Jump to content
BlooD_ReD

Как да продам колата?

Recommended Posts

Здравейте. Знам че още при регистрирането пишеше да пускам обяви само за Хонди, затова не пускам обява, а просо искам някви съвети. Работата е там че от един месец искам да си продам Сеатчето, обаче нещата не вървят никак. Пуснал съм обява в мобиле-то ама никой дори не се й обажда ,а колата не е никак лоша - 97 година, 1.4, с климатиче. въпроса ми е дали да не я карам на авто къща и кви пари горе долу дават там? :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Ами явно трябва да й искаш по-малко пари . Тогава има значително по-голям шанс някой да ти се обади. В мобиле-то хората звънят на обявата с най-ниска цена първо , която ги устройва като показатели.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да я пуснеш във форума на Сеат там ще има интерес

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....мисля,че се е получило пренасищане на пазара и затова всеки сам решава за колко да се раздели с автомобила си ако е в отлично състояние е нормално да искаш по голяма сума въпроса е дали купувача е склонен да я оцени на толкова.Аз моята я пуснах в Мобилето и ми триха обявата през ден неясно защо ....пуснах я от чужд комп и я продадох за 3 дена явно съм имал късмет или съм уцелил точната цена за колата си беше 1.3 и я взеха без пазарлък за 4500

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да я пуснеш във форума на Сеат там ще има интерес

Дам....не се сетих много добра идея.... мерси :ph34r: а иначе цената в началото ми беше 4300 сега 4000 ии нищо... НО БИТКАТА ПРОДЪЛЖАВА :Д

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съчувствам ти, защото трябваше да продадем семейната рено лагуна 1.8 / 1995г. / на газ / климатроник / ел.стъкла, огледала / почти перфектен външен вид.За съжаление вече пазара е наситен както каза колегата. В мобиле има такива лагуни от 3500 до 5000 - в крайна сметка не е ясно коя е реалната цена.Пуснахме я на 4500 и още на следващия ден се обади човек - който взе решение за 1 ден - купи я на 4200.Аз му казвам на това чист късмет!Или трябва да се свали от цената или да се чака повече време, за да се намери клиент.Ориентирай се по цените на твоя модел и търпение му е майката.Дано да я купят бързо, за да не се мъчиш :cool:Успех.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

слагай цената на колата да е = колкото най ниско би я дал + 200 лв отгоре. Като ти звъннат да им кажеш че им правиш 200 лв отстъпка. И те доволни и ти доволен. Ако искаш да й вземеш повечко пари ти трябва късмет и време. Успех !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hondaplanet

Мнението на teror1sta е много точно и пазарно ориентирано

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък,ще те посъветвам друго.Виж кой е най-скъпия Сеат с подобни характеристики и пусни твоя със 100 кинта отгоре!Странно защо но българина мисли,че щом е евтино,задължително е боклук :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колеги :blink: принципно за цената така съм направил и вече смъкнях 300 лв... сега чакам резултат.....мерси отново :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей тва е добра оферта, човека за 10 дни я продаде... http://seat-bg.com/viewtopic.php?t=4030 Премисли си цената! Сеат са супер евтини за ремонт и повечето хора като купуват Фолксваген гледат най-евтините бройки.ПП: ако е с газ забрави да й вземеш нормалните пари, трябва много особен клиент да намериш

Редактирано от brummm

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Влез във всички останали автомобилни форуми и paste-ни тази тема, променяш само автомобила който искаш да си купиш според конкретния форум(т.е. във форум ФОРД пишеш, че искаш да си купиш ФОРД, във форум ЛАДА - искаш да си вземеш ЛАДА и т.н.) - един вид хем като съвет да ти дадат хората (кой знае, може пък нещо нечувано досега да ти кажат), хем си правиш реклама на колицата, може пък някой да се върже :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааа да и зае** форумите, членовете по тях си имат коли... Конкретно пък за сеат мога да ти кажа че там има продадени 1-2 коли от доста пуснати обяви :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest gearborn

Пробва ли с бартер, в някоя автокъща или някой дето внася коли? :) пп:До колкото схванах, искаш да я смeниш, не само да я продадеш.

Редактирано от gearborn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробва ли с бартер, в някоя автокъща или някой дето внася коли? :) пп:До колкото схванах, искаш да я смeниш, не само да я продадеш.

Праваилно си разбрал. Много искам най накрая да си взема истински автомобил "Хонда".... а бартера е идейно, но май пак ще отидем на загуба...май няма да ми се размине....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ти, ако мислиш, че ще изкяриш от смяна на колата ... :) Примерно искаш за Сеатчето - 3500, виждаш някоя Хонда в някоя автокъща за тези пари и вкарваш оферта за бартер, ако не се навият не губиш :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bastun

няма философия при продажбата на автомобил.щом не купуват сваляш,ако и тогава не купуваш си го караш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...