бях пеш :P ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Ако караш, син Дел Сол с червени Хонда-емблеми, значи си бил ти .......

По талон е синьо-зелен  :) както и да е............  друг път, като видиш Хонда скачай на пътя и викай силно  ;);):P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решихме, че най удачно е да се съберем на празника на града по този начин могат да се пресаденият към Търновската сбирка и гости от цяла Българя, които са решили да бъдат на сбор по това време в Търново.

Каним всички колеги Хонда фенове да ни гостуват. За нас ще бъде голямо удоволствие и чест :D

добре сте ни дошли  :punk:

Време е да обявим официално деня и мястото на срещата :P

 

22.03.2009 (неделя) Паркинга на “Телферите” под бензиностанция “Лукойл”

 

Където винаги и по традиция се събираме Хонда феновете от Търново :P

Поздрави :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бате цецо, там сме само да съм си в България черния Прелюд е първи там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 22.03 но от колко часа,че съм дежурен до 15ч. :P и ще трябва да се присъединявам по късно ако сте в региона,че каквото е Мартенско времето едва ли ще има Междене :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

22.03.2009 (неделя) 14:00 ч. Паркинга на “Телферите” под бензиностанция “Лукойл”  :P

 

п.п:Ще сме там до към 15:00 ч. Така, че можеш да сколасаш buleka vti  ;)

     Извинявам се, че по горе бях пропуснал час на срещата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Междене няма проблем ние ходихме тази неделя имаше доста хора само, че искат по 2 лева на кола

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живот и здраве и аз съм там :lol: Ще се радвам да се видя отново с вас , а защо не и с много нови хора , които са изпускали предишни срещи. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

здравейте колеги, малко остана до сбирката.... айде че нямам търпение пак да се саберемп.с. снощи се засякох по бг пътищата с един сивик 6г купе и се погонихме малко след това стана ясно че колегата е от павликени казах му за срещата и той каза че 100% ще дойде дано да се съберем повечко хора да е по забавно..... айде със здраве

Редактирано от wien

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъмно зелен сивик с голямо крило и джанти на спици :) Тошката е бил. Хех ще се радвам и той да дойде на срещата. Айде и аз нямам търпение вече :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво става бе хора. 22-ри наближава пък никой нищо не обажда. За сега се очертава почти никой да не ни гостува заради италианското в Плевен :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данчо да не ми се шашваш такъв  :worthy::worthy: Ще си имаме гости стига си плакал  :worthy::)

 

22.03.2009 (неделя) 14:00 ч. Паркинга на “Телферите” под бензиностанция “Лукойл” :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми дано имаме и дано времето се пооправи малко, че е голям студ нещо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След срещата ще има ли междене?и вобще дали ще има тас седмица нещо там?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой ще просветли ли незнаещите какво е това ''междене'' :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една много добра писта до Габрово, където ходим от време на време да се позабавляваме. Аз лично на Междене няма да ходя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега каква писта за драг или затворен маршрут!На колко км. се намира тази писта от Велико Търново че на някои седаните им горят като ''ЗИЛ'' :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси все пак ама аз го знам какво е :) пистата е драг и е някаде на 50 60 км от търновосамо питам дали ще ходите след като се събирате в търново

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Добро ви утро колеги...пърнво, честит празник на всички боляри и първа пролет на останалите .... :) надявам се, днес да дойдат повечко хондели да се запозанем и помръзнем заедно :) айде със здраве до 14:00

Редактирано от wien

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник и от мен  :worthy: А! да видим кой ще черпи сега за празника?!  :) Някои хора да не се ослушват, че вчера са имали рожден ден  :):):worthy::punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някои хора да гласят 3-4 пици Хонда, че то от това студеното време се огладнява :) Айде честит празник и от мен.От една страна се радвам, че времето е такова гадно, защото няма да ми се налага да си мия колата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм в бокса :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се получи много добра среща. Специални благодарности на групата от Русе, които ни дойдоха на гости.Искам и да се извиня за грубото изпреварване надолу в баира, но майка ми се обади, че нещо печката се подпалила и трябваше да се прибера възможно най-бързо.Също така на Autolord седанчето беше жестоко, абе добра беше срещата, дано има и други такива :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще чакам следващата ;) Преди малко се върнах от работа.Трябваше да накарам жената да дойде да запише присъствие :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново колеги  ;)

Днес, както се очакваше се получи много добра среща  ;)

Специални благодарности на Русенската дружина и да имате в предвид следващия месец очаквайте гости ;)

Ето две снимки да си припомним кои се събрахме днес......

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Всички снимки от днес цъкни Тук

 

 

п.п: Дружина гответе се за следващия месец да гостуваме в Русе :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр. и от Бургас !Колеги много добра сбирка сте спретна ли ;) Това много ме радва,че ставате все повече и повече фенове от В.Търново и региона ;) ;)Много добри снимки ;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След "малко" закъснение успях да дойда... и добре4е, беше страшма срещичка дано от сега да са все такива...мога да взема приз за най-мрасна кола ;) ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...