Jump to content
Most_Wanted

Велико Търново

Recommended Posts

Аз, малко да раздвижа селото и гражданите в него ;) .Днес на пожарната ме зацече една черна 6 генерация хеч и нестига че мина на червено ,а мина и с поне 80 км/ч .Не толерирам такива постъпки и мисля че човек когато е зад волана на последно място трябва да мисли за себе си -колко може да му струват 16 секунди червен светофар ........Коментара от мен ,изводите от вас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами това е лошото, че вече хондите са евтини и всеки малоумник може да си купи такава. Голфаджиите почнаха да налитат на Хонди, така че не се учудвайте от такива гледки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най на края ......... :););););)

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва и аз някои път да дойда на тия срещи :blink: горна нее толкоз далече :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва и аз някои път да дойда на тия срещи :blink: горна нее толкоз далече :);)

Колега какво чакат  ;) от Горна има момчета, които редовно си идват на срещи  ;) как не сте се надушили  ;) Средата на февруари ще се събираме така, че добре си ни дошъл да се запознаеш с цялата дружина  ;) Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най на края ......... :D:D:D:D:D

 

Публикувано изображение

Браво бре:) Опасен човек ше дойде тоя Цецо- вече и La Scalla вкара официално в клуба!! :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз,я занам новата колица ама си мълча чкам да се похвалиш Цеци :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най на края ......... :devil::hondarulez::P:devil::P

 

Красавицата на Бате тяяяяяяяя :P милата коои ли доставчик ще избухне с нея... ЦЕЦО да си бусна автобиографията :rolleyes: поздрави Дидака от варна 4-та генерация :rolleyes:

Редактирано от Dedovoto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога се очертава да е следващата сбирка? Всмисъл разбрах за февруари ама кога по-точно? :) Че мисля, че е време и аз да се присъединя, ако е възможно де, към Honda - общността на Велико Търново :) Всичко най ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога се очертава да е следващата сбирка? Всмисъл разбрах за февруари ама кога по-точно? :D Че мисля, че е време и аз да се присъединя, ако е възможно де, към Honda - общността на Велико Търново ;) Всичко най ...

Здравей колега ;) първо един малък съвет  :D попални си профила да се вижда от къде си  ;) Относно срещата......най вероятно 15.01.09 (неделя) :D добре дошъл да се запознаеш с дружината  :P Поздрави !!!  

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е то 15.01 мина и беше четвъртък :D Срещата за сега остава на 15.02.09 което вече си е неделя. Айде колкото повече, толкова повече. !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Упс...!  :D Благодаря на “Most_Wanted” за поправката  :D  исках да напиша 15.02.09 (неделя) !!! Изпушвам вече   :D Извинявам се :P

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля края на седмицата да си идвам че хондата е готова (беше малко в бокса) та ако съм тук до 15 сам на линия със сигорностпоздрави от виена

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей Панайотов откъде си и какво караш ,че името ти ми е много познато :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Горна Оряховица съм ... Ти не се ли казваш Петър?? Че и твоя ник ми е познат :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Горна Оряховица съм ... Ти не се ли казваш Петър?? Че и твоя ник ми е познат :)

Пак лека забележка.......,  но е за хубаво :) не превръщайте темата в личен чат, защото ще ви накажат...

има си лична за съобщения, там си отправяйте подобни въпроси.

Благодаря ви предварително

 

Гответе се за среща на 15.02.2009 (неделя) 14:00ч. паркинга на “Телферите” под бензиостанция “Лукойл”

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aйде мисля ,че на истина е време да сефтосаме новата 2009та :D 15ти ми звучи добре , дано да е хубаво времето и да се съберем повече фенове :P Пък и лошо да е пак сме там ! Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да няма дъжд!Мииииии то ,както се очертава ще трябва да идвам с на жената сивика ,че моята нещо се бави.За пръв път ще идвам на среща на Хонда-въпреки че карам Хонди от 15години.Дано наистина се съберат повече фенове на марката!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехе много фенове станахме, за което много се радвам. Дано времето е хубаво, но пък статистиката показва, че в лошо време се събираме повече фенове - абе колкото повече, толкова повече :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека да припомним за хората, които не са разбрали и за тези, които евентуално ще ни гостуват от други градове, къде се събираме и в колко часа.....

 

На 15.02.2009 (неделя) 14:00 ч.

Паркинга на “Телферите” под бензиностанция “Лукойл”

 

Публикувано изображение

 

Поздрави  ;)

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна че писта Междене работи отново, миналата седмица се позабавлявахме. Ако искате да се замерим заповядайте в неделя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда не е лоша идеята, само дето ако отидем ще умра от срам, щото все още не съм си оправил колата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде бе няма ли да идва тая неделя вече?!?!?! :dry:това за писта междене ми звучи много добре.... мисля че пак ще се получи добра срещичкапоздрави до неделя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде стягайте каруците и дано времето е на наша страна :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе дават го снежно, но нас нищо не ни плаши :punk: Там сме :punk:

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да внимавате днеска да не прекалявате с алкохола и любовта, че утре да сте на линия..... :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе не знам ама аз от вчера съм я почнал , тая вечер пак - обаче утре жив , умрял съм на линия :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам настроенията ... първата ми среща няма да е последна и ще е паметна :drunk: Поздрави и до утре ... И приятно изкарване тая вечер на всички хондажий :);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде колеги не остана :bg:  лъскайте хондавелките и да сте на линия в 14:00 ч. :cool: До после  :rolleyes:

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам днеска на 2 срещи ще присъствам :rolleyes: Преди малко бях на Петрола с Пламен със синия дел сол и спираме и хоп що да видим - Прелюд 4та ген 2.3 :cool: Веднага се възползвахме от промоцията и си направихме снимки , като ми ги прати Пламен ще ги кача :bg: Мини среща на Петрол-а . Готов съм и за след малко . До скоро :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се получи страхотна среща. Най-якото беше, че отидохме на Междене, малко да поизносим съединителите :lol: Айде чакам снимки и клипове :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не беше зле :P Само студа беше в повече.Радвам се ,че се видях с повечето от вас

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да-студеният вятър и прехвърчащият сняг напомниха за месеца но непопречиха на всички ни да си припомним какво става на Междене!Може да беше за кратко но си е адреналинка :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имах номера на някой щтях и аз да се присъединя...но късно разбрах и за срещата ви.Бях в Горна от петък до днес(даже и през Търново минах)...ноо вече се върнах в Разград...следващият път се надявам да мога да доидаПоздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги  :D след дълга почивка най на края направихме сефтето за новата година ( открихме сезона както се казва )  ;)

Получи се добра свещичка  ;)

Поздрави на новите момчета, който бяха днес и се надявам да им е харесало  ;)

Също така поздрави и на момчетата от Севлиево да се надяваме, че пак ще ни посетят  ;)

Ето една снимка да си припомним .......

 

Публикувано изображение

 

На снимката долу се показват фотографски умения  :D:D

На нея се вижда как група от хора са тръгнали на някъде.............  ;)

Дали не беше на Междене...... някаква пистичка там нещо да се правят на състезатели :huh:

Останалите снимки от днес чукни тук

Гонките на писта Междене................ 

Видео 1

Видео 2

Видео 3

Видео 4

Видео 5

Публикувано изображение

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добра среща се получи ! Благодарско на всички които ни удостоиха с присъствието си ! Надявам се на следващата среща да сме толкова много , че паркинга едвам да ни побира ;)Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук усещам голяма конкуренция относно фотографските умения  ;) ( снимката е правена от “c0mmand3r” ) поздрави  :huh:

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...